Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Harmós fogyiklub! - ki tart velem?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Korali
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
A stresszdiéta tuti receptje! Laughing Laughing Laughing
A csokimánia ellenes szert viszont én tudom, többeknek bevált... naa? Eláruljam? Van itt valaki csokimán? (én már nem vagyok!)

Én Smile)
amugy beszállnék én is Néne drága, ha lehet, csak akkor astressz alatt vagyok még a 7-en, hogy elhalasztottam, de van egy n. jó receptem, a koll-nő tanulta Sziciliában, ha valakit érdekel ...))
Különben a tavaly jártam fitt nessre most is fogok, csak előbb kifizetem a fogorvost S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
fogyni pofon egyszerű... szinte bármilyen testi vagy lelki változástól
még a Kage által említett fosás sem szükséges, sem stressz, sem Csád meglátogatása...
pár falattal kevesebbet eszem néhány napig.. vagy többet mozgok.. vagy nem mozgok..
lehet hogy a tűz jegy jobban égeti a kalóriát vagy mit..

hízni a nehéz
arra mondjon valaki egy módszert, mert a fogyásra van már ezer,
és ne azt hogy egyél többet, mert az nem válik be
a bélben felgyűlhet ugyan 1-2 kiló plusz, de az ideiglenes

persze nincs ilyen módszer, mindenkinek a magáét kell megtalálni
nekem az a módszerem hogy nem mérem a súlyomat

egyébként meg hótt nem a súly az érdekes hanem az arányok

Na ez az! Én anno ezért kezdtem el a testépítést. Ha lassan is, de valamit segített. Persze embere válogatja. Tök jókat röhögtem azon, hogy a teremben egy csomóan csináltuk ugyan azt, és a fele csapat hízász, a másik fele fogyást remélt... Egyáltalán, elegem van már ebből a fogyi mániából! Jó, sok a kövér ember, persze, de talán gondolkodnának el azon, miért??? Az meg a legvég, ha olyanok is állandóan a súlyukkal foglalkoznak, akiknek semmi bajuk. Agyament világ, és nem veszitek észer, hogy ez csak üzlet, nem is rossz!
Vissza az elejére
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Agyament világ, és nem veszitek észer, hogy ez csak üzlet, nem is rossz!

Ha viszont nem foglalkozunk vele, az is üzlet lesz hosszú távon - a gyógyszergyáraknak... Rolling Eyes Muszáj belőni egy normál testsúlyt és a genetikus keretek között ragaszkodni hozzá. Szerintem. Hmm?
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
Kage írta:

Ha viszont nem foglalkozunk vele, az is üzlet lesz hosszú távon - a gyógyszergyáraknak... Rolling Eyes Muszáj belőni egy normál testsúlyt és a genetikus keretek között ragaszkodni hozzá. Szerintem. Hmm?

Azon gondolkozz el, mitől nem normális! Miért nem az? Ha a valódi okokat megtalálod, azzal többre mész, mint azzal, ha eltartod norbit meg a gyógyszergyárat. Ehhhh, megint tűzokádós téma... inkább dolgozom.
Vissza az elejére
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
dorotthy írta:
Kage írta:

Azon gondolkozz el, mitől nem normális! Miért nem az? Ha a valódi okokat megtalálod, azzal többre mész, mint azzal, ha eltartod norbit meg a gyógyszergyárat. Ehhhh, megint tűzokádós téma... inkább dolgozom.

Ott a pont! Nem is azt mondom, h hizlalni kell a gyógyszeripart a fogyásunkkkal... hanem arra próbáltam kilyukadni, hogy jó egyfajta kontrollt tartani, és ha felcsúszik két kiló, beiktatni egy gyümölcsnapot, vagy hasonló... Egyébként tudom, hogy mi a gond, miért pakolom magamra a kilókat kisebb-nagyonn ciklikussággal, de ettől még nem oldódik meg a szitu. Csak szimplán tudom és kontrollálom. Meg "dolgozom az ügyön bent is". Rolling Eyes
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage, csak azon akadtam el, hogy hogy lehet eleged fogyi mániából ha hízni akarsz?
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
alexa írta:
Mit szólnátok egy kis táblázathoz? Mit hagyjunk el, miből együnk kevesebbet? Mennyit és hogyan mozogjunk? Hetiterv...

Rajta!
Én az esti kutyasétáltatást változtatom kocogássá, szép fokozatosan.. úgy is hideg van, rám fér a futás! melegít.

Mivel a kutyám nem velem lakik, futni meg gyűlölök, inkább az esti tornát választom... Rolling Eyes
Gonzales
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Remélem, hogy a főguru, Péterünk is megérkezik. (úgy is mint Gonsoka)

"Gyere Hajtás-pajtás futárnak. Kis munka( évi 18-20 000km hóban-fagyban-kánikulában) - nagy lóvé( Confused Confused Confused )............viszont a fogyás garantált Exclamation Exclamation Exclamation Twisted Evil
Megyeeeeeek is visszaaaaaa Laughing
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
Kage, csak azon akadtam el, hogy hogy lehet eleged fogyi mániából ha hízni akarsz?

Sem hízni, sem fogyni nem akarok. Olyan szerencsés vagyok, hogy a testsúlyom tökéletes, az alakom is tökéletes, egészséges vagyok és gyönyörű.

Elegem azért van, mert a csapból is ez folyik, kéretlenül is ezzel találja szemben magát az ember mindenütt, ezen nyafog a kolléganő, az edzőtárs, a sarki fűszeres, ezzel van tele az újság, tv, akármi, a fórum is, igen, ez a társasági témák netovábbja... és egyszerűen undorítónak tartom. Persze ettől még mindenki csinálja ahogy akarja, és amit akar, de nekem spec. forog a gyomrom az egésztől. A nyafogó és tehetetlen emberektől, akik a csodabogyókban hisznek ahhelyett, hogy megértenék, miért van az ami... Ha valaki beteg, oké, az más, olyan is van, de alapvetően nem erről szól a történet.

Juj, tényleg nem folytatom, most tuti nem, mert sárkányos hangulatomban nem akarok még közvetve sem bántani senkit, pedig ahogy most kijönne belőlem a mondanivaló... inkább előre moderálom magam, és nem írok semmit...
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
Kage írta:
dorotthy írta:
Kage írta:

Ott a pont! Nem is azt mondom, h hizlalni kell a gyógyszeripart a fogyásunkkkal... hanem arra próbáltam kilyukadni, hogy jó egyfajta kontrollt tartani, és ha felcsúszik két kiló, beiktatni egy gyümölcsnapot, vagy hasonló... Egyébként tudom, hogy mi a gond, miért pakolom magamra a kilókat kisebb-nagyonn ciklikussággal, de ettől még nem oldódik meg a szitu. Csak szimplán tudom és kontrollálom. Meg "dolgozom az ügyön bent is". Rolling Eyes

Azt hiszem, az a legfontosabb, az az első lépés. Az hozza magával a külsőségeket is. Sok sikert.
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Genetikailag gömbölyű vagyok... Embarassed
A fogalmazásgátló meg anno még dobott is rajta... Confused
Leálltam vele, hagytam, hogy a szervezetem lassan visszaálljon a normál kerégvágásba. Nem is oly rég, hirtelen találtam magamon némi szépet, s lassacskán úgy éreztem, engem is lehet ám szeretni, vagyok én is annyira jó nő, mint bárki más. Azóta formálódom, alakulok, mintha valami varázslat csinálná... Többet mosolygom és jobban érzem magam, csitrilányosan tombolok esténként valami jó kis latin zenére... Laughing
Tényleg az agyban dől el, hogyan legyen... Wink
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
Mállottviksz néne írta:
A csokimánia ellenes szert viszont én tudom, többeknek bevált... naa? Eláruljam? Van itt valaki csokimán? (én már nem vagyok!)

Térden állva könyörgöm, ÁRULD EL, Néne!!!
Én is azt hiszem néha hetekig, h már leszoktam, aztán hirtelen kívánós leszek, és... és.... Rolling Eyes

A trükk marha egyszerű: Kaukázisi kefír. Ha csokit ennél, rohanj a frigóhoz és igyál egy kis kaukázusi kefírt. Azonnal elmúlik a vágy! Ha egy, de max két hétig csinálod, eszedbe sem jut a csokizás!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
dorotthy írta:
Mállottviksz néne írta:

Térden állva könyörgöm, ÁRULD EL, Néne!!!
Én is azt hiszem néha hetekig, h már leszoktam, aztán hirtelen kívánós leszek, és... és.... Rolling Eyes

A trükk marha egyszerű: Kaukázisi kefír. Ha csokit ennél, rohanj a frigóhoz és igyál egy kis kaukázusi kefírt. Azonnal elmúlik a vágy! Ha egy, de max két hétig csinálod, eszedbe sem jut a csokizás!

Kár, hogy a párom nem bírja a kefírt... Laughing
No de majd csak rávesszük... Rolling Eyes Twisted Evil Wink
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korali írta:
Mállottviksz néne írta:

Én Smile)
amugy beszállnék én is Néne drága, ha lehet, csak akkor astressz alatt vagyok még a 7-en, hogy elhalasztottam, de van egy n. jó receptem, a koll-nő tanulta Sziciliában, ha valakit érdekel ...))
Különben a tavaly jártam fitt nessre most is fogok, csak előbb kifizetem a fogorvost S

dobd a receptet!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Korali
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 18. 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
Kage írta:
dorotthy írta:
Kage írta:

Én sem a csodaszerekben hiszek, de apránként rakom magamra a kilókat, jó, a melo, a stressz, de nem szek többet mint azelőtt
azér szerintem kontroll alatt klne tartani, a testmozgás nem árt, s amennyire lehet odafigyelni, mit is eszünk.
Mi pl túl sok kenyeret, de kevés rá az alternativa, vannak vidékek, pl Szicilia is, ahol nagyon sok zöldséget esznek és az egészséges.
Ha valakit érdekel, mág irok róla, na meg azért gondoltam, hogy társulok, mert több szem többet lát Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Következő
2 / 20 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.