Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Oroszlánok ide gyertek, ha mertek!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
csillagpor
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 01. 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imelda írta:
köszönjük Smile
bár nem sok oroszlán jár erre rajtam kivűl Rolling Eyes

De, én azért benézek! Smile Én is köszönöm!
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 02. 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csillagpor írta:
imelda írta:
köszönjük Smile
bár nem sok oroszlán jár erre rajtam kivűl Rolling Eyes

De, én azért benézek! Smile Én is köszönöm!

Naaaa, én is itt vagyok ám!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csillagpor
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 05. 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi az összes oroszlán nevében! Smile
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 05. 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2009. március):

Önre is jellemző a tűz jegyűek örök dilemmája, hogy a szerelem inkább szenvedélyes és érzelmi hullámzásoktól tarkított legyen vagy inkább állandó és stabil. Amint kezd a párkapcsolata nyugodt fázisba érni – ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy érzelmileg kihűlőben lenne -, sikerült találnia egy olyan érzékeny pontot, ami miatt újra felkavarodik az "állóvíz". Vagy féltékenységével zaklatja párját vagy szerelmi vallomást próbál kicsikarni belőle. Az anyagiakat illetően érdemes nyomon követnie, hogy ténylegesen mennyi bevételre számíthat ebben a hónapban és ilyen feltételekkel mennyi kiadás a reális. Persze a tavaszi kirakatokat látva nem lesz könnyű ellenállnia a kísértésnek, de ne aggódjon, később lesz még alkalma felfrissítenie ruhatárát!
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 02. 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2009. június):

Ezt a hónapját a nagy érzések fogják meghatározni. Leginkább magánéletében számíthat változásokra, mégpedig gyökeresekre. Egy találkozásnak köszönhetően egészen új oldalát tapasztalja meg a szerelemnek és a párkapcsolatnak. Bár nagyon erősek és intenzívek az érzései – ahogy partnerének is – mégsem kapkodnak. Megadják a módját az ismerkedésnek, az udvarlásnak, hiszen mindketten úgy érzik, már nem kell sietniük. Megtalálták egymást és innentől kezdve idejük, mint a tenger. Még a kapcsolatok elején jellemző bizonytalanságot is élvezik, hiszen ösztönösen érzik, hogy a másikat is ugyanolyan mélyen megérintette a szerelem és tudják, hogy ennek az érzésnek nem lehet ellenállni.
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 08. 14. 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki mondjon már legyen kedves pár jó szót az oroszlánoknak is! Very Happy
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2009. 08. 14. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csillagpor írta:
Valaki mondjon már legyen kedves pár jó szót az oroszlánoknak is! Very Happy

Augusztus legelején arra vigyázz, hogy kinek mit mondasz! Jobb, ha inkább hallgatsz. Sajnos a másik fél könnyen félreérthet. Ezt csak úgy előzheted meg, ha ki se nyitod a szádat. Készülj a hónap közepén egy izgalmas, és kalandos eseményre! Itt új barátra tehetsz szert. Az se kizárható, hogy ebből több is lehet, mint barátság. Nem kell sietnetek. Adjatok elegendő időt a megismerkedésre! ,,Kóstolgassátok" egymást! Augusztusban vár rád még egy fontos találkozás. Könnyen lehet, hogy a múltadból tér vissza valaki, aki valamikor jelentős szerepet töltött be az életedben. Ne ijedj meg! Örülj neki! Mert most egyértelműen kiderülhet számodra, hogy túl jutottál-e rajta. És az is kiderülhet, hogy van-e még bármi dolgotok egymással. Már csak azért is érdekes ez, mert ez a hónap elkerülhetetlenül felfokozza benned a szerelem utáni vágyadat...
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 08. 14. 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Augusztus legelején arra vigyázz, hogy kinek mit mondasz! Jobb, ha inkább hallgatsz. Sajnos a másik fél könnyen félreérthet. Ezt csak úgy előzheted meg, ha ki se nyitod a szádat.

Shocked Laughing
Elég tapintatlan volt a horoszkóp élkövetője. Ezzel, szerintem vérig sértette az összes oroszlánt.
Vissza az elejére
csillagpor
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 08. 15. 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
Idézet:
Augusztus legelején arra vigyázz, hogy kinek mit mondasz! Jobb, ha inkább hallgatsz. Sajnos a másik fél könnyen félreérthet. Ezt csak úgy előzheted meg, ha ki se nyitod a szádat.

Shocked Laughing
Elég tapintatlan volt a horoszkóp élkövetője. Ezzel, szerintem vérig sértette az összes oroszlánt.

Mindenesetre elég lehetetlen egy kérés tőle! Smile Very Happy

Ja, köszi a horoszkópot egyébként! Very Happy
tasman_devil
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 01. 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naa hééé hát én is ittvagyok!!!

Sütioroszlán jelentkezik!! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM MSN Messenger
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 02. 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeptember a szerelem hónapja lesz számodra. Csordultig leszel érzelmekkel. Ez olykor magasba emel, és szárnyalásra késztet, olykor viszont letaszít és elkeserít. Ez utóbbi csak akkor fenyeget, ha hagyod, hogy az emlékek elszomorítsanak. Fogadd el, hogy a múlt már elmúlt! Maradj a jelenben, és derűsen nézz a jövőbe! Ugyanakkor számíts rá, hogy régi ismerősök bukkanhatnak fel! Lesz köztük, aki kellemes érzéseket ébreszt benned, és lesz, aki nem. Gyorsan fejtsd meg, hogy mi a dolgod velük, és lépj tovább! Tudd, hogy nem véletlenül kerülnek elő! Amint rájössz az okára, nem fognak ,,zaklatni". A hónap végén több helyről is befolyhat pénz. Fogadd hálával, de ne költsd el azonnal! Képezz tartalékot, és többit is okosan oszd be! Már csak azért is, mert sosem tudhatod, hogy mikor lesz váratlan kiadásod. Nincs kizárva, hogy még szeptemberben...
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 02. 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem hangzik rosszul, meglátjuk Cool
tasman_devil
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 03. 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imelda írta:
bbemes írta:
Szeptember a szerelem hónapja lesz számodra. Csordultig leszel érzelmekkel. Ez olykor magasba emel, és szárnyalásra késztet, olykor viszont letaszít és elkeserít. Ez utóbbi csak akkor fenyeget, ha hagyod, hogy az emlékek elszomorítsanak. Fogadd el, hogy a múlt már elmúlt! Maradj a jelenben, és derűsen nézz a jövőbe! Ugyanakkor számíts rá, hogy régi ismerősök bukkanhatnak fel! Lesz köztük, aki kellemes érzéseket ébreszt benned, és lesz, aki nem. Gyorsan fejtsd meg, hogy mi a dolgod velük, és lépj tovább! Tudd, hogy nem véletlenül kerülnek elő! Amint rájössz az okára, nem fognak ,,zaklatni". A hónap végén több helyről is befolyhat pénz. Fogadd hálával, de ne költsd el azonnal! Képezz tartalékot, és többit is okosan oszd be! Már csak azért is, mert sosem tudhatod, hogy mikor lesz váratlan kiadásod. Nincs kizárva, hogy még szeptemberben...
nem hangzik rosszul, meglátjuk Cool

De... a váratlan kiadás igen... Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM MSN Messenger
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 04. 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tasman_devil írta:

nekem mindig vannak váratlan kiadásaim.. Embarassed Laughing
csillagpor
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 07. 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imelda írta:
tasman_devil írta:

nekem mindig vannak váratlan kiadásaim.. Embarassed Laughing

Nekem szerencsém van - váratlan bevételeim vannak! Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Következő
20 / 22 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.