Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

segitsetek - mellrak - bajban vagyunk
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 01. 09:02    Hozzászólás témája: Re: Jelentkezéshiány Hozzászólás az előzmény idézésével

hunano írta:
Azért nem jelentkeztünk itt, mert a Bözsi az NLC-n fent van és ott mindig, mindent leír. A topic cím pedig benne van a levélben. Azt gondoltuk, aki beszélgetni, érdeklődni szeretne a témáról, az ott keres meg minket. Az asszony elég fáradékony, nem mindig van kedve ücsörögni a gép előtt, és még nem volt itthoni internetünk sem. A könyvtár az ingyenes internet lehetőségével aug 20-ig zárva van, a szomszéd nem volt otthon mindig, pénzünk pedig nagyon nem volt internetes kávézóban netezni. Én ezerrel dolgoztam, hogy legyen pénzünk gyógyszerekre, rezsire, kajára, benzinre, amellett, hogy a Bözsit hordoztam a kórházba, etettem, fürdettem a kicsit és az állatkáinkat gondoztam (egy kutya, két felnőtt macska, kilenc kiscica, hat tyúk), nyírtam a füvet, stb.
Július végére sokalltunk be, és ekkor nullázódott le az összes hitelkártyánk.
Utolsó kétségbeesésemben fordultam ehhez a megoldáshoz.
A levelet sok helyre elküldtük, épp most Bimbinek is és megkértük őt is, küldje tovább. Smile
Üdvözlet, most megyek fürdetni a kicsit, utána etetjük, peluscsere, büfiztetés, altatás, saját fürdés, kaja, tente. Reggel hatkor kicsietetés, stb...
István

Megkaptam a levelet,azonnal,olvasatlanul ki is töröltem,mivel vírus volt benne! Evil or Very Mad
Szóval tőletek kaptam... Twisted Evil
Azt hittem valaki a fórumról küldte...

A hozzászólás legutóbb Bimbi által 2006. 09. 01. 09:04-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szexihexe
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 01. 09:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nem reklámozás, de tudtom szerint Tamás jó eredménnnyel kezel itthon betegeket főleg rákos és betegeket.
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 01. 09:08    Hozzászólás témája: Re: Jelentkezéshiány Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi írta:
hunano írta:
Azért nem jelentkeztünk itt, mert a Bözsi az NLC-n fent van és ott mindig, mindent leír. A topic cím pedig benne van a levélben. Azt gondoltuk, aki beszélgetni, érdeklődni szeretne a témáról, az ott keres meg minket. Az asszony elég fáradékony, nem mindig van kedve ücsörögni a gép előtt, és még nem volt itthoni internetünk sem. A könyvtár az ingyenes internet lehetőségével aug 20-ig zárva van, a szomszéd nem volt otthon mindig, pénzünk pedig nagyon nem volt internetes kávézóban netezni. Én ezerrel dolgoztam, hogy legyen pénzünk gyógyszerekre, rezsire, kajára, benzinre, amellett, hogy a Bözsit hordoztam a kórházba, etettem, fürdettem a kicsit és az állatkáinkat gondoztam (egy kutya, két felnőtt macska, kilenc kiscica, hat tyúk), nyírtam a füvet, stb.
A levelet sok helyre elküldtük, épp most Bimbinek is és megkértük őt is, küldje tovább. Smile
Üdvözlet, most megyek fürdetni a kicsit, utána etetjük, peluscsere, büfiztetés, altatás, saját fürdés, kaja, tente. Reggel hatkor kicsietetés, stb...
István

Megkaptam a levelet,azonnal,olvasatlanul ki is töröltem,mivel vírus volt benne! Evil or Very Mad

És már megint igazam volt... Laughing
Tudtam én hogy nem stimmel valami... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 01. 09:17    Hozzászólás témája: Re: Jelentkezéshiány Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi írta:
Bimbi írta:
hunano írta:
István

Persze, hogy nem... veled! Twisted Evil Twisted Evil
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 01. 09:21    Hozzászólás témája: Re: Jelentkezéshiány Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Bimbi írta:
Bimbi írta:
hunano írta:
István

Persze, hogy nem... veled! Twisted Evil Twisted Evil

Igen...mostanában már én is érzem... Laughing
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 01. 13:41    Hozzászólás témája: Re: Itt vagyok, Bözsi vagyok Hozzászólás az előzmény idézésével

hunano írta:
Drága Hangya, Sieglinde, és a többi "Védőangyal!

Ha el tudnám mondani így hirtelen, milyen jól esett a védelem Smile! Köszönjük.

Bimbi, ha végignézted volna a topicot, láttál volna rólam képet a rák előtt, és a kemoterápiák után. Szép nő voltam, most egy kopasz, dagadt tehén vagyok, aztán majd megint szép nő leszek. Fent van a topicon képként az első leletem is, a PET/CT-m is névvel, a beutaló kórház neve is rajta, a főorvos pecsétje is, gondolod, íly nagy összeesküvésbe fogtam az orvosaimmal, aztán risztelünk??? Mielőtt vádolsz, járj utána a dolgoknak, de ALAPOSAN, kérlek.

Kaptunk segítséget a Családsegítőktől, a Polgármesteri Hivataltól, a Máltaiaktól, 15-ikével rokkantosítanak, majd azt is felteszem képként, sőt, még az OEP is küldött gyógyszertámogatásra készpénzt. Viszont egy 12%-os túlélési esélyt adó halálos betegségből sajnos nagyon sokba kerül kigyógyulni. Ez nekem se tetszik, de hát ez van.

Utálok rákos lenni. A mellem nem műthették le azonnal, mert műtét után 1 hónapig nem adhatnak kemot, mert a kemo alatt nem gyógyulnak a sebek, viszont kemo nélkül tovább képződtek volna áttétek, távoliak is. Ezek a metasztázisok. Ezért kezdték kemoval, és most a legkisebb a veszélye annak, hogy a műtét utáni "üresjáratban" áttétes legyek.

A terhességi rákot sajnos már átélték rajtam kívül mások is, kiírthatatlan, rendkívül agrasszív, mert a terhesség alatti hormonális állapot, és a felgyorsult anyagcsere kedvez neki.

Ha a "szakértésem", a leleteim, a képeim, az összes elérhetőségünk felsorolása ellenére is csalónak gondolsz, legyen.

Te sose éld át azt, amit mi.

Bözsi

Most jön a férjem:

Sziasztok!
Én megértem a Bimbi kétségeit, ezért írtam oda az összes elérhetőségünket (kivéve a jelenlegi albérletünket - 5800. Mezőkovácsháza, Kossuth u. 113-, mert innen lehet, hogy hamarosan átköltözhetünk egy olcsóbb bérű önkormányzati bérlakásba).
Sokan fel is hívtak és gondolom a lakcímnyilvántartóban is utánanéztek, hogy valódi adatok szerepelnek-e a levélben. A telefonszám pedig a családi KKt-é, aminek székhelye Magyarbánhegyes, az anyósom lakása.
Egyéb információkat az NLC-s topicban folyamatosan találsz:
http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?logoutaction=1&forumid=107397
A honlapunk: www.hunano.fw.hu (fejlesztjuk)
A rákokról egy hasznos cikk:
http://www.keri.hu/oktatas/archiv/gy0304.htm
És egy linkgyűjtemény: www.mellrak.lap.hu
István

Sziasztok!

Nos rendben,meggyőztetek...ilyen sztorit valóban nagyon nehéz lenne kitalálni,bár mint tudjuk az internetes csalások és adathalászatok száma végtelen...
Csak az tud így sikert elérni,aki a legprofibban állítja össze a stratégiáját,a legkevésbé gyanúkeltőre...nagyon sokszor az emberek szánalmára építve...
Nekem ti nagyon intelligens...és...JÓMÓDÚ embereknek tűntök...
Bár ez csak az én véleményem...lehet hogy nincs igazam... Laughing
Mindenesetre az a vírusos e-mail nagyon meglepő volt...
Illetve inkább az,amikor ma megláttam hogy ti küldtétek... Wink
Minek küldözgettek leveleket?Fönt van a hirdetésetek több fórumon,az összes elérhetőséggel együtt... Laughing
Aki akar segíteni,úgyis jelentkezni fog... Laughing
Na mindegy,kívánom hogy az történjen,aminek történnie kell...
Ha tényleg beteg vagy Bözse,akkor mielőbbi teljes gyógyulást,de ha ennek az egésznek teljesen más célja volt...nos akkor az már nem az én asztalom... Laughing
Sziasztok!
hunano
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 21. 12:34    Hozzászólás témája: Bözsi vagyok Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi, látatlanul vádaskodni könnyű, gyere le hozzánk, nézd meg a pénztárcánkat, az önkormányzati határozatokat a segélyekről, a gyógyszertári számláimat, vagy írd meg a címed, elküldöm fénymásolatban, de az, hogy ilyen szemét módon rágalmazz és áskálódj ellenünk még mindig, hát ez már sok!!!
Mit akarsz, fényképezzem le a mellem helyét? Még benne van a varrat, egy hete szerdán műtött dr. Ottlakán Aurél Tanár úr a gyulai Pándy Kálmán kórházban, voltak akik meglátogattak, csak mert kivácsiak voltak rám, te nem voltál ott! Sunyin támadsz, rosszindulatú vagy, arra nem veszed a fáradságod, hogy megnézd a honlapunk, ahol mindenkinek a neve fent van, aki segített, hogy mered te onnan kijelenteni hogy jómódúnak látszunk?! Mire fel alapoztad meg ezt a kijelentésed? 49 000 forint a rokkantnyugdíjam, a férjem gyesen van, 3 gyereket nevelünk, te meg minket kóstolgatsz? Soha az életbe nem voltam jómódú, a lányommal 10 évig voltam gyesen, mert nyomoréknak született, hatszor műtötték, én tudom mi a nyomor, a jómóddal még nem találkoztam személyesen, de hátha neked van igazad, csak olyan hülye vagyok, hogy nem veszem észre a kaviárt az aszttalon! Elmész te a fenébe!

Halápi Erzsébet

Apropó, NEKED van NEVED, CÍMED, TELEFONSZÁMOD? Nekünk van!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 21. 12:55    Hozzászólás témája: Re: Bözsi vagyok Hozzászólás az előzmény idézésével

hunano írta:
Bimbi, látatlanul vádaskodni könnyű, gyere le hozzánk, nézd meg a pénztárcánkat, az önkormányzati határozatokat a segélyekről, a gyógyszertári számláimat, vagy írd meg a címed, elküldöm fénymásolatban, de az, hogy ilyen szemét módon rágalmazz és áskálódj ellenünk még mindig, hát ez már sok!!!
Mit akarsz, fényképezzem le a mellem helyét? Még benne van a varrat, egy hete szerdán műtött dr. Ottlakán Aurél Tanár úr a gyulai Pándy Kálmán kórházban, voltak akik meglátogattak, csak mert kivácsiak voltak rám, te nem voltál ott! Sunyin támadsz, rosszindulatú vagy, arra nem veszed a fáradságod, hogy megnézd a honlapunk, ahol mindenkinek a neve fent van, aki segített, hogy mered te onnan kijelenteni hogy jómódúnak látszunk?! Mire fel alapoztad meg ezt a kijelentésed? 49 000 forint a rokkantnyugdíjam, a férjem gyesen van, 3 gyereket nevelünk, te meg minket kóstolgatsz? Soha az életbe nem voltam jómódú, a lányommal 10 évig voltam gyesen, mert nyomoréknak született, hatszor műtötték, én tudom mi a nyomor, a jómóddal még nem találkoztam személyesen, de hátha neked van igazad, csak olyan hülye vagyok, hogy nem veszem észre a kaviárt az aszttalon! Elmész te a fenébe!

Halápi Erzsébet

Nincs se nevem,se címem,se telefonszámom...
Isten ments hogy még azokra is valami rosszindulatú kódot,a gyengébbek kedvéért vírust küldjetek... Twisted Evil
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 21. 13:14    Hozzászólás témája: Re: Bözsi vagyok Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi írta:
Isten ments hogy még azokra is valami rosszindulatú kódot,a gyengébbek kedvéért vírust küldjetek... Twisted Evil

Szánalmas gyáva féreg...
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 21. 13:18    Hozzászólás témája: Re: Bözsi vagyok Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Bimbi írta:

Szánalmas gyáva féreg...

Te mondád... Wink
hunano
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 21. 13:28    Hozzászólás témája: Re: Bözsi vagyok Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, Isti vagyok!
Ha valaki vírusos levelet kapott tőlem, azt nagyon sajnálom, igyekszem megakadályozni, hogy ez többször előforduljon. Bár a szolgáltatónkért nem felelhetek. Most új vírusirtót telepítettem, remélem ezután Bimbikénk is elolvashatja majd a levelünket.
De van egy jobb ötletem. A honlapunkról letölthető a levél.
A stratégiáról:
Valóban elég intelligensnek tartjuk magunkat, Ennek köszönhető szerintem, hogy a Bözsi ilyen jó állapotban van, lehet, hogy az élete is.
A sikerről pedig annyit, hogy valóban, hazugságokkal is lehet óriási sikert elérni (==>> HÍRADÓ), vagy pedig - de szerintem te ilyennel nem találkoztál - a teljes igazsággal és őszinteséggel.
Hogy a jómódúságot honnan veszed, azt nem tudom. Tiszta a ruhánk? Van kocsink (mozgássérült autó, a nagylány nevén van)(De biztosan azt gondolod, hogy a Bözsi 16,5 évvel ezelőtt, amikor a Zsó a méhében volt, gondosan tervezetten génmanipuulációt hajtott végre saját magán, hogy később kocsit vehessen állami segítséggel) Tőle minden kitellik! Cool ) Van lakásunk? (nincs, albérletben lakunk)
No mindegy!
A rosszindulatúságod nem ér annyit, hogy ilyen sokat foglalkozzunk vele.

A többi hozzászólónak nagyon köszönjük a segítséget, sokakkal sikerült megismerkednünk. Igazán sajnálom, hogy az ilyen Bamba-Bimbi-Bumbi-félék elrontanak egy-egy topicot. Bár azt mondják, igaz emberek sem léteznének a szemét nélkül.
Halápi István
06-30-620-4187
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mango
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 21. 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én csak most olvasom ezt a topicot, így segíteni nem volt módom, de örülök,h. más megtette, és a párod jobban van! Smile
Sok egészséget és boldogságot nektek a jövőben!!! "Kérjetek és megadatik!" Wink

Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 21. 15:02    Hozzászólás témája: Re: Bözsi vagyok Hozzászólás az előzmény idézésével

hunano írta:
Sziasztok, Isti vagyok!
Ha valaki vírusos levelet kapott tőlem, azt nagyon sajnálom, igyekszem megakadályozni, hogy ez többször előforduljon. Bár a szolgáltatónkért nem felelhetek. Most új vírusirtót telepítettem, remélem ezután Bimbikénk is elolvashatja majd a levelünket.
De van egy jobb ötletem. A honlapunkról letölthető a levél.
A stratégiáról:
Valóban elég intelligensnek tartjuk magunkat, Ennek köszönhető szerintem, hogy a Bözsi ilyen jó állapotban van, lehet, hogy az élete is.
A sikerről pedig annyit, hogy valóban, hazugságokkal is lehet óriási sikert elérni (==>> HÍRADÓ), vagy pedig - de szerintem te ilyennel nem találkoztál - a teljes igazsággal és őszinteséggel.
Hogy a jómódúságot honnan veszed, azt nem tudom. Tiszta a ruhánk? Van kocsink (mozgássérült autó, a nagylány nevén van)(De biztosan azt gondolod, hogy a Bözsi 16,5 évvel ezelőtt, amikor a Zsó a méhében volt, gondosan tervezetten génmanipuulációt hajtott végre saját magán, hogy később kocsit vehessen állami segítséggel) Tőle minden kitellik! Cool ) Van lakásunk? (nincs, albérletben lakunk)
No mindegy!
A rosszindulatúságod nem ér annyit, hogy ilyen sokat foglalkozzunk vele.

A többi hozzászólónak nagyon köszönjük a segítséget, sokakkal sikerült megismerkednünk. Igazán sajnálom, hogy az ilyen Bamba-Bimbi-Bumbi-félék elrontanak egy-egy topicot. Bár azt mondják, igaz emberek sem léteznének a szemét nélkül.
Halápi István
06-30-620-4187
Szia! Smile

Sok sikert kívánok nektek a vállalkozásotokhoz... Wink
Levelet pedig szépen megkérlek ne küldj többet!
És vírust se... Laughing

Köszönöm.

Nem szállok vitába veletek,akinek az lesz a feladata hogy a "segítségetekre" legyen,az úgyis megtalál/t már benneteket...
Én már a kezdetektől fogva azt éreztem,hogy valami nagyon nem frankó a sztoritokban,az álláspontomat most is fenntartom...
Mikor múltkor megérkezett az a vírusos levél,nem is tudtam hogy ti küldtétek...később derült ki csak a számomra a fórumon írt hszodból...amiben még abban is reményedet fejezed ki hogy majd továbbküldöm a levelet... Laughing
Meglepődtem...
Tudod miért?Mert addigra már én is elhittem,hogy én tévedtem veletek kapcsolatban...

Na mindegy...az hogy én csak szélhámos és rendkívül agyafúrt adat-és pénzhalász társaságnak tartalak benneteket...szerintem az tökmindegy... Wink
Ez csak az én véleményem...
A szekér így is úgy is működni fog...az emberek szánalmára,sajnálatára építve... Wink

Szia!
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 21. 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Uh de jó hogy megtaláltam még a lementett hozzászólást... Laughing
Annyit még...véletlenül nagyon nehezen lehet saját készítésű e-mail-t úgy küldeni hogy vírus legyen benne...a szolgáltatótól... Laughing
Több mint 5000 kbyte volt az e-mail emlékszem...
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 21. 15:19    Hozzászólás témája: Re: Bözsi vagyok Hozzászólás az előzmény idézésével

hunano írta:

Halápi Erzsébet

Ja...és hogy miből gondolom azt hogy jómódúak vagytok?
Mondjuk aki szegény az nem tart otthon 11 macskát,meg mittudom én hány kutyát...plusz a család,gyerekek,autó,számlák,gyógyszerköltségek,saját honlap fenntartása mikor állítólag még internetezni is a szomszédba jártok...
Különben meg megnéztem a honlapot...
Több mint gyanús...nincs benne semmi olyan,ami a ti igazatokat támasztaná alá...nekem legalábbis...
És ne velem foglalkozzatok állandóan... Laughing
Itt van rengeteg ember aki írt nektek ide a topicba...velük miért nem foglakoztok? Rolling Eyes
Ők sokkal jobban megérdemelnék mint én...
Küldjetek nekik levelet...ne nekem állandóan... Laughing

Na ennyi.
Szia
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Következő
6 / 19 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.