Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Harmós fogyiklub! - ki tart velem?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Panyuka
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 18. 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kijelzős mérleget kértem a születésnapomra.....Azt majd látom szemmagasságból is.... Vagy nem kéne? Shocked

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 19. 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Panyuka - szerintem - a legrosszabb dolog amit egy fogyózó tehet, hogy állandóan a mérleget faggatja, mert nagyon csalóka dolog...
Magam sem értem, hogyan, de centikben többet karcsúsodtam, látom a nadrágjaimon, de a mérleg csak nem akar ennek megfelelően kevesebbet mutatni, legalábbis nem arányosan.... Rolling Eyes
De egy digitális mérleg nagyon jó dolog és örülj neki, csak ne használd túl gyakran - naponta - , hogy sokáig örömöd tudd lelni benne... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 20. 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fogyózók, figyelem! Remek sportot találtam kiegészítésnek - az északi gyaloglást (vagy síjárásnak is hívják). Azt hiszem, ez lesz az, ami segít feloldani a munkám mellékhatásaként jelentkező kellemetlen tüneteket...
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 27. 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Fogyózók, figyelem! Remek sportot találtam kiegészítésnek - az északi gyaloglást (vagy síjárásnak is hívják). Azt hiszem, ez lesz az, ami segít feloldani a munkám mellékhatásaként jelentkező kellemetlen tüneteket...

Már régebb óta csinálom, kisebb-nagyobb szünetekkel.Én nagyon élvezem, főleg, hogy egy nagy parkban tudom ezt űzni.Azt tapasztaltam, hogy mint minden felkapott új divatnak ennek is megvannak azok a pontjai, amikről nem olvasol, hanem megtapasztalsz.
Először is a botok.Nem kell drága bot, nekem egy tök olcsó van és jó.Ami a megfelelő botot illeti, az én testmagasságomhoz már legalább 3 féle (magának csak ez a jó) méretű botot ajánlottak.Valóban nem mindegy, mekkora, sőt nagyon fontos, mert ettől függ a hatékony síjárás.Lehet menni jópénzért tanfolyamra is, ahol megtanítják neked a(z egyik) tehnikát.Nekem ebből végülis elegem lett, körbetanulmányoztam a témát, és a teleszkópos botomat beállítottam akkorára, amekkora nekem kényelmes, és úgy megyek vele, ahogy nekem megfelel.
A többi stimmel Mr. Green Laughing
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 27. 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Sieglinde írta:

Már régebb óta csinálom, kisebb-nagyobb szünetekkel.Én nagyon élvezem, főleg, hogy egy nagy parkban tudom ezt űzni.Azt tapasztaltam, hogy mint minden felkapott új divatnak ennek is megvannak azok a pontjai, amikről nem olvasol, hanem megtapasztalsz.
Először is a botok.Nem kell drága bot, nekem egy tök olcsó van és jó.Ami a megfelelő botot illeti, az én testmagasságomhoz már legalább 3 féle (magának csak ez a jó) méretű botot ajánlottak.Valóban nem mindegy, mekkora, sőt nagyon fontos, mert ettől függ a hatékony síjárás.Lehet menni jópénzért tanfolyamra is, ahol megtanítják neked a(z egyik) tehnikát.Nekem ebből végülis elegem lett, körbetanulmányoztam a témát, és a teleszkópos botomat beállítottam akkorára, amekkora nekem kényelmes, és úgy megyek vele, ahogy nekem megfelel.
A többi stimmel Mr. Green Laughing

Az első lelkes beírásom után még körbejártam a témát - egyelőre neten. Itt helyben találtam egy szerveződést, ahol elfogadható áron tanítanak (elsőre nem árt, ha hivatásos mutatja meg), ahol kölcsönöznek is botot, hogy ki tudd próbálni, melyik méret tűnik optimálisnak... Azt én is éreztem, a gyakorlás és tapasztalat tanít meg rá igazán... És köszönöm, hogy ebben megerősítettél...
egolady_
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 28. 11:24    Hozzászólás témája: Tipp Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha igazán jó alakot akartok magatoknak én a hullahoppra esküszöm de kom tegnap is csináltam és mára már 3,5centivel karcsúbb lettem és a legjobb h nem is jön vissza a hály Razz Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 29. 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:
Panyuka - szerintem - a legrosszabb dolog amit egy fogyózó tehet, hogy állandóan a mérleget faggatja, mert nagyon csalóka dolog...
Magam sem értem, hogyan, de centikben többet karcsúsodtam, látom a nadrágjaimon, de a mérleg csak nem akar ennek megfelelően kevesebbet mutatni, legalábbis nem arányosan.... Rolling Eyes
De egy digitális mérleg nagyon jó dolog és örülj neki, csak ne használd túl gyakran - naponta - , hogy sokáig örömöd tudd lelni benne... Smile
persze, karcsúsodsz, m lemegy a háj. viszont izom lesz belőle, aminek azért ugyanúgy súlya van, h meglátszik a mérlegen Smile
sztj80
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 30. 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! Smile)))

Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával!
Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni.

Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni.
Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim:

Puszi Nektek!
Timi
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 30. 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztj80 írta:
Sziasztok!

Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! Smile)))

Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával!
Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni.

Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni.
Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim:

Puszi Nektek!
Timi

Reklámozásnak más a módja! Evil or Very Mad

A hozzászólás legutóbb Sieglinde által 2007. 11. 18. 10:37-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lilácska
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 05. 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A magam részéről "csoda" dolgokról nem tudok beszámolni, én havonta "csak" 1 kg fogyok. De azt már március óta! Tulajdonképpen nem is igazán tudom, hogy csinálom, de működik. Igyekszem tudatosabban élni (enni, inni, aludni, mozogni stb), de semmi drasztikus. Minden nap egyre boldogabb vagyok, nem beszélve a jó érzésről, hogy beleférek néhány régi jó cuccomba.

Itt a csúnya, hűvös idő, lehet sportolni, nem kapunk hőgutát. Wink Mindenkinek kitartás!
Vissza az elejére
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 05. 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilácska írta:

Sziasztok!

A magam részéről "csoda" dolgokról nem tudok beszámolni, én havonta "csak" 1 kg fogyok. De azt már március óta! Tulajdonképpen nem is igazán tudom, hogy csinálom, de működik. Igyekszem tudatosabban élni (enni, inni, aludni, mozogni stb), de semmi drasztikus. Minden nap egyre boldogabb vagyok, nem beszélve a jó érzésről, hogy beleférek néhány régi jó cuccomba.

Itt a csúnya, hűvös idő, lehet sportolni, nem kapunk hőgutát. Wink Mindenkinek kitartás!

Lilás, szerintem teljesen jó az a havi egy kiló. Jobban "kitart" hosszú távon, nem jön vissza ha bűnbe esel.
Én is ennyit fogytam kb. havonta. Most szeptemberben van egy éve, hogy elkezdtem a délutántól csak gyümölcs étkezésre átállni. -16 kiló eddig! Smile nagyon büszke vagyok magamra! Smile

És olyan jó érzés, hogy tudom hordani a régi gatyóimat, a mostaniak pedig szó szerint leesnek rólam.
lilácska
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 05. 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Mona!

Annyira egyformán látjuk a világot! Nagy gratula a kitartásodhoz. Nekem is el kellett volna kezdenem kb 5-10 éve, de szerintem most értem meg rá "agyilag". A régen nem hordott ("kinőtt"), most "újrafeltudomvenni" nyári nadrágból nézve sokkal szebb a világ. És nem mások kedvéért, hanem saját magam miatt. Főleg egészség, nem elsősorban esztétika (bár az sem árt). Szép napot!!
Vissza az elejére
Lia
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 10. 08:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:

Paraméterek? Mi idézte elő benned ezt a gondolatot?

Paraméterekkel nincs gond (...még), csak annyi, hogy rossz a bőrömben lenni Neutral Remélem a következő négy-öt hétben ki tudok alakítani valami rendszert, mert nagyon dől össze a világ... Neutral

"-És fityfiritty - mondta Vacskamati."
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 11. 08:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilácska írta:
Drága Mona!

Annyira egyformán látjuk a világot! Nagy gratula a kitartásodhoz. Nekem is el kellett volna kezdenem kb 5-10 éve, de szerintem most értem meg rá "agyilag". A régen nem hordott ("kinőtt"), most "újrafeltudomvenni" nyári nadrágból nézve sokkal szebb a világ. És nem mások kedvéért, hanem saját magam miatt. Főleg egészség, nem elsősorban esztétika (bár az sem árt). Szép napot!!

.. ez az érzés ismerős. Bár van aki azt mondja, hogy túl sokat fogytam, viszont rettentő jól érzem magam, telve energiával, és élvezem, hogy a36-os nadrágok valók rám, és a 38/40-esket begombolva cipzzározva le tudom húzni magamról.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 11. 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
lilácska írta:
Drága Mona!

.. ez az érzés ismerős. Bár van aki azt mondja, hogy túl sokat fogytam, viszont rettentő jól érzem magam, telve energiával, és élvezem, hogy a36-os nadrágok valók rám, és a 38/40-esket begombolva cipzzározva le tudom húzni magamról.

Anyukám is így van vele - de az arcát borzasztóan "megtörte" a sok leadott kiló, nagyon összeesett és a színe is fakó... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Következő
19 / 20 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.