Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Találós kérdések.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 21. 20:15    Hozzászólás témája: Találós kérdések. Hozzászólás az előzmény idézésével

Találós kérdések.
1. Mért mos fogat a nyúl?
2. Melyik a legidősebb bab?
3. Elmentem az erdőbe szarvas agancsot keresni de nem találtam mindent bejártam nyomát találtam de semmi mást. Üres kézzel ne jöjjek haza így elhoztam az agancs helyét? Mit hoztam az erdőből haza.
4. 4. 15 perc van, és mégis négy óra van? De lehet 13. 01 akkor is négy óra van.
5. Folyadékban folyadék?
6. Lét elemünk + első a sorban = úszik?
7. Ősi foglalkozás + királyi jelkép = repül?
8. Függőleges, létra, vessző, vízszintes, átlós, vízszintes, nulla, zéró?
9. 111111 2222222 3333333 4444444 5555555 6666666 7777777 8888888 9999999
Milyen matematikai jelet kell tenned, hogy helyes számsorok helyesek legyenek, segítek a pontot. Bármely más számot is adhattam volna de, így szebb és adhattam volna sokkal több számot de, nehezebb lenne a számolás. A feladatod a helytelen számsorokat helyesen leírni vannak helyes számsorok is, ha jó helyre teszed a pontokat.
10. Egy fazékba bele helyezek egy kisebb fazekat fejjel lefele így van két egymásba borított edényem. Folyadékot teszek a nagyobbik edénybe, majd megfordítom és a folyadék a kisebb edényben lesz?
11. 6. első a sorban ez egy külön álló rejtvény talán ez a legnehezebb az összes közül.
Jó megfejtést kívánok.
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 22. 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2. kérdésre mifelénk a köldököt babnak hívják, így aki a legidősebb köztünk hát azé.
1. Kérdésre a válasz.
Védekezni kell ellene, mert nagyon szereti a kű babot. Hamuval szórtam meg a babot, ha a nyúl megrágja a levelet, valamit kénytelen lesz a fogával tenni, mert a hamutól lúgos lesz a szája.
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 21. 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jé, ilyen topik is van?
Csillagosakat tud valaki? Nem csak magyart.
Tegnap ezekről írtam:
http://klasszikusasztrologia.blog.hu/2009/02/20/agnes_asszony_az_egen_talalos_kerdes

De hol a filmes topik?

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.