Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mitől lesznek a férfiak impotensek?
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
uher
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 28. 08:30    Hozzászólás témája: Mitől lesznek a férfiak impotensek? Hozzászólás az előzmény idézésével

avagy, mitől lesz jobb társ az üveg vagy a tv....????

Remélem nem ez a jellemző, mint alapfelfogás, de mindenesetre elgondolkodtató.
Néhány mondatot fogok idézni beszélgetésekből, ami - mint férfit - megdöbbentett.
Hogyan is vélekednek a nők a férfiról, a szexről:

„Én nem simogatom, mire levetkőzök, álljon neki…”

„Az én férjem mindennap akarná, adok neki havonta egyszer-kétszer, ossza be…..”

„Gumi nélkül felejtsen el…..” (15 éve élnek együtt)

„Engem ne nyálazzon, és ne áztassa az ujját bennem, dugjon meg és kész…..”

„Az oké, hogy engem néha - amikor kedven van hozzá - , de, hogy én megcsókoljam vagy a számba vegyem azt neeeeemmm……”
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 28. 09:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Impotensek...kedves uher? Laughing
Hát ilyen hozzáállásoktól én is az lennék...
Én nagyon szeretek szerelmeskedni a szerelmemmel... Rolling Eyes
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 28. 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

uher írta:
avagy, mitől lesz jobb társ az üveg vagy a tv....????

Remélem nem ez a jellemző, mint alapfelfogás, de mindenesetre elgondolkodtató.
Néhány mondatot fogok idézni beszélgetésekből, ami - mint férfit - megdöbbentett.
Hogyan is vélekednek a nők a férfiról, a szexről:

„Én nem simogatom, mire levetkőzök, álljon neki…”

„Az én férjem mindennap akarná, adok neki havonta egyszer-kétszer, ossza be…..”

„Gumi nélkül felejtsen el…..” (15 éve élnek együtt)

„Engem ne nyálazzon, és ne áztassa az ujját bennem, dugjon meg és kész…..”

„Az oké, hogy engem néha - amikor kedven van hozzá - , de, hogy én megcsókoljam vagy a számba vegyem azt neeeeemmm……”

Mi ez a maszkulin téboly? Egyenesen arról szól,h mindennek a nő az oka Shocked Rolling Eyes és az elégtelen szex... Rolling Eyes
Hol vannak a társadalmi problémák, a hajsza a megélhetésért hol vannak pszichogén problémák (amikről nem a nő tehet)? Amit meg a nők szexuális hozzáállásáról írtál, az nagyon sarkított, ennyire a ffiakat is le lehetne írni: nem egy ffi tekinti előjátéknak,h a nő vacsorát főz...

Ja, és hogy lásd mennyire sokrétű (most nem beszélek pl. a gyógyszerek ilyen mellékhatásairól, pedig ugye elég sok és sűrűn felírt gyógyszer pl. Betaloc ) újabb egyértelműen alátámasztott kutatási eredmények igazolták,h a hormonkészítmények a vizelettel kiválasztódva bekerülnek a talajba, víz és táplálék körforgásba és nem lehet őket közömbösíteni, kiszűrni... Arrow fogamzásgátlók, állatoknak adott hormonkészítmények!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
uher
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 28. 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

>>>>Mi ez a maszkulin téboly? Egyenesen arról szól,h mindennek a nő az oka Shocked Rolling Eyes és az elégtelen szex... Rolling Eyes
Hol vannak a társadalmi problémák, a hajsza a megélhetésért hol vannak pszichogén problémák (amikről nem a nő tehet)? Amit meg a nők szexuális hozzáállásáról írtál, az nagyon sarkított, ennyire a ffiakat is le lehetne írni: nem egy ffi tekinti előjátéknak,h a nő vacsorát főz...

Ja, és hogy lásd mennyire sokrétű (most nem beszélek pl. a gyógyszerek ilyen mellékhatásairól, pedig ugye elég sok és sűrűn felírt gyógyszer pl. Betaloc ) újabb egyértelműen alátámasztott kutatási eredmények igazolták,h a hormonkészítmények a vizelettel kiválasztódva bekerülnek a talajba, víz és táplálék körforgásba és nem lehet őket közömbösíteni, kiszűrni... Arrow fogamzásgátlók, állatoknak adott hormonkészítmények!<<<<<<

-----------------------------------------------------------------------------------
Nem erről szó sincs, hogy mindennek a nő az oka!
Az idézetek valódi, beszélgetésekben elhangzott félmondatok, amik engem mint férfit megdöbbentettek, hogy egy nő akiről az ember fia szépséget, gyengédséget, megértést feltételez, így gondolja, és ki is mondja.

Nem tudom, hogy mennyiben lehet hatással a társadalmi probléma két ember szerelmi életére. Szerintem sehogy. Ha az ember a napi sérelmeit, megaláztatásait becipeli magával a hitvesi ágyba, akkor az már régen rossz, és semmiképpen nem kizárólag a környező társadalom a hibás.
De ha a megélhetési gondoknál tartunk, én már megkaptam nőtől, nem is egy rövid kapcsolatban, hogy miért nem keresek annyi amennyit, és nem annyi amennyit xy. (mondanom sem kell xy „nyerte” meg a nőt)

Nem vagyok szakember, hormon téren pedig főleg nem. (nekem még a saját hormonháztartásom is probléma Smile ) de nem hiszem, hogy az a fajta tudatlan megvetés, ami az idézett mondatokból árad, az valami környezetszennyezés következménye.

gsza
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 28. 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

uher írta:

Az idézetek valódi, beszélgetésekben elhangzott félmondatok, amik engem mint férfit megdöbbentettek, hogy egy nő akiről az ember fia szépséget, gyengédséget, megértést feltételez, így gondolja, és ki is mondja.

Nem tudom, hogy mennyiben lehet hatással a társadalmi probléma két ember szerelmi életére. Szerintem sehogy. Ha az ember a napi sérelmeit, megaláztatásait becipeli magával a hitvesi ágyba, akkor az már régen rossz, és semmiképpen nem kizárólag a környező társadalom a hibás.
De ha a megélhetési gondoknál tartunk, én már megkaptam nőtől, nem is egy rövid kapcsolatban, hogy miért nem keresek annyi amennyit, és nem annyi amennyit xy. (mondanom sem kell xy „nyerte” meg a nőt)

Nem vagyok szakember, hormon téren pedig főleg nem. (nekem még a saját hormonháztartásom is probléma Smile ) de nem hiszem, hogy az a fajta tudatlan megvetés, ami az idézett mondatokból árad, az valami környezetszennyezés következménye.

Azért ugye nem gondolod komolyan, hogy minden ilyen problémával küzködő férfi partneréneka száját elhagyja olyan, vagy ahhoz hasonló kijelentés, mint amit a nyitó bejegyzésbe írtál?
Tagadhatatlan, hogy néhány ilyen mondat nagyon mélyen betalálhat a másikba, de nem is lenne nehéz pár ugyanilyet összeszedni, amit nőknek mondtak férfiak.

Az ilyen nő vagy férfi inkább a fájdalmát, problémáját, sértettségét, miegymását csomagolja ilyen kijelentésekbe, hogy bántson, hogy kiélvezze helyzetét, hogy elrejtse gyengeségét, hogy visszaüssön vagy hogy elmeneküljön a több éves rossz viszonyból. Vagy mondjuk hogy "nagyfiúnak", "nagylánynak" tűnjön!

De azért nem ez a leggyakoribb ok, szerintem sem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 29. 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

uher írta:

Akkor velem nagy baj lehet: a felépítésem az alapoknál kezdődik . utána a falak, ablakok, tető stb.
Sajna úgy vagyok kitalálva, hogy először a létbiztonság, azután a testiség... Rolling Eyes Rolling Eyes Lehet, velem van a baj, de a társadalmi problémákat nem lehet hazafelé az ajtó előtt letenni, a kis rohadékok bekúsznak a lakásba és ... bizony, a hálószobába is Rolling Eyes Biológiai szinten működni működök, de pont az lelki plusz, az hiányzik, anélkül pedig... és nem azért, mert bárki is hibás. Egy ember kb. 12 napig bírja víz nélkül, azután belehal és nem azért, mert bárki is hibás.

Nem hiszem,h érdemes egy ilyen vitába belemenni, mert úgy látom eleve előítéleteid vannak, másrészről ez olyan összetett és mindenkinél más összetevőkkel és arányokkal - sosem jutnánk a lehetőségek végére. De ha tényleg érdekel,h a nők hogy gondolják, javaslom, olvasgass egy kicsit ilyen irányban a női fórumokon Exclamation
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 31. 08:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég elkeserítő sajnos, hogy a "fajtánk" ajakát ilyen kijelentések hagyják el, mint amilyeneket leírtál, kedves Uher! Ellenben sajnos a pasik lényegesen hozzájárultak ahhoz, hogy ilyenek lettünk... Sad
Hála Istennek én nem panaszkodhatom, de bizony van olyan ismerősöm, akinél biza az ilyen kijelentések dívnak... Confused
De az, úgy érzem, már messze nem szerelem... Crying or Very sad
kiwi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 03. 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem aki ilyeneket mond és vall,az nem tudja milyen a jó szex,nem volt benne még része és sajnos ez a partnere hibája!Aki részese az élvezeteknek egész másként beszél róla. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 07. 07:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mitől..?? Shocked
...Hát attól, hogy nem áll fel nekik..! Twisted Evil Laughing
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 07. 08:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudjátok, nekem három fiam van meg most már két fiú unokám!
Én azt tapasztaltam, hogy ha egészségesek akkor időről időre feláll nekik! Wink Ha valami bajuk van, hát nem... Crying or Very sad
A férjem is ha egészséges akkor ... de ha nem, elég sok trükköt kell bevetni mire sikerül. Wink Embarassed

A hozzászólás legutóbb hiaklo által 2006. 08. 07. 08:54-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 07. 08:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gsza írta:
uher írta:

Azért ugye nem gondolod komolyan, hogy minden ilyen problémával küzködő férfi partneréneka száját elhagyja olyan, vagy ahhoz hasonló kijelentés, mint amit a nyitó bejegyzésbe írtál?
Tagadhatatlan, hogy néhány ilyen mondat nagyon mélyen betalálhat a másikba, de nem is lenne nehéz pár ugyanilyet összeszedni, amit nőknek mondtak férfiak.

Az ilyen nő vagy férfi inkább a fájdalmát, problémáját, sértettségét, miegymását csomagolja ilyen kijelentésekbe, hogy bántson, hogy kiélvezze helyzetét, hogy elrejtse gyengeségét, hogy visszaüssön vagy hogy elmeneküljön a több éves rossz viszonyból. Vagy mondjuk hogy "nagyfiúnak", "nagylánynak" tűnjön!

De azért nem ez a leggyakoribb ok, szerintem sem!

Azt hiszem, az ilyen esetkben is meg kellene vizsgálni a miérteket. Miért, mi késztet egynőt arra, hogy ezt mondja. MIlyen sérelem, frusztráció dolgozik benne. Úgyanígy a nőket bántó férfiak esetében is hasznos lenne megkereseni az okokat. Az okok ismerete és megértése közelebb vinné egymáshoz az embereket - az ágyban is.
Vissza az elejére
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 07. 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálam ha "problémás" a dolog, annak lelki okai vannak leginkább.. Neutral
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 07. 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 07. 09:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eric Cartman írta:

Hát, általában lelki oka van. Legalábbis, ha valaki szervileg ép.
Vissza az elejére
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 07. 09:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Eric Cartman írta:

Hát, általában lelki oka van. Legalábbis, ha valaki szervileg ép.

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
1 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.