Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

segitsetek - mellrak - bajban vagyunk
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 07. 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az nlc fórumáról jövök.
Bözsinek megérkezett a keresett szer, de tüdőgyulladása van, antibiotikumozzák, amíg ez nem múlik, nem adnak neki más kezelést.

Imádkozzunk értük. Bözsiért és a családjáért.
Panyuka
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 08. 07:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Az nlc fórumáról jövök.
Bözsinek megérkezett a keresett szer, de tüdőgyulladása van, antibiotikumozzák, amíg ez nem múlik, nem adnak neki más kezelést.

Igen, én is járok oda, nap mint nap, remegő gyomorral.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 09. 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Panyuka írta:
hangya írta:
Az nlc fórumáról jövök.

hunano levele az nlc-n

"Sziasztok!

Röviden: lement a láza, tökéletes a vérképe (ma volt vérvétel), helyreállt a vesefunkció, egész emberi adag ennivalót megevett. Gyümölcsnek egy őszibarackot. Megitta a Flavinját és Béresét.

Ha valaki tud szerezni eredeti mandarint (nem mangorkát és egyéb keverékekektt), kérem küldjön valamennyit, nálunk sehol sem lehet kapni. A Bözsi nagyon ki van éhezve rá.

Isti

OM mani padme hum, OM mani padme hum "
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 09. 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mona írta:
Panyuka írta:
hangya írta:
Az nlc fórumáról jövök.

hunano levele az nlc-n

"Sziasztok!

Röviden: lement a láza, tökéletes a vérképe (ma volt vérvétel), helyreállt a vesefunkció, egész emberi adag ennivalót megevett. Gyümölcsnek egy őszibarackot. Megitta a Flavinját és Béresét.

Ha valaki tud szerezni eredeti mandarint (nem mangorkát és egyéb keverékekektt), kérem küldjön valamennyit, nálunk sehol sem lehet kapni. A Bözsi nagyon ki van éhezve rá.

Isti

OM mani padme hum, OM mani padme hum "

Ez jó hír, köszönöm Mona! Smile
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 10. 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hunano az nlc-ről:

"Sziasztok!

A Bözsinek sajnos ismét felment a láza. Jó hírt is kaptam: a tüdőgyulladás nem akadálya a kezelésnek.
A Bözsi még nem akar az egészről beszélni, nagyon fáradt.

Nagyon sok SMS-t kapok, köszönöm mindenkinek a segítséget, elnézést kérek mindenkitől, de nincs most kapacitásom válaszolni, no meg SMS kedvezményünk sincs.

Igyekszem az emilek és az iwiw-es üzenetekre is érdemi választ küldeni, a rövidségem oka az, hogy megkért a Bözsi, a család legyen az első, a telefonokat, üzeneteket fogjam rövidre.

Nagyon hálás vagyok Nektek és mindenkinek, aki segít, jókívénságot küld, imádkozik a Bözsiért, anyósomnak, aki erején felül, elhanyagolva a saját dolgait, ingázik Magyarbánhegyes és Mezőkovácsháza között és Zsófinak is (a nagylány), mert a házimunka rám eső részét is elvégzi mostanában, hogy nyugodtabban mehessek a Bözsihez és intézhessem a terápiával kapcsolatos teendőket.

Isti"

Neutral
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 14. 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

István mai beírása az nlc fórumán:

Sziasztok!

A Bözsi jobban van, természetesen még nem gyógyult meg, sőt. Csak a tüdőgyulladását tudták elmulasztani és a tüdő vizesedését lelassítani. Sajnos erre még számítani kell, időnként becsövezik majd és le fogják szívni a vizet.

A vérképe a "mini" kemo miatt romlott, holnap lesz eredmény, hogy merre mozdul. szerintem a normális értékek felé.

A láza továbbra is ingadozik fel-le, de ez a gyógyulásáig így lesz, dolgozik az immunrendszer ezerrel a rák ellen.

Ma beszéltem a főorvosnővel, egy-másfél hét múlva tudnának további kezeléseket kezdeni. Hogy mit, az majd később dől el. Biszfoszfonátokat kaphat a csontáttétekre, ezek megakadályozzák a csontbontás folyamatát, megkeményítik, elnehezítik a csontot. Valamelyest akadályozzák a további áttétek képződését is. Nagy hátrányuk, hogy 10 év alatt teljesen morzsalékossá válik a csont, folyamatos törések következnek, a gerincscsigolyák egyre-másra összeroppannak. (Az áttétes mellrákosok persze a statisztikák szerint nem élik meg a 10 évet.) Valamilyen kemot is kaphat, de megmondta, hogy kevés esély legyen arra, hogy használjon, mert az erőset már nem bírja el a szervezete. Megbeszéltük a túlélési statisztikai adatokat, sajnos a Bözsinél hamarabb jelentek meg az áttétek, mint általában, így az esélyei is rosszabbak másokénál.

Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 14. 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imádkozom......
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 14. 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is Neutral
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 16. 07:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rész Hunano tegnapi beírásából az nlc fórumáró.

Sziasztok!

Reggel kicsit összevesztem a Bözsivel, mert nagyon tétován (elBözsitlenedve) viselkedett a továbbiakkal kapcsolatban. Sajnos "elefánt a porcelánboltban" stílusban közöltem vele, mi várható. Erre persze kitört a botrány, előjött a kemény Serbán, egyáltalán nem látszott betegnek, sőőőőőt. Lezavart a boltba ventillátorért.
Mire visszaértem lenyugodtak a kedélyek, elmúlt a tétovasága. A hétvégén még bent tartják, mert a vérképe még nem meggyőző. Szépen nyugodtan megbeszéltük, hogy hétfőn, amikor átviszik a hospice-ba, ott nyugodt körülmények között minden részletet átveszünk, hogy mi következzen.
Nem kell megijedni a hospice szótól, csak nyugodtabb körülményeket szeretne, kevesebb mozgást, nagyobb csendet. Ott két-háromágyas szobák vannak és minden szobára egy ápoló jut, itt két nyolcágyasra csak egy. Ott több idejük van a nővéreknek egy-egy betegre és úgy érzem, hogy kevésbé futószalagszerű az egész. Itt jön az új beteg, befekszik egy-két napra, gyorsan belenyomnak egy kis kemót, némi sugarat, stabilizálják az állapotát és máris mehet haza. Aztán jön a következő beteg forró váltásban és a ciklus folytatódik vég nélkül.
A hospice jól tudjuk mire való, de a Bözsit kemény fából faragták, nem fogják befolyásolni az ott tapasztaltak.

hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 16. 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Istenem, kérlek, hogy a család és barátok abban és úgy tudjanak Bözsinek segíteni, ami, és ahogy neki a legjobb!
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 16. 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imádkozom.......
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 16. 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bözsinek - Bözsiért...

hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 16. 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi, Panyuka és Balance bejegyzését áttettem a

http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?p=190601#190601

topikba

hangya

Balance
Farkas

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 16. 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Bimbi, Panyuka és Balance bejegyzését áttettem a

http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?p=190601#190601

topikba

hangya

Köszönöm, és elnézést, hogy még én is munkát adtam... Embarassed
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 20. 08:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hunano, tegnap, nlc:

"Sziasztok!

Hétvégére egész jól lett, mára sajnos ismét visszaesett, két liter folyadékot szívtak le a tüdejéből. A hospice-on nincs szabad hely, egyelőre várni kell. Sikerült koviubit kapnunk (házi), nagyopn ízlett neki, a reggelije nagy részét is megette, meg egy jó maréknyi dinnyét, egy kevéske málnát. Az ebédet nem tudta megenni és nagyon kevés folyadékot ivott. Csak délután volt a vízleszívás, ezért vol olyan rosszul, utána fél órán belül már látszott az eredmény, megnyugodott, könnyebben lélegzett, csak rettenetesen fáradt, alig tudja nyitva tartani a szemét. Ma ellenőriztem a cinkhiány tüneteit és sokat tapasztaltam a Bözsin. Kanadából már hoznak egy jól felszívódó cinket, a köv. adag pedig valószínűleg a Tiens-cink lesz vagy gyógyszertári cink-szulfát. Vagy vegyesen, hogy valamelyik biztosan jól hasznosuljon.
Megkaptam a kért cikket, a cinkhiány következtében többek között gyengül az immunrendszer, mert apoptózis (sejthalál) indul be némelyik immunsejtnél. Ugyebár állati fehérje nem javasolt a rákosoknak. Onnan lehet általában hozzájutni, vagy búzacsírából, de ezt az osztályon látottakat-hallottakat tapasztalva, kevesen eszik közülük. És ha gyenge az immunrendszer, terjed a rák. És még kevesebb cink jut be - és terjed - még kevesebb cink - terjed - ...

Ismét kérném, hogy a szérum és a plazma cinket, valamint a rezet hogyan lehet mérni, milyen vizsgálat kell hozzá és Gyulán, vagy Békéscsabán melyik laborban tudnak ilyet csinálni. A kórházé nem tud. /Érthetetlen, hogy miért nem./

Végre eszembe jutott, hogy most már ihatja az ionizált lúgos vizet ismét, mert a Preventa (szénsavas) nem vált be, abbahagytuk. Ma estére sikerült is hozatni, remélem, ha ezt issza a Bözsi, megjön a szomja, kihajtja a vizet belőle, nem vizesedik fel a tüdeje többször és a nyiroködémáján is javíthat. No meg a bélflóra is jó néven veszi.

Az, hogy miért történik velünk valami és miért teljesülnek/nem teljesülnek vágyaink, itt van leírva: "Esther és Jerry Hicks: Kérd és megadatik!"
Nem vallásos könyv. És ha Abraham személyétől meg a Forrásenergiától eltekintek, akkor a leírtakkal teljesen egyet tudok érteni. Valóban működik, közületek sokan épp akkor, épp abban segítettek, amikor éppen arra volt szükségünk, amire éppen akkor vágytunk. /Épp, pépp, mépp, túl sok a pép Smile /
Nekem sokat segített, hogy megértsem, mit kell tennem, hogy még többet tehessek a Bözsiért, a családért és magamért.
Isti "
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Következő
17 / 19 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.