Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mitől lesznek a férfiak impotensek?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
forsterh
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 06. 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szervusztok!
Nos végig olvastam a témához érkezett hozzászólásokat és szabad legyen a saját véleményemet és tapasztalatomat mellé csatolni.
A férfi impotenciája alapvetően három dologtól függhet
1. örökletes vagy szerzett betegségtől
2. önpusztító életmódtól és a
3. környezeti ártalmaktól

Egyes sorszám alatt, akkor ugye elmondhatjuk, hogy aki felmenőitől örökölt ilyen típusú betegséget vagy éppen gyerekkorában elszenvedett mumsz betegség kihatásaként szerzett ilyet, az sokat nem tud vele kezdeni, él vele és hát társul fogadhatja a TV-ét és az alkoholos üveget....

A második sorszám alatt azt kell látni, hogy akik fiatalon önpusztító módon mindent kipróbálnak és nem kis mennyiségben (Alkohol, drog, tartós éjszakai élet, felpörgetett és extrém számú nemi kapcsolatok sokasága, skalpgyűjtés) annak az a következménye, hogy a nemi aktusban használt szervek alkalmassága meggyengül, gyakorlatban megbízhatatlanná válnak, esetenként nem lehet munkára pofozni.....
Na aki így járt az köszönje magának, amiért ilyen mélyrehatóan elmerült ennek a problémának a fiatalkori tanulmányozásában....

A harmadik sorszám alatt pedig arról kellene beszélgetnünk, hogy maga az élet is hordoz veszélyeket.
Itt már említették egy páran, hogy a fogamzásgátlók emberi és állati hormonális gyógyszerek talajvízbe kerülve nem szürhetők ki 100%-ban és ezek visszakerülnek az ivóvizünkbe és a férfiak tesztoszteron hormon szintje ellen dolgoznak. Ugyanilyen negatív mértékű hatást fejtenek ki manapság a húst egyáltalán nem látott húskészítmények, húspépek, amelyek szójából készülnek. A szója nagyon nagy %-ban női hormont ösztrogént tartalmaz, amely bekerülve a férfi szervezetében gyengíti a férfi hormonok működését. Ezért van manapság ennyi nőies testalkatú és gondolkodású férfi, akik között egyre nagyobb mértékű a homoszexualitás megnyilvánulása is.

Az egészséges férfi mindig alkalmas a nemi aktusra, mert a férfi úgy van összerakva, hogy a rejtett ivarzást folytató hölgyek számára bármelyik pillanatban szexuálisan készen, alkalmas állapotban kell hogy álljon. Ez a legnagyobb különbség az ember és a vadon élő állatok között, mert az állatoknak az esztendő egy meghatározott szakaszában szaporodási idényük van, míg az ember esetében ez egy permanens folyamat.
Természetesen a kedélyállapot, a fáradtság a nemi aktivitást befolyásolhatja, de ez a nőknél is így van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 08. 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viszont ha veleszületett vagy szerzett szervi okok nem állnak fenn, akkor viszont igaz a mondás:

"Nincs impotens férfi, csak érzéketlen nő...nincs frigid nő, csak ügyetlen férfi"...
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 08. 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Viszont ha veleszületett vagy szerzett szervi okok nem állnak fenn, akkor viszont igaz a mondás:

"Nincs impotens férfi, csak érzéketlen nő...nincs frigid nő, csak ügyetlen férfi"...

hála istennek ezen a téren sincsenek tapasztalataim..... de úgy gondolom a probléma az igaz szerelem nélküli.. nem szeretkezésben, hanem a sexben leledzik....
leledzhet... dugsz, sexelsz avagy szeretkezel.....

én eddíg csak egy férfinak engedtem, hogy megcsókoljon...
azt le is fektettem Twisted Evil

mára már tudom csak pasi volt... na de amit.. hm... az nem kibeszlendő és már a feledés homályába is merült Rolling Eyes

de ha egyszer valakinek majd netalántán odaadom magam.. hm..reszkessen Twisted Evil Embarassed Razz Twisted Evil
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 08. 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az jutott most eszembe, hogy ilyen-olyan ok(ok)ból valaki impotens lehet/lesz - ez egy dolog, de tudjuk, hogy valaki extrém körülmények között is képes dugni.
Pl. arra gondolok, amikor valaki(k) egy nőt megerőszakol(nak).
Ilyenkor miért nem impotens valaki? Evil or Very Mad - ez nagyjából költői kérdés, mert ha nem is tudom pontosan a mehanizmust, mégis sejtem, hogy valami anomália okozza.
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 08. 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
az jutott most eszembe, hogy ilyen-olyan ok(ok)ból valaki impotens lehet/lesz - ez egy dolog, de tudjuk, hogy valaki extrém körülmények között is képes dugni.
Pl. arra gondolok, amikor valaki(k) egy nőt megerőszakol(nak).
Ilyenkor miért nem impotens valaki? Evil or Very Mad - ez nagyjából költői kérdés, mert ha nem is tudom pontosan a mehanizmust, mégis sejtem, hogy valami anomália okozza.

basszus... nem épp erőszak volt... Embarassed
de anno játszottunk olyat is vele és Ő sosem tudott.. bezzeg én igen... de a probléma az, hogy amiről Te beszélsz az egy totál más... teljesen más abberált dolog.. nem szerelmi csatározás.......

nem lepedőcsata, hanem abberáció......

és mégis sajnos a beteg agyának sajnos az lehet izgató....
hinni akarom, hogy egy aberáltat is le lehet szerelni úgy mint egy támadó vadállatot... ha megleped.. valamivel amire nem számít... akár ösztönösen, akár tudatosan... szavakkal és/vagy tettekkel.
de ez szomorú amiról Te írtál... nagyon szomorú...
én a általános iskolában akkor kaptam a vadmacska nevet, amikor asszem 3-4 fiút szarrá vertem dróthajkefével.. mert a sarokba szorítva akartak ki tudja mit tenni velem, miközben egy kinnt őrt állt a folyősőn nehogy jöjjön tanár...
könyörögtem nekik hagyjanak békén... aztán fenyegetőztem... aztán sarokba szorultam.. ők pedig közrefogtak... megvédtem magam...
arra emlékszem az egyik srác kezéből keményen folyt a vér... megszabadultam....

A hozzászólás legutóbb szürke által 2009. 11. 08. 18:51-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 08. 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mi nem beteg módon hülyültünk.... csak amolyan fiatal évődő lendülettel... tök jó volt letépni róla a trikót stb... amiket nem osztanék meg... egyrészt már nem érdekel mint férfi.. másrészt élvezze ezt a 21 éves kis barátnőjével mostmár.. de elég kreativitást köszönhet nekem az a kis fruska annyi szent... már ha alkalmazza őket.. Rolling Eyes Cool Embarassed

bár a szeretkezésben épp az a legszebb, hogy abban leled a legnagyobb örömöd amit a másiknak okozol... az ő gyönyöre ragyog benned vissza....

olyan mindenség érzés.. lágyan magábaölelő Embarassed

na jó... erről a topickról távozom....

A hozzászólás legutóbb szürke által 2009. 11. 08. 18:10-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
forsterh
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 08. 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szervusztok!

A nemek közti érintkezésnek mára már kultúrája van, és aki egy bizonyos szinten ezt a fajta kommunikációt nem tanulja meg az nem igen fog csak pénzért szexuális partnerhez jutni.
Valamikor az ősközösségi társadalomban a szeretkezésnek nem volt kultúrája, hanem a legerősebb férfi magáévá tette a megkívánt nőt, lányt.
Ez mai fogalmában teljesen kimerítette a szexuális erőszak fogalmát.
És képzeljétek el, hogy a nők teste még mindig emlékezik erre az időszakra, mert a manapság megerőszakolt nők mintegy 15%-a számol be arról, hogy az erőszak alatt, bár agyilag nem kívánja azt, a teste teljesen érthetetlen módon benedvesedik, együttműködő az aktusban és az orgazmusig is eljut.
Ez pedig a múlt üzenete, egy ősi bevésődés a nők szervezetében egy régen megélt másik társadalomból.
Erre szoktak aztán az erőszakoskodó férfiak a bíróság előtt érvelni, hogy a megtámadott nő, együttműködő volt. Mivel ennek biológiai vonatkozású okai vannak, ezt már a bíróságokon nem fogadják el.
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 08. 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

forsterh írta:
Szervusztok!

A nemek közti érintkezésnek mára már kultúrája van, és aki egy bizonyos szinten ezt a fajta kommunikációt nem tanulja meg az nem igen fog csak pénzért szexuális partnerhez jutni.
Valamikor az ősközösségi társadalomban a szeretkezésnek nem volt kultúrája, hanem a legerősebb férfi magáévá tette a megkívánt nőt, lányt.
Ez mai fogalmában teljesen kimerítette a szexuális erőszak fogalmát.
És képzeljétek el, hogy a nők teste még mindig emlékezik erre az időszakra, mert a manapság megerőszakolt nők mintegy 15%-a számol be arról, hogy az erőszak alatt, bár agyilag nem kívánja azt, a teste teljesen érthetetlen módon benedvesedik, együttműködő az aktusban és az orgazmusig is eljut.
Ez pedig a múlt üzenete, egy ősi bevésődés a nők szervezetében egy régen megélt másik társadalomból.
Erre szoktak aztán az erőszakoskodó férfiak a bíróság előtt érvelni, hogy a megtámadott nő, együttműködő volt. Mivel ennek biológiai vonatkozású okai vannak, ezt már a bíróságokon nem fogadják el.

na engem nem tudott... Embarassed Laughing Laughing Cool

VISZONT VAN VALÓBAN VALAMI IZGATÓ A MAGAD TELJES ÁTADÁSÁNAK...DE ERRŐL MÁR SAJNOS RÉGEN ÍRTAM... NA MOST TÉNYLEG TŰNÖK INNEN Embarassed
EGYÉBKÉNT FŰZTEM HOZZÁ.. DE ADDÍGRA MÁR HOZZÁSZÓLTÁL... Embarassed

na viszem innen öreg irhámat Embarassed Embarassed Embarassed
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 08. 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:

bár a szeretkezésben épp az a legszebb, hogy abban leled a legnagyobb örömöd amit a másiknak okozol... az ő gyönyöre ragyog benned vissza....

Ugyan már...nem szégyen arról beszélni, hogy miért is jó, ami jó...esetleg csak itt off-nak számít... Laughing
Hacsak nem vetítjük át arra, hogy ez jó "gyógymód "lehet impotencia ellen...

Persze lehet, hogy jobb, ha én is megyek innen? Embarassed
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 08. 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
szürke írta:

Ugyan már...nem szégyen arról beszélni, hogy miért is jó, ami jó...esetleg csak itt off-nak számít... Laughing
Hacsak nem vetítjük át arra, hogy ez jó "gyógymód "lehet impotencia ellen...

Persze lehet, hogy jobb, ha én is megyek innen? Embarassed

köszönöm drága kis süni Smile menjünk játszani Smile
Vissza az elejére
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 11. 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Játszani!? Razz
No' az sem rossz impotencia ellen! Wink

( Ez a "Süni" nick olyan ismerős nekem! Bár nem kizárt, hogy tévedek?! De ettől eltekintve erősen emlékeztet valakire! Smile )
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 11. 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eric Cartman írta:
Játszani!? Razz

( Ez a "Süni" nick olyan ismerős nekem! Bár nem kizárt, hogy tévedek?! De ettől eltekintve erősen emlékeztet valakire! Smile )

Szia Eric Smile hogy smint mióta nem láttalak?

Drágám én nem gondolkodom ki kicsoda.. én ilyet nem akarok játszani...
ehhez most sem kedvem mert nem akarok bekattanni... sem időm visszaolvasni.... azt fogadom el mindenkitől amit ad, és azt adom amit az illetőnek adni tudok... Laughing

neked most adok egy régi baráti dorombolást Laughing
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 12. 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eric Cartman írta:
Játszani!? Razz

Szia!

Én nem voltam még itt...nem hagyott a rendszer beregelni süni néven - igen, gondoltam van már ilyen nevű tag...így lettem én süni*.
Azt hiszitek rólam, hogy én ő vagyok? Ez gáz...azt sem tudom kiről van szó...
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 12. 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Eric Cartman írta:
Játszani!? Razz

Szia!

Én nem voltam még itt...nem hagyott a rendszer beregelni süni néven - igen, gondoltam van már ilyen nevű tag...így lettem én süni*.

én speciel nem hiszem. Smile nem érdekel ki vagy. egy kedves süni vagy számomra... teljesen tiszta lappal. Smile
és eddíg nagyon aranyos vagy... elhiszem amit mondasz. nincs okom kételkedni benne.... ha lesz azt úgy is jelzem. vagyok olyan primitiv...
és egyenes... én megmondtam engem nem érdekel ki kicsoda.. aki akarja tudatja velem... nincs kedvem ki kicsoda játékhoz... több okból...
ahhoz vissza kellene olvasnom épp eléggé kiélem a "nyomozó" hajlamaimat a munkahelyemen Smile

szóval rá seránts Süni... Eric látszólag visszafogott félénk pasas... de isten tudja ez a valós kép-e ... mindenesetre kedves... és ijedős ha valaki
lerohanja... Laughing lehet hogy halacska... Laughing imádom ahalacskákat...de csak élve nem eszem halat Laughing
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 12. 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
Süni* írta:
Eric Cartman írta:
Játszani!? Razz

Szia!

én speciel nem hiszem. Smile nem érdekel ki vagy. egy kedves süni vagy számomra... teljesen tiszta lappal. Smile
és eddíg nagyon aranyos vagy... elhiszem amit mondasz. nincs okom kételkedni benne.... ha lesz azt úgy is jelzem. vagyok olyan primitiv...
és egyenes... én megmondtam engem nem érdekel ki kicsoda.. aki akarja tudatja velem...

Smile Embarassed Embarassed Embarassed
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
7 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.