Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mitől lesznek a férfiak impotensek?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 12. 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

forsterh írta:
Szervusztok!
Nos végig olvastam a témához érkezett hozzászólásokat és szabad legyen a saját véleményemet és tapasztalatomat mellé csatolni.
A férfi impotenciája alapvetően három dologtól függhet
1. örökletes vagy szerzett betegségtől
2. önpusztító életmódtól és a
3. környezeti ártalmaktól

Egyes sorszám alatt, akkor ugye elmondhatjuk, hogy aki felmenőitől örökölt ilyen típusú betegséget vagy éppen gyerekkorában elszenvedett mumsz betegség kihatásaként szerzett ilyet, az sokat nem tud vele kezdeni, él vele és hát társul fogadhatja a TV-ét és az alkoholos üveget....

A második sorszám alatt azt kell látni, hogy akik fiatalon önpusztító módon mindent kipróbálnak és nem kis mennyiségben (Alkohol, drog, tartós éjszakai élet, felpörgetett és extrém számú nemi kapcsolatok sokasága, skalpgyűjtés) annak az a következménye, hogy a nemi aktusban használt szervek alkalmassága meggyengül, gyakorlatban megbízhatatlanná válnak, esetenként nem lehet munkára pofozni.....
Na aki így járt az köszönje magának, amiért ilyen mélyrehatóan elmerült ennek a problémának a fiatalkori tanulmányozásában....

A harmadik sorszám alatt pedig arról kellene beszélgetnünk, hogy maga az élet is hordoz veszélyeket.
Itt már említették egy páran, hogy a fogamzásgátlók emberi és állati hormonális gyógyszerek talajvízbe kerülve nem szürhetők ki 100%-ban és ezek visszakerülnek az ivóvizünkbe és a férfiak tesztoszteron hormon szintje ellen dolgoznak. Ugyanilyen negatív mértékű hatást fejtenek ki manapság a húst egyáltalán nem látott húskészítmények, húspépek, amelyek szójából készülnek. A szója nagyon nagy %-ban női hormont ösztrogént tartalmaz, amely bekerülve a férfi szervezetében gyengíti a férfi hormonok működését. Ezért van manapság ennyi nőies testalkatú és gondolkodású férfi, akik között egyre nagyobb mértékű a homoszexualitás megnyilvánulása is.

Az egészséges férfi mindig alkalmas a nemi aktusra, mert a férfi úgy van összerakva, hogy a rejtett ivarzást folytató hölgyek számára bármelyik pillanatban szexuálisan készen, alkalmas állapotban kell hogy álljon. Ez a legnagyobb különbség az ember és a vadon élő állatok között, mert az állatoknak az esztendő egy meghatározott szakaszában szaporodási idényük van, míg az ember esetében ez egy permanens folyamat.
Természetesen a kedélyállapot, a fáradtság a nemi aktivitást befolyásolhatja, de ez a nőknél is így van.

Itt az utolsó sorodban van szerintem az esetek több, mint a fele.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 13. 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Eric Cartman írta:
Játszani!? Razz
No' az sem rossz impotencia ellen! Wink

( Ez a "Süni" nick olyan ismerős nekem! Bár nem kizárt, hogy tévedek?! De ettől eltekintve erősen emlékeztet valakire! Smile )

Szia!

Én nem voltam még itt...nem hagyott a rendszer beregelni süni néven - igen, gondoltam van már ilyen nevű tag...így lettem én süni*.
Azt hiszitek rólam, hogy én ő vagyok? Ez gáz...azt sem tudom kiről van szó...

Szia!

Csak egy rövidke választ adnék Neked eme írásodra!

Amögé amit írtam nem kell többet gondolni mint amennyi benne van..........
Pusztán annyi történt, hogy a nicked és a stílusod emlékeztet valakire.. De egy árva szóval nem írtam, hogy egyértelműen te vagy az akire godoltam! Tévedhetek én is, mint bárki... Ez esetben tévedtem! És nem is
tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Smile
( A múltkor rám is rám köszöntek egy nagyáruházban..... Én meg csak pillogtam mint a lukinyúl', de azért vissza köszöntem..... Erre az illető tovább újjogott, hogy.. " Ezer éve nem látott!" ..én meg válaszoltam mosolyogva, hogy "Talán van az még több is, mert még sosem találkoztunk!" Aztán, mikor a nevemet is megmondtam, Ő elnézést kért, hogy így lerohant..... Erre mondtam, hogy.... "Ugyan már! Ilyen velem is előfordulhat bármikor!" Ez után a kis dialógus után mindketten mosolyogva tovább mentünk..... Smile )

................hát most velem pont ugyan ez a szituáció fordult elő, csak itt a virtuális világban! Laughing

Van ilyen.... Laughing

Szóval, Süni*...... Csak lazán! Smile Wink

Bocsesz' az OFF-eszért! Laughing
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 13. 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eric Cartman írta:
Süni* írta:
Eric Cartman írta:
Játszani!? Razz
No' az sem rossz impotencia ellen! Wink

( Ez a "Süni" nick olyan ismerős nekem! Bár nem kizárt, hogy tévedek?! De ettől eltekintve erősen emlékeztet valakire! Smile )

Szia!

Én nem voltam még itt...nem hagyott a rendszer beregelni süni néven - igen, gondoltam van már ilyen nevű tag...így lettem én süni*.
Azt hiszitek rólam, hogy én ő vagyok? Ez gáz...azt sem tudom kiről van szó...

Szia!

Csak egy rövidke választ adnék Neked eme írásodra!

Amögé amit írtam nem kell többet gondolni mint amennyi benne van..........
Pusztán annyi történt, hogy a nicked és a stílusod emlékeztet valakire.. De egy árva szóval nem írtam, hogy egyértelműen te vagy az akire godoltam! Tévedhetek én is, mint bárki... Ez esetben tévedtem! És nem is
tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Smile
( A múltkor rám is rám köszöntek egy nagyáruházban..... Én meg csak pillogtam mint a lukinyúl', de azért vissza köszöntem..... Erre az illető tovább újjogott, hogy.. " Ezer éve nem látott!" ..én meg válaszoltam mosolyogva, hogy "Talán van az még több is, mert még sosem találkoztunk!" Aztán, mikor a nevemet is megmondtam, Ő elnézést kért, hogy így lerohant..... Erre mondtam, hogy.... "Ugyan már! Ilyen velem is előfordulhat bármikor!" Ez után a kis dialógus után mindketten mosolyogva tovább mentünk..... Smile )

................hát most velem pont ugyan ez a szituáció fordult elő, csak itt a virtuális világban! Laughing

Van ilyen.... Laughing

Szóval, Süni*...... Csak lazán! Smile Wink

Bocsesz' az OFF-eszért! Laughing

"Ugyan már! Semmi gond! Ilyen velem is előfordulhat bármikor!" Smile Wink
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 13. 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
( A múltkor rám is rám köszöntek egy nagyáruházban..... Én meg csak pillogtam mint a lukinyúl', de azért vissza köszöntem..... Erre az illető tovább újjogott, hogy.. " Ezer éve nem látott!" ..én meg válaszoltam mosolyogva, hogy "Talán van az még több is, mert még sosem találkoztunk!")

Eric, e miatt ne aggódj.. akkor a még fogtok... vagy előző életéből ismer.. Cool
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
8 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.