Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Reinkarnáció, előző életek.......
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Farkas Anikó
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 16. 18:41    Hozzászólás témája: Reinkarnáció, előző életek....... Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, nagyon érdekel a reinkarnáció, az előző életek, a lélek, - sokat olvastam ezekről, aki hozzáértő írjon erről bővebben, vagy hol lehet rákeresni Vannak itt a neten helyek, ahol olvasgatni lehet ezekről a dolgokról, de csak felszínesek ezek az infók. Gondolom, hogy sokat szivesen olvasnak ezekről a dolgokról. írjatok, sziasztok Anikó
Freedom-loving
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 12:31    Hozzászólás témája: Re: Reinkarnáció, előző életek....... Hozzászólás az előzmény idézésével

Farkas Anikó írta:
Sziasztok, nagyon érdekel a reinkarnáció, az előző életek, a lélek, - sokat olvastam ezekről, aki hozzáértő írjon erről bővebben, vagy hol lehet rákeresni Vannak itt a neten helyek, ahol olvasgatni lehet ezekről a dolgokról, de csak felszínesek ezek az infók. Gondolom, hogy sokat szivesen olvasnak ezekről a dolgokról. írjatok, sziasztok Anikó

Szia Anikó!

Van egy másik fórum www.asztromokus.hu, ott megtalálod Karsai Istvánt. Nagy ott van a szellemtudományokban. Felteheted neki a kérdéseidet és vállaszol rá.
Tudom még ajánlani a Soter klubot (bár nem tudom, hogy Budapesti vagy e), ott sok-sok érdekes előadás van.

Üdvözlettel:

Reni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kika4
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Előző életemben szerintem, sőt szinte biztos, hogy a rokokkó idején éltem és rizsporos hajú bárókisasszony voltam.Ez azért is érdekes, mert tényleg van egy ebből a korból származó bárópipánk mint családi örökség, csak apám elvitte magával.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Freedom-loving
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kika4 írta:
Előző életemben szerintem, sőt szinte biztos, hogy a rokokkó idején éltem és rizsporos hajú bárókisasszony voltam.Ez azért is érdekes, mert tényleg van egy ebből a korból származó bárópipánk mint családi örökség, csak apám elvitte magával.

Szia Kika!

Honnan sejted az inkarnációdat?

Free
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kika4
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Freedom-loving írta:
kika4 írta:

Szia Kika!

Honnan sejted az inkarnációdat?

Free

Fogalmam sincs Free, hogy honnan; egyszerűen tudom, hogy az voltam.Hihetetlen módon vonzódom a régi kastélyokhoz.Azokat is szeretem, amik nagyon szépen renoválva vannak, de azokat még jobban, ami csak sejteti, hogy egykor, hogy nézhetett ki. Annyira magával tudnak ragadni.Tudom, hogy a rokokkó giccsesebb volt még a barokknál is.Én viszont nem szeretem a túldíszítettséget, de mégis visszamennék abba a korba.Emlékszem egy nagy bálteremre is táncoltam, egy nagy lépcsősorra is emlékszem többre nem.Nem álmodtam, ez megtörtént, de nem ebben az életemben.Ezt akkor éreztem, amikor belefújtam az elefántcsontból készült bárópipába.Sokan hülyeségnek tartják, én hiszek benne.
Vissza az elejére
dorge01
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szertném e témában ajánlani a www.asztralutazas.hu lapot, ahol sok érdekes cikk található a reinkarnációról, regresszióról, és rólam.
A http://asztralutazas.freeblog.hu/ -n meg lehet osztani a személyes élményeket, látomásokat, álmokat mindenkivel.
Mindenkit szeretettel várok!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Bűnöslélek
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kapásból két dolog jutott eszembe a reinkarnációról:

1. Én már ezlőző életemben sem hittem a reinkarnációban.

2. Vettem egy reinkarnációról szóló könyvet, végülis csak egyszer élnük.

Rolling Eyes Szóval én nem értek hozzá és nem is foglalkozom vele, de ha visszajövök, majd szólok. Twisted Evil
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
dorge01
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bűnöslélek írta:
Kapásból két dolog jutott eszembe a reinkarnációról:

1. Én már ezlőző életemben sem hittem a reinkarnációban.

2. Vettem egy reinkarnációról szóló könyvet, végülis csak egyszer élnük.

Rolling Eyes Szóval én nem értek hozzá és nem is foglalkozom vele, de ha visszajövök, majd szólok. Twisted Evil

1:Én sem hittem amíg meg nem haltam. Laughing
2:A könyvek néha csak arra jók, hogy ne billegjen az ágy Smile
lehet, hogy csak két élet múlva találkozunk, jól gondold meg!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
lindus
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én az előző életembe "a békebeli jó világban" éltem,valahol, a XIX század végén, XX.század elején Magyarországon.(igaz, hogy akkor még Erdély is Magyarország volt, és akkor akár itt is élhettem volna)
Egy polgárkisasszony voltam, ki tudott himezni, zongorázni, művelt volt , reggelenként eljárt a templomba, szeretett táncolni, és szerette az életet, s tele volt mély érzésekkel (később minden bizonnyal jó háziasszony vált belőle)
A házamban Biedermeier bútrok voltak, Bécsbe jártam bálokba, huszárok udvaroltak nekem....és úgy érzem, Ő volt akkor is az Igazi...csak akkor sokkal elérhetőbb volt és teljesen az enyém lett.
És ez se álom....mert mikor olvassok egy-egy Márai könyvet, amik pontosan ezt a hangulatot árasszák magukból, annyira beleélem magam, hogy sokszor azt gondolom, az az igazi Életem, és amit most élek, az csak álom.
Nagyon szeretem azokat az operett dallamokat, amiket akkortájt irtak, pont azért, mert visszaadják nekem az akkori életérzést...szerelmes, humoros, polgári, nagyon mély,egy kicsit öntudatlan és céltalan, egy kicsit léha, csak a pillanatnak élő, de az életet mindennél jobban szerető,de a Kedvesért és a Hazért minden pillanatba képes meghalni ember életérzését.És ez lennék én...
S a legfurcsább az, hogy mikor Vele vagyok, vagy amikor csak nézzem őt, akkor teljesen ott érzem magamat, abban a korban, a bécsi és pesti polgári élet forgatagában...
dorge01
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy akkor is ismertük egymást, mint most egy másik listáról.
Rolling Eyes
Hát igen azok a szép monarchiás idők!
Különben akkor (XIX-XX. sz forduló!), én is katona tiszt voltam, és már találkoztam néhány akkori családtagommal, ismerősömmel.
Elég izgisek ezek a felismerések, mondhatnám, meghatározóak az ember életében.
A vége nem volt annyira hepi, mert kivégeztek.
Ennyi Arrow
Vissza az elejére
lindus
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorge01 írta:
Rolling Eyes
Különben akkor (XIX-XX. sz forduló!), én is katona tiszt voltam, és már találkoztam néhány akkori családtagommal, ismerősömmel.
Ennyi Arrow

Szépek is voltak azok az idők...nem volt ennyire kiégett és elfásult és kiüresedett minden és mindenki...
Ismerjük egymást egy másik listáról? Rolling Eyes Rolling Eyes
dorge01
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lindus írta:
dorge01 írta:
Rolling Eyes
Ennyi Arrow

Szépek is voltak azok az idők...nem volt ennyire kiégett és elfásult és kiüresedett minden és mindenki...
Ismerjük egymást egy másik listáról? Rolling Eyes Rolling Eyes

Nekem az az érzésem, hogy leveztünk egymással már régebben. Nézd meg a honlapom, lehet, hogy beugrik Razz

Azért jó, ha ismerjük az előző életeinket is, legalább is néhányat, mert egy csomó érzés, minta áthozható, ami ugyancsak mi vagyunk, és szép lassan rá találunk a valódi énünkre, ami minden korban, életben ugyan az volt.
faroah
Maga az érzés a fontos, nem a részletek. Exclamation
Vissza az elejére
LittlePrince(ss)
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Én egyik előző életemben rengeteg pénzt csaltam ki emberekből. Igazából úgy bíztak meg mások, mert ugye a balhét nem akarták elvinni. Afféle intellektuális bűnöző voltam, mégha át is vertem másokat, attól függetlenül mégis "tisztességes" ember voltam, vagy legalábbis azt a látszatot keltettem.

Persze egyszercsak beütött a krach, és menekülnöm kellett. Csapot-papot hátrahagyva menekültem, majd egy pár év múlva rámtaláltak, és dutyiba zártak, ahol sikerült befejeznem akkori életem.

Ebben az életemben 18 éve bankban dolgozom, és örömömet lelem abban, hogy segíthetek az embereknek megoldani a pénzügyi gondjaikat.. Razz

De érzem is, hogy lassan sikerül ledolgoznom a karmámat, és jelenlegi életcélom megvalósításán dolgozhatok.. Jó úton járok, azt már tudom, és úgy érzem, az erőm is megvan már hozzá, hogy ne térjek le róla..

A fentieket egy regressziós hipnózis kapcsán sikerült "újraélnem". Ugyan egy másik feldolgozandó probléma miatt mentem, de elsőként ez az élet ugrott be, ami azért volt hasznos, mert megértettem sokmindent, és megerősített abban, hogy igenis, nyugodtan merjek változtatni, eddig jó úton haladtam, és mindent megtettem, hogy egy részt letudjak abból, amiért "jöttem"..

De a problémámra is választ kaptam, bár még van mit feldolgoznom, azért már sokkal könnyebb.

Engem nagyon érdekelnek az előző életek, ugyanakkor nem szeretnék nagyon mélyen belemászni.

Brian Weiss: Lélektársak c. könyve hihetetlenül jó, akit érdekel, egy amerikai orvos a regressziós hipnózisait írja le, és a történetet, hogy talál egymásra a rendelőjében ( illetve majd a kezelések után a rendelőn kívül, egy pár), akiknek már több közös korábbi élete is volt, de ebben az életben még mindketten boldogtalanok voltak, míg végre össze nem hozta őket a "sors". Rolling Eyes

Jó utazást Nektek is! Wink

L.P.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyszer, nagyon régen volt egy könyvem, amiben valaki regressziós hipnózisokat írt le. Eleinte bámulattal olvastam, azután az 1/3-ától egyre mulatságosabbnak találtam. Üvöltött a szövegekből, hogy mennyire terjednek a XX. sz-i amerikai író ismeretei pl. a XVIII. sz.-i Európáról, Kínáról, Indiáról. Az ott előzőéltek elbeszélései természetesen ezeket az ismereteket tükrözték. Így a könyvet, mint mulatságos irományt kölcsönadtam és nem kaptam vissza. Laughing
Komoly könyvre eddig nem akadtam a témában, pedig érdekelne.

A hozzászólás legutóbb hangya által 2006. 07. 21. 21:51-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 21. 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amióta az eszemet tudom, emlékszem két halálomra. Csak a halált megelőző kb. fél órára.
Azt hiszem az volt a korábbi, amikor bányász voltam, valami főnökféle lehettem, mert felelősséget éreztem a többiek iránt. Bányaomlás volt és egy irányból levegőt éreztem, arra próbáltam rábeszélni a többieket, induljunk arra. Valamiért sokan késlekedtek, őket betemette a leomló fal. Néhányan elindultunk a levegő felé, de már késő volt, a társaimat is betemette, egyedül mentem tovább, míg nekem is a nyakamba omlott. Próbáltam kifúrni magam.. snitt.

A másik, valahol a XVIII. sz vége? XIX. sz. eleje? Visznek kivégezni, szekéren. Valami politikai dolog volt, többünket vittek akkor a vesztőhelyre, de más emberre nem emlékszem. Csak az iszonyatos félelemre (mindíg is rosszullét környékez ha filman kivégzést látok) Az út szélén álló bámészkodókra, akikre nézve megértettem, hogy aki elvégezte a dolgát az mehet, az marad, akinek még feladata van. Nem biztos, hogy a maradók járnak jobban. Snitt.

Érdekes, hogy kisgyerekként pontosan tudtam, hogy ezek megtörténtek velem, de valahogy én nem én voltam és erről a szüleimmel nem lehet beszélni, mert ők nem értenék meg.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Következő
1 / 12 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.