Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Internetes munka
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 19. 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia naff! Mikor jársz erre? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
éva
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 20. 00:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Mivel az internek egyre népszerűbb lesz ezért az otthon végezhető munka ajánlatok, egyre szaporodnak, valóban résen kell lenni.
Sokan rosszul értelmezik az otthon végezhető munka fogalmát.
Az tény hogy csodák nincsenek .
Az is tény hogy a legtöbb otthon végezhető munka mögött egy MLM-rendszer van.
Ez nem véletlen, és tudom, hogy ezzel sokan nem értenek egyet, de szerintem, az MLM-
ma az egyik legtisztességesebb és egy benn a legnehezebb munka.
Sokan azonosítják bizonyos piramis rendszerrel, ügynöki munkával, erőszakos eladással, vagy esetleg azt is mondják, hogy ez a világ legkönnyebb munkája.
Véleményem szerint egyik sem.
Sokan csalódtak már ilyen rendszerekben, de ugyanakkor már egyre többen kezdik ezt jól csinálni és szépen meg is élnek belőle.
Főállásban fehérnemű, furdőruha készítéssel foglalkozom.
Tudom, mivel jár egy saját vállalkozás, mennyi befektetést igényel, foglalkozzni kell az alkalmazottakkal, a termeléssel, az eladással, a reklámmal és mindezek után a haszon kb 25% 30% amit magadénak tudhatsz.
Arról nem is beszélve, hogy egy vállalkozó a nap 24-orájában dolgozik, és néha még az is nagyon kevés.
Ehhez képest egy MLM-vállalkozás valóban csak napi 4-5 órai munkával és speciel az amit én elkezdtem másfél éve 31500-forint befektetéssel működtethető.
Amikor elkezdtem az fogott meg benne hogy az interneten végezhető ,és nem kell senkivel erőszakoskodnom hogy vegyen valamit vagy kezdjen el dolgozni .
Az elején én is ugyan úgy, mint sokan nem igazán hittem benne de úgy gondoltam, adok egy esélyt magamnak, hátha.
Most már tudom hogy akkor jól döntöttem ,igaz nagyon sokat dolgozok vele ,napi rendszerességgel 4 órát .azzal is tisztában vagyok, hogy még kemény 3-4 év van előttem ,de végig csinálom és annak ellenére, hogy a másik vállalkozásom sem megy nagyon rosszul, csak ezzel szeretnék foglakozni .
Ezt csak azért írtam le, hogy legyen azért pozitív vélemény is az MLM-ről .
Nagyon sok emberrel beszéltem már erről a munkáról és még mindig többségben vannak azok, akik szerint nem működik, de ha minél többen rájönnek, arra hogy a saját idejüket érdemesebb egy saját vállakózásba befektetni mintsem, bérbe adni és másokat okolni az anyagi helyzetük alakulásáért.
Talán kevesebb elkeseredett ember lesz, és többségben lesznek azok, akik valóban tudnak segíteni másoknak.
Lehet az MLM-et szidni, átverésnek gondolni, de először talán el kellene gondolkozni, azon hogy mi van, ha mégsem annyira rossz, mint ahogy sokan gondolják.
Tény, az hogy munka nélkül ez sem működik ugyan úgy, mint bármi, viszont itt csak valóban az tud pénz keresni, aki először megérti a rendszert, átképzi magát erre a rendszerre, ez viszont időt igényel.
Nem volt szándékom senkit arról meggyőzni, hogy ha eddig nem hitt önmagában mostantól kezdjen el hinni, pusztán csak a saját véleményemet osztottam meg veletek.
Sziasztok
Kállai Éva
Bővebb info itt, akit érdekel

Linket eltávolítottam, ha valakit érdekel, mail-ben küldd el neki. Ha reklámozni akarsz, keresd a HarmoNetet, arra is van mód...

Sieglinde
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
éva
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 20. 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm.
Miért nem tudom megnézni a privát üzenetemet, tudtok segíteni
Üdv Éva
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 20. 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

éva írta:
Köszönöm.
Üdv Éva

15 hozzászólás a limit, addig nincs privát üzenet írási és olvasási lehetőség.
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 20. 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

éva írta:
Nem volt szándékom senkit arról meggyőzni, hogy ha eddig nem hitt önmagában mostantól kezdjen el hinni, ...

Naná, hogy valami egész másról szeretted volna meggyőzni őket. Evil or Very Mad
amiről a kedves topiknyitó is.

pedig, ahogy Néne írta:
Pedig a sült galamb nem jön. Néha csak bontott csirke formájában érkezik, és magadnak kell megsütni. Néha még kopasztani is neked kell.

Mire gondol vissza a halála előtt, aki az emberi hülyeségből próbált jól élni?

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
éva
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 20. 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
éva írta:
Nem volt szándékom senkit arról meggyőzni, hogy ha eddig nem hitt önmagában mostantól kezdjen el hinni, ...

Naná, hogy valami egész másról szeretted volna meggyőzni őket. Evil or Very Mad
amiről a kedves topiknyitó is.

pedig, ahogy Néne írta:
Pedig a sült galamb nem jön. Néha csak bontott csirke formájában érkezik, és magadnak kell megsütni. Néha még kopasztani is neked kell.

Mire gondol vissza a halála előtt, aki az emberi hülyeségből próbált jól élni?

Jó kérdés de kinek szól?
Vissza az elejére
éva
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 20. 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
éva írta:
Köszönöm.
Üdv Éva

Köszi
Vissza az elejére
éva
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 20. 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

éva írta:
Sieglinde írta:
éva írta:
Köszönöm.
Üdv Éva

Köszi

Tehát még gyúrnom kell.
Vissza az elejére
fancsi001
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 22. 11:37    Hozzászólás témája: munka egyszerűen!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok, nézzétek ezt az oldalt, rajta van a térképen csomó intézmény, hivatal is, ha épp munkát kerestek!!! ami meg még nincs fenn, azt fel lehet rakni igy előbb utóbb minden rajta lesz!!! . www.geospace.hu
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 26. 06:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyon érik a cikksorozatom az MLM -ről ... mert annyi de annyi itt a tévhit jobbról és balról, mint a fene .. Crying or Very sad Crying or Very sad
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gma
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 13. 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
nagyon érik a cikksorozatom az MLM -ről ... mert annyi de annyi itt a tévhit jobbról és balról, mint a fene .. Crying or Very sad Crying or Very sad

Ha tudok, szívesen segítek benne...
mancs
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 13. 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gma írta:
Mállottviksz néne írta:

írhatnánk és terjeszthetnénk MLM-ben Laughing
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 13. 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mancs írta:
gma írta:
Mállottviksz néne írta:

laughing5
gma
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 14. 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mancs írta:
gma írta:
Mállottviksz néne írta:

Ja sok értelme lenne nyilván.
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 17. 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
3 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.