Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

segitsetek - mellrak - bajban vagyunk
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bozsbozs
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 31. 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap megyek kineziológushoz! A kozmetikus itt Kovin, akihez régebben jártam nyúzatni, keresett egyet nekem Orosházán! Smile
Viszem a bogyóimat is, nézze át, melyik használ tényleg. Annyian mondják, hogy jó dodlog a kinezizé, hogy hiszek nekik.
Mára 16 kis dög lett a 11 helyett. De nagyon picik, 2-6 mm-esek. Sztünk a B17 dolgozik, és a beszűrődőben levő rohadék most húzódik összefele, és göbösödik.
Menni már nem nagyon tudok, nagyon fáj a talpam a Xelodától, pedig most kisebb adagot kapok. Viszont nem rongyos, a tenyerem sem. Hasmenésem nincs, mert eszem a 2*1 Enterobenét, és a 2*1 Normaflore-t.
És nagyon, de nagyon szeretnék megenni egy óriási sült tarját, és mellé bevedelni 2 üveg sört.
Mert épp lájtos kis zöldség-gyümölcs, félig nyerskoszt diétán vagyok. Mert az nem szereti a mocsok dögje. Az a baj, hogy én sem rajongok túlzottan... Laughing
Puszi nektek, Bözsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 31. 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bozsbozs írta:
Holnap megyek kineziológushoz! A kozmetikus itt Kovin, akihez régebben jártam nyúzatni, keresett egyet nekem Orosházán! Smile
Viszem a bogyóimat is, nézze át, melyik használ tényleg. Annyian mondják, hogy jó dodlog a kinezizé, hogy hiszek nekik.
Mára 16 kis dög lett a 11 helyett. De nagyon picik, 2-6 mm-esek. Sztünk a B17 dolgozik, és a beszűrődőben levő rohadék most húzódik összefele, és göbösödik.
Menni már nem nagyon tudok, nagyon fáj a talpam a Xelodától, pedig most kisebb adagot kapok. Viszont nem rongyos, a tenyerem sem. Hasmenésem nincs, mert eszem a 2*1 Enterobenét, és a 2*1 Normaflore-t.
És nagyon, de nagyon szeretnék megenni egy óriási sült tarját, és mellé bevedelni 2 üveg sört.
Mert épp lájtos kis zöldség-gyümölcs, félig nyerskoszt diétán vagyok. Mert az nem szereti a mocsok dögje. Az a baj, hogy én sem rajongok túlzottan... Laughing
Puszi nektek, Bözsi

A kinez tényleg segít, ha rádérez! Nagyölelés! Smile
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 04. 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Esetleg hátha tud nekem valaki segiteni. A barátnőm Xelodát szed, plussz két éve kapja a havi egy hormoninjekciót és most el kezdett vérezni három év után. Mi lehet ez? Valakinek volt ilyen gondja már?
Persze, hogy el fog menni orvoshoz, de most nagyon bolygat minket, hogy mi lehet ez!

A barátnőm az alábbi helyen járt, hitt benne, és szerinte segitett neki.
Nézzétek meg szerintem az alábbiakat:

http://www.tgy-magazin.hu/szakerto.phtml?id=137

http://www.csend.hu/magazin/0102/index4.html
bozsbozs
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 05. 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Én az infúziós kemó alatt egyáltalán nem mensiztem, a Xeloda alatt 2* volt, hébe meg hóba. Smile
A hormoninjekció miatt paráznék, sztem először az onkológusnak kéne szólni, ő úgyis nőgyogyihoz küldi, de lehet h változtatni kell a terápián.
Bözsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 05. 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bozsbozs írta:
Szia!
Én az infúziós kemó alatt egyáltalán nem mensiztem, a Xeloda alatt 2* volt, hébe meg hóba. Smile
A hormoninjekció miatt paráznék, sztem először az onkológusnak kéne szólni, ő úgyis nőgyogyihoz küldi, de lehet h változtatni kell a terápián.
Bözsi

Szia Bozsbozs!

Köszi a választ, holnapra már kapott is időpontot.
bozsbozs
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 15:35    Hozzászólás témája: tali Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az nlc-s topikomban írtam, hogy mennék Pestre csavizni, mert rám férne egy kis pihi. Vannak rossz híreim, és hát nyugiznék egy kicsit. Az a kérdésem, hogy hétfőn este tudnék-e valakinék aludni? Hangya? Elférnék nálad egy éjszakára? Vagy valakinél?
Szombaton Sopronban kezdek, oda lettem invitálva szombat-vasárnapra, és hétfőn reggel indulnék Pestre.

Topiktali pedig kedden, részletek és megbeszélés az nlc-s topikomban. MINDENKIT várok! Smile

http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?id=&forumid=107397

Kedden a topiktali után indulok haza a Keletiből.

Bözsi
Vissza az elejére
bozsbozs
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 24. 22:03    Hozzászólás témája: kérés Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagy levegő, könyörgés.
-----------------------------------
Olginak (Páni Ferencné, a topikomban Hellinger) már későn lesz az árverés. Annyit értetek el (köszönet, és hála érte!) az adományokkal, hogy attól már nem félt, hogy a gyermekeit adósságokkal a vállukon kell itthagynia. De az életét már nem tudtuk megmenteni.

Pedig olyan kevésen múlik. Napi 100 csepp Béres, 2 liter Preventa, 2 dl Aloé, Flavin-család és a 2 B17 kúra. Persze, jöhetnek még "luxus" életmentő zöldségek, vitaminok, oxigénvizes fürdő, kinezológus - de erről már én sem nagyon merek álmodni... A kinez még meglesz néhányszor, de egyre gyatrább az élet anyagi, alkonyfényes oldala.

Napi 100 csepp Béres, 2 liter Preventa, 2 dl Aloé, Flavin-család és a 2 B17 kúra. Tudjátok, ez mennyibe kerül? Kb. 150.000 forint havonta... és tudományosan bizonyított, klinikákon és az állatgyógyászatban tesztelt és törzskönyvezett termékekről van szó, nem holmi vajákos marhaságokról. A Flavinról én is csak álmodozom, miközben attól rettegek, hogy talán már csak ennyi kellene, és itt maradhatnék a gyermekeimmel. És mindez "csak" pénzkérdés.

Sokan vagyunk, akiknek "csak" ez a pénz hiányzik, hogy életben maradjunk.
És sokan vannak, akik küldenének, akár "csak" egy ezrest, csupán azért, mert jó emberek.

Kérlek Titeket, ne szelektáljatok. Kérlek Titeket, tele félelemmel és bánattal, hogy mindenkinek küldjétek el a Bungalow linkjét, és az én Sorstársak oldalam linkjét. Minden embernek van legalább 500 ismerőse, óvodai, iskolai, szomszéd, haver, munkatárs, és nekik ugyanennyi. Mindenkinek tudnia kell, hogy vannak rászorulók, akiken segíthet, és hogy őrajta is segíthetnek, csak írnia kell egy levelet.

Kérlek Titeket, igazoljatok minket abban a levélben. Hiszen ismertek engem, láttátok sokan a sebemet, az áttéteimet, igazolhatjátok, hogy valóban rákos vagyok. Ha megadjátok ezt a linket is, képeket is láthatnak a családomról, és a záróim is. És tudjátok, hogy Melinda valóban kómában van, a Bungalow oldaláról, és az én oldalamról is eljuthat bárki az édesanyja által készített honlapra, ott fent vannak a zárók. Krisztiánt pedig igazolni tudja a Nők Lapja, Jenei Péternél vannak a záróiról a másolatok. Most a László kórházban van.

Kérlek Titeket, segítsetek nekünk. Hellinger írta, hogy eszébe sem jutott volna ilyen levelet írni, és a le nem írt segítség kérés miatti dühe íratta vele azt a levelet. Segítsetek, hogy minél több emberben tudatosuljon, lehet, kell kérni, mert az életünk múlik rajta. És minél több emberben tudatosuljon, hogy pár ezer forinttal életeket menthet.

Kérlek Titeket, Mindenkit, aki olvassa a topikom, hogy segítsen kérni.

Igen, koldulok. Élni akarok. Látni akarom a lányaim édesanyáknak, a fiam édesapának. Táncolni akarok az esküvőjükön. És tudom, mindnyájan élni akarunk.

Az eü szarik ránk, ellehetetleníti a gyógyításunkat, megnehezíti az életben maradásunkat. Ha valamikor, hát most nagyon rászorulunk az idegenek segítségére, a felénk nyújtott kezekre, amik itt tartanak minket, ezen a Földön, ebben az életben.

Köszönettel: Bözsi

http://www.bungalow.hu/segits.php (itt van az árverés)
http://www.hunano.extra.hu/segits_kerlek/sorstarsak.html
http://www.heniem.hu/index.php?imen=jotekony&count=true
http://www.modina.hu/
Vissza az elejére
Panyuka
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 25. 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mélyen le vagyok sújtva Hellinger halála miatt. Segíteni fogok a jövőben is másoknak. Rövidesen jelentkezem.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 27. 23:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokat gondolkodtam mindazon, amit írtál, Bözsi. Tudom, vannak pillanatok, mikor a másik távozása még mélyebben érinti az embert. (Nekem történetesen az segített kiheverni egy súlyos veszteséget - évtizedekkel később! -, hogy megismerkedtem a lélek újjászületésének gondolatával...)

Sokat gondolkodtam, és úgy döntöttem összeszedett gondolataimat ide is leírom, nem tartom meg magamnak...

Tehát...
Szörnyűnek találom, hogy az orvosok KIZÁRÓLAG a fizikai állapotra és gyógyszeres ill. műtéti beavatkozásra koncentrálnak.

Szörnyűnek találom, hogy ki mernek jelenteni olyat, hogy valakinek rövid ideje van hátra. (Édesapámnál, mikor diagnosztizálták betegségét - vesegyulladás, 1960-ban -, két-három évet jósoltak neki. Hat évig maradt még köztünk, itt tartotta a tudat, hogy gyerekeinek szüksége van rá.)

Szörnyűnek találom, hogy orvosoknak megtanítják, milyen vegyület milyen hatással bír, de azt nem, hogy a szavaknak, gondolatoknak milyen ereje van...

Szörnyűnek találom, hogy az orvosok zöme olyan terápiákat alkalmaz (mert erre tanították meg), hogy a beteg garantáltan páciense marad élete végéig...

Szörnyűnek találom, hogy a kezelésekben sok az esetlegesség - ha ez nem segít, próbálunk mást... Igaz, ez is alátámasztja azt, hogy minden betegség egyedi és egyedi terápiát kíván, de veszélyesnek is tartom: az amúgy is beteg szervezet indokolatlanul terhelődik vegyi anyagokkal.

Szörnyűnek találom, hogy egyre szélesebb körben terjed az a nézet, az egészség pénzkérdés - orvosok is szívesen bújnak emögé: én mindent megtettem volna, de nincs rá pénz...

Egy ismerősöm a betegségeivel nagyon alapos betekintést enged nyújtani (ha elfeledtem volna a családbeli eseteket) az államilag elfogadott "gyógyításba". A közelmúltban (elmúlt hetek) izületi panaszok kínozták, hol a válla, hol a térde fájt, elhatározta, utánajár: góckeresés céllal fogorvos, belgyógyász vizsgálatát kérte. Eredmény: nincs semmi szervi oka. Belgyógyász tanácsa: keressen fel természetgyógyász orvost . Jó, ez is pozitívum, hogy idáig eljutottunk...
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 01. 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bözsi...belőled jò ügyvéd vàlt volna... Wink
Mindenesetre az a kisàgy 3 kilòèrt nem rossz...
De nyilvàn ennyièrt màr beszèl is... Twisted Evil
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 01. 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ajjaj,nem lesz ez így jó... Laughing
Sürgősen be kell szereznem egy új laptopot...
Macintosh-t lehetőleg...
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 02. 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:

Szörnyűnek találom, hogy orvosoknak megtanítják, milyen vegyület milyen hatással bír, de azt nem, hogy a szavaknak, gondolatoknak milyen ereje van...

Ha ezt taníták az egyetemen, akkor már régen nem ott tartana az egészségügy, ill. az emberek egészségügyi állapota és hozzáállása, ahol tart.....
Neutral
bozsbozs
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 03. 22:46    Hozzászólás témája: Ráknapló Hozzászólás az előzmény idézésével

A teljes, letisztult, végleges Ráknaplóm itt található: http://www.hunano.extra.hu/segits_kerlek/Raknaplo.html

Már kész, olvassátok, terjesszétek a hírét, minél több emberhez eljut, annál több embernek lesz hite. Hiszem.

Bözsi
Vissza az elejére
bozsbozs
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 03. 22:48    Hozzászólás témája: :-) Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi írta:
Macintosh-t lehetőleg...

Te NEKEM írtál? Nekem??? Laughing
Télleg, szerezz már egy jó gépet magadnak, nem lenne ennyi félreértésed! Smile
Vissza az elejére
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 04. 17:03    Hozzászólás témája: Re: :-) Hozzászólás az előzmény idézésével

bozsbozs írta:
Bimbi írta:
Macintosh-t lehetőleg...

Te NEKEM írtál? Nekem??? Laughing
Télleg, szerezz már egy jó gépet magadnak, nem lenne ennyi félreértésed! Smile

Igen... Rolling Eyes
A gépen rajta leszek,de most van néhány fontosabb dolog annál...
De amúgy sincs már otthon netem,lemondtam,de nem is bánom...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Következő
16 / 19 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.