Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

SZEMÉLYES, DE NEM IS, SZEMÉTKOSÁR IS MEG NEM IS......
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mango
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 07. 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eldobnám a bizonytalanságom, a kételyeim. És helyette szeretném megtalálni a biztos pontokat és az utamat!
Lia
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 07. 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi ez az össznépi lomtalanítás?
Eldobni a kétkedést? Igen, lehet, hogy könnyebb, egyszerűbb lenne úgy, de vajon megéri? Van biztos, ami felesleges, de ezek a kételyek, bizonytalanságok ébresztik azokat a gondolatokat, amiktől olyan (jó)ember vagy/leszel, amilyen Rolling Eyes
(persze lehet, hogy rosszul gondolom, szóval addig is inkább összegyűjtöm a feleslegesnek ítélt kételyeket Wink nekem mostmár mindegy, hogy 2 vagy 3 mázsa van belőle)

"-És fityfiritty - mondta Vacskamati."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
artdeco
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 08. 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lia írta:
Mi ez az össznépi lomtalanítás?
Eldobni a kétkedést? Igen, lehet, hogy könnyebb, egyszerűbb lenne úgy, de vajon megéri? Van biztos, ami felesleges, de ezek a kételyek, bizonytalanságok ébresztik azokat a gondolatokat, amiktől olyan (jó)ember vagy/leszel, amilyen Rolling Eyes
(persze lehet, hogy rosszul gondolom, szóval addig is inkább összegyűjtöm a feleslegesnek ítélt kételyeket Wink nekem mostmár mindegy, hogy 2 vagy 3 mázsa van belőle)

Lomtalanítani időről-időre létszükséglet! Wink
A rossz közérzet, szressz aggódóvá tesz. Nos, hogy ne aggódjunk túl sokat a kételyekkel is csínjával bánjunk. De, nem kell semmit sem túlzásba vinni. Megárt! Megtalálni az arany középet??
Ritkán sikerül valakinek! Azért lehet, hogy akad kivétel!

No, érdemes kidobni egyes dolgokat, kisöpörni az agytárból.... Rolling Eyes
Vagy nem?? Question
Vissza az elejére
artdeco
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 08. 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugyan miért ne? Kidobom az ablakon a sok felesleget.............és a fárasztó, ügyefogyott VALAKIKET,.... éppen a szemeteskukát céloztam! Rolling Eyes
Vissza az elejére
artdeco
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 10. 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, megint megcéloztam a szemetest. Kidobtam, kitöröltem egy csomó freak klippet. "Berepítették" a kompimba.
Vannak sokan, akiknek ez jó szórakozás! Vagyis más számítógépében kontárkodni! Cool Evil or Very Mad Smile

A hozzászólás legutóbb artdeco által 2006. 07. 17. 09:24-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
artdeco
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 15. 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aztán olyan érzésem lett, hogy az embereknek sokkal nehezebb feladata van, amikor lomtalanítanak......
Éppen egy cikkről írtam volna, de majd legközelebb. A fáradtságomat ma eldobnám a szemetesebe és helyette egy kis jókedvet szeretnék cserébe!
Majd meglesz! Talán... Confused
Vissza az elejére
Lia
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 15. 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

artdeco írta:
Aztán olyan érzésem lett, hogy az embereknek sokkal nehezebb feladata van, amikor lomtalanítanak......
Éppen egy cikkről írtam volna, de majd legközelebb. A fáradtságomat ma eldobnám a szemetesebe és helyette egy kis jókedvet szeretnék cserébe!

tényleg nehéz dolog valóban kihajítani, túlélni dolgokat.
milyen cikk? Wink

"-És fityfiritty - mondta Vacskamati."
Vissza az elejére
artdeco
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 16. 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lia írta:
artdeco írta:

tényleg nehéz dolog valóban kihajítani, túlélni dolgokat.
milyen cikk? Wink

Egy kissé lelassultak a "VONALAK" tegnap, aztán már úgysem lehetett túl sokat fórumozni.
Egy cikkre akadtam rá egy újságban...Ugyanis a barátaim hoznak mindég külföldi újságokat-sajtót, sok érdekességet lehet benne találni.....
Kicsit hosszabb a történet, több bonyodalommal, na de a lényeg az, hogy a lomtalanítás néha fájdalmasabb, mint gondolnánk. Egy szegény emberről szól a történet, aki a szemeteskukákban keresgélt naphosszat, míg egy nap egy recepteskönyvre talált, benne egy testamentummal. A későbbiekben kiderült, hogy egy gazdag, magányosan élő hölgyé volt. tulajdonképpen az ingatlanját jótékonysági célokra szánta. Nos, volt egy házvezetőnője, aki gondolt egyet, hogy a vagyon rámaradhat, így egy hamis testamentumot készített, nem tudván, hogy létezik egy másik. A gazdag nő lebetegedett, kómába is esett, aztán meghalt. Persze a vagyont a házvezetőnő örökölte. Közben lomtalanított a házban, mindentől megszabadult, amit hasznavehetetlennek talált. Így került a recepteskönyv a kukába és a keresgélő bácsika kezébe, aki bizony sűrűn megfordult a jótékonysági menhelyeken. Persze ott megmutatta, mit talált. A papír az illetékesek kezébe került, utánanéztek a dolognak......Rájöttek a turpisságra. Még a nyomozóknak is akadt dolga. A sok huza-vona után a vagyon csakis jó kezekbe került, a volt házvezetőnő azóta börtönbe került. A bácsika továbbra is a kukákban keresgél, de azzal a különbséggel, hogy bár jobb sorsra került ( állandó ellátása lett a menhelyen) továbbra is "lomtalanít"! Wink

Kommentárt nem fűznék hozzá................ Neutral
Vissza az elejére
artdeco
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 17. 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokat gndolkodtam azon, miért is fórumoznak az egyének és miért látogatott egy-egy topic vagy nem? Talán nem is maga a topic a fontos, mint az, hogy mégis nem lehet sok mindent a nyilvánosság elé hozni, mármint véleményt..... Rolling Eyes
Azonban sok olyan dologról is lehet olvasni, amelyek jó tanácsot tartalmaznak, esetleg mályebbre hatolnak egyes dolgokban. Mindenesetre azért több a jóhiszeműség. Sőt a sok vélemény kitesz akár egy könyv tartalmával is.
De....a lomtalanítás sem fájadalommentes. Mi a véleményetek arról, ha olyan tartalmú szöveg jelenik meg, amelynek egyes tartalmi részei igazán kukába kerülhetnének? Question Rolling Eyes
Vissza az elejére
artdeco
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 18. 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Bugristigris
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 20. 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretném kidobálni az érzelmeimet,a személyiségeket,ami vagyok ami bennem van.Szeretnék új ember lenni.
ha gyűlölöm, akkor szeressen."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 20. 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Indulatok? Minek? Azt hittem, már elengedtem őket ... Szeretném a dolgokat újra a helyükön látni. Szeretném elfújni az újsütetű, régi indulatokat... (ha lehetne)...
lindus
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 20. 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És most ki akarom dobni a felháborodásomat.....hogy még egy vallásos, magukat vallásosnak tartó emberek között se kaphatja meg az egyik barátom és egy barátnőm azt a szeretetet, amire vágyik...mert egyszerűen nem fogadják el őket...azt, hogy másképp gondolkoznak és nem álkegyesek.
És én vagyok középen...mert én a csoportba is beletartozom, másrészt ezen kirekesztetett emberek is a barátaim és értékelem őket és véleményüket., mig a többiekét egyáltalán.
artdeco
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lindus írta:
És most ki akarom dobni a felháborodásomat.....hogy még egy vallásos, magukat vallásosnak tartó emberek között se kaphatja meg az egyik barátom és egy barátnőm azt a szeretetet, amire vágyik...mert egyszerűen nem fogadják el őket...azt, hogy másképp gondolkoznak és nem álkegyesek.
És én vagyok középen...mert én a csoportba is beletartozom, másrészt ezen kirekesztetett emberek is a barátaim és értékelem őket és véleményüket., mig a többiekét egyáltalán.

Talán nem haragszol, ha én is véleményeznék ebben a témában. Rolling Eyes
A másság elfogadása néha csak "papíron" létezik. Nekem is sok olyan barátom van akiket én elfogadtam, felkaroltam, annak ellenére, hogy megvetnek és minden nevekkel illetnek. A középen állni ilyenkor hatalmas dolog, de csak akkor, ha tudod, hogy azon a láthatatlan hídon mégis merre indulsz szívesebben, ill. merre húz a szíved. Néha jobb a szívre hallgatni, mint mások "értelmes" beszédére! Ha lehetne, szívesen megszabadulnák a felháborodástól, de a túlságos ítélettől is, mert egy sem hozott jót, különösképpen azoknak akik ezt meg sem érdemlik. Neutral
Attól eltekintve, hogy megérzésem szerint írtam e sorokat, remélem senki érzelmeit nem sértettem meg! Confused
Vissza az elejére
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eldobni..!? Mit..??

Jaaa.... Menten eldobom magam...! Twisted Evil Laughing
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Következő
2 / 12 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.