Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Rákok, ne hátráljatok meg!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 16. 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hm. Ez érdekes. Rolling Eyes
Az egyik kedves barátom szintén Rák jegyű és férfi / 36 éves, tehát érett férfiről van szó / és pontosan nem ilyen.
Roppant házias, főz, mos, takarít...
A felállás ugyanaz: a nője Skorpió jegyű és egy lusta dög, csak arra van esze, hogy széttegye a lábait....
Amikor összejöttek, az volt az első, hogy a barátom rendbehozta a csaj lakását, kitakarított nála és bevásároltak, utána pedig főzött...
Amióta együtt vannak a csaj hízott vagy 25 kilót, mert van főtt étel - jah, a csaj, amúgy szintén 36 éves és két gyermekes anya, de a gyerekeket - érthető okok miatt - az apjuknak ítélte a bíróság...

Szóval nem úgy van az, csak a skoripók ahelyett, hogy szurkálnak, kérjenek szépen - egy Ráknál hízelgéssel és szép szavakkal többre lehet menni. Smile Smile
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 18. 08:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ejika: nem hiszem,hogy ez a magatartás azt mondaná,hogy ''hagyábékén!'', még egyszer mondom,hogy minden Rák pasi,akit ismerek ilyen! A kedvesem, hol szinte ''fojtogat'' a szeretetével (néha terhes is nekem, mikor nem hagy pihenni vagy végezni a dolgomat), hol meg annyira elmerül a saját gondolataiban, hogy szinte nem is hallja amit mondok. Ez nem jelent mást,mint,hogy minden jegynek megvan a saját ''hülyesége'', és a Rákoké ez. (Tisztelet a kivételnek! Smile ) Laughing

Ja, és: ORVOSI KUTATÓ LETTEM BIBIBÍÍÍ!!!!!! RazzRazzRazz Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
slapmywings
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 18. 08:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

berga

honnan veszed te, hogy én szurkálok. én ilyenről nem mondtam semmit. és: nem arról írtam, hogy a Skorpiók ilyenek meg olyanok, hanem ha nem derült volna ki, szeretném,ha nem egyedül kéne két ember helyett végeznem az itthoni munkát, és erre várok választ, kicsit viccesnek is gondolom ezt a témát, és Ráktulajdonos csajok ''jelentkezését'' és véleményét várom a megoldást illetően. egyébként is kikérem magamnak az egykalapot...
Confused
(annak is megvan a módja,hogy hogyan lehet egy skorpiból doromboló házicicát csinálni, de erről vajon mért nem ír senki?! már agyig vagyok vele, hogy minden topikban baszogatnak ezért!) Shocked Evil or Very Mad
Vissza az elejére
slapmywings
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 18. 08:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocs: bera
Vissza az elejére
slapmywings
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 18. 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

(mégeccer, és aztán mennem kell: mi sem éppen tinik vagyunk, az én kedvesem sem ''éretlen'', és ha pl. valakinek tortát kell sütni a szülinapjára vagy épp az évfordulónkra Wink képes égésznap tökéletesítgetni az ''alkotását'', 3szor elmenni a boltba, csak, hogy az ünnepelt olyan tortát kapjon, amilyen megilleti, és egyébként istenien főz, egzotikus kajákat is, néha jobban ,mint én, kreatív- a baj csak azt,hogy mindezt ritkán teszi.. . az 1/2. (Razz) évfordulónkkor egész éjjel dolgozott egy esküvőn, és hajnali 5kor még hullafáradtan elindult cicát szerezni nekem Very Happy ! az a fajta ember, aki, ha elindulna, megállíthatatlan lenne... ő a szerelmem. és a kisbabánk még közelebb hozott minket egymáshoz Very Happy)
Vissza az elejére
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 18. 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

slapmywings írta:
(mégeccer, és aztán mennem kell: mi sem éppen tinik vagyunk, az én kedvesem sem ''éretlen'', és ha pl. valakinek tortát kell sütni a szülinapjára vagy épp az évfordulónkra Wink képes égésznap tökéletesítgetni az ''alkotását'', 3szor elmenni a boltba, csak, hogy az ünnepelt olyan tortát kapjon, amilyen megilleti, és egyébként istenien főz, egzotikus kajákat is, néha jobban ,mint én, kreatív- a baj csak azt,hogy mindezt ritkán teszi.. . az 1/2. (Razz) évfordulónkkor egész éjjel dolgozott egy esküvőn, és hajnali 5kor még hullafáradtan elindult cicát szerezni nekem Very Happy ! az a fajta ember, aki, ha elindulna, megállíthatatlan lenne... ő a szerelmem. és a kisbabánk még közelebb hozott minket egymáshoz Very Happy)

akkor mi a kérdés? minek mások tapasztalatai?
Minden jegy egy ember, minden ember egyéniség, nem lehet kategoriákba rakni senkit. Vannak hasonló jellemző viselkedés a jegyeknél, de egy élethez nem ez a mérvadó.
Jaaa, hogy skorpió kegyed akkor nincs több kérdésem Laughing
Sbuci
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 18. 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Smile
Nem tudom itthagyni ezt a fórumot anélkül, hogy ne írnék, annyira mókás volt végigolvasni ezt a pár oldalt Laughing Rák pasi volnék, és ha nem írt volna néhányotok viszonylag részletesebb leírást párjukról/ismerősükről, az a furcsa érzésem lett volna, hogy rólam beszélgettetek eddig a hátam mögött Surprised Félelmetesnek tartom, hogy mennyire meghatározza az emberek tulajdonságait az, hogy milyen jegy alatt születtek...
Idézet:
hol szinte ''fojtogat'' a szeretetével (néha terhes is nekem, mikor nem hagy pihenni vagy végezni a dolgomat), hol meg annyira elmerül a saját gondolataiban, hogy szinte nem is hallja amit mondok
, na meg a konyhában való művészkedés Very Happy
És eddig azt hittem, csak én vagyok ilyen "hibbant" Laughing de úgy látom nem Wink
Néha elgondolkozom azon, hogy a valóságban élek többet, vagy az álmaimban... Na meg a romantika a másik gyengém - keresem-keresem, de sajnos ritkán találom... Van ötletetek, milyen horoszkópú párt keressek Question
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 18. 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sbuci írta:
Sziasztok! Smile
Nem tudom itthagyni ezt a fórumot anélkül, hogy ne írnék, annyira mókás volt végigolvasni ezt a pár oldalt Laughing Rák pasi volnék, és ha nem írt volna néhányotok viszonylag részletesebb leírást párjukról/ismerősükről, az a furcsa érzésem lett volna, hogy rólam beszélgettetek eddig a hátam mögött Surprised Félelmetesnek tartom, hogy mennyire meghatározza az emberek tulajdonságait az, hogy milyen jegy alatt születtek...
Idézet:
hol szinte ''fojtogat'' a szeretetével (néha terhes is nekem, mikor nem hagy pihenni vagy végezni a dolgomat), hol meg annyira elmerül a saját gondolataiban, hogy szinte nem is hallja amit mondok
, na meg a konyhában való művészkedés Very Happy
És eddig azt hittem, csak én vagyok ilyen "hibbant" Laughing de úgy látom nem Wink
Néha elgondolkozom azon, hogy a valóságban élek többet, vagy az álmaimban... Na meg a romantika a másik gyengém - keresem-keresem, de sajnos ritkán találom... Van ötletetek, milyen horoszkópú párt keressek Question

Ha számít a véleményem - bármilyet... a szívedre hallgass, ne méricskélj, hogy "a csillagok ezt mondják"...
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 19. 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

slapmywings írta:
Sziasztok!

Ejika: nem hiszem,hogy ez a magatartás azt mondaná,hogy ''hagyábékén!'', még egyszer mondom,hogy minden Rák pasi,akit ismerek ilyen! A kedvesem, hol szinte ''fojtogat'' a szeretetével (néha terhes is nekem, mikor nem hagy pihenni vagy végezni a dolgomat), hol meg annyira elmerül a saját gondolataiban, hogy szinte nem is hallja amit mondok. Ez nem jelent mást,mint,hogy minden jegynek megvan a saját ''hülyesége'', és a Rákoké ez. (Tisztelet a kivételnek! Smile ) Laughing

Ja, és: ORVOSI KUTATÓ LETTEM BIBIBÍÍÍ!!!!!! RazzRazzRazz Cool

Gratulálok!!
Én meg általános orvos Razz Szeptemberben felvételi.... Confused
Amúgy jó azt hallani másokól, h ez a "viselkedés" nem ellenem szól... sztem hagyom főni a levében, azán ha majd nagyon hiányzom neki, megtalál Confused
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 27. 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Ha számít a véleményem - bármilyet... a szívedre hallgass, ne méricskélj, hogy "a csillagok ezt mondják"...

hm.. nálam tapasztalat, hogy bizonyos jegyekkel nem jövök ki sehogy se, és szabályosan utálom azért, amilyen (mielőtt tudnám a horoszkópját), s mikor kiderül, milyen jegyű, az indokolja az egymás iránti unszimpátiánkat.

szóval a "családon belüli megfigyeléseimre hagyatkozva" a rák és a bak jól kijön. DE ezt a személyiség is befolyásolja.

(nálam spec. a kínai horoszkóp is számít. -ha nem olvasok utánna, akkor is kibukhat, hogy egy adott kapcsolat miért működik, vagy miért hasonlít egy olyanra, ami nem..) Rolling Eyes
Vissza az elejére
Sbuci
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 29. 02:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Óóóh Embarassed pici rák lelkem olyan boldog, hogy azt elmondani nem lehet! Séta a természetben, beszélgetés a folyó partján, gyertyafényes vacsora; az asztalon két pohár finom bor, friss virág a vázában, csend, és csak két ember. Ennyi, több nem is kell Smile
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 29. 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sbuci írta:
Óóóh Embarassed pici rák lelkem olyan boldog, hogy azt elmondani nem lehet! Séta a természetben, beszélgetés a folyó partján, gyertyafényes vacsora; az asztalon két pohár finom bor, friss virág a vázában, csend, és csak két ember. Ennyi, több nem is kell Smile
de jó neked.... Embarassed Embarassed
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 29. 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
Sbuci írta:
de jó neked.... Embarassed Embarassed

Boldog ember!
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 01. 06:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2008. augusztus):

Augusztus első hete a Rák jegyű szülöttek számára különösen alkalmas lesz fontos üzleti tárgyalások, vagy komolyabb magánbeszélgetések lebonyolítására. Az érzelmi és a racionális "Énje" ugyanis teljes harmóniában lesz ebben az időszakban, így a lehető legjobb döntéseket sikerül majd meghoznia. Szerelmi probléma felmerülésénél - mielőtt kétségbe esne - érdemes felülről is megnézni egy helyzetet, és több humorérzékkel, nagyobb könnyedséggel kezelni az élet dolgait. Ebben segíthet az is, ha adott esetben eszébe jut, hogy semmi sem végleges az életben - ugyanúgy elmúlnak a kellemetlen hatások, mint a kellemesek...

A hónap mottója: "Semmitől sem kell félni az életben, csak megérteni." /Pierre Curie/
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2008. 09. 01. 07:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2008. szeptember):

Az ősz első hónapjában tevékenyek, eredményesek, és szorgalmasak lesznek a Rák jegy szülöttei. A munkával kapcsolatos ügyei - ennek köszönhetően - kitűnően alakulnak. Most minimális erőfeszítéssel sikerülhet kiharcolni egy jobb fizetést, kellemesebb munkakörülményeket, vagy érdekesebb feladatokat. Élvezze a sikert és az elismerést - hiszen megérdemli. Érzelmi ügyekben feladják Önnek a leckét az Égiek... Megteheti, hogy a sorsot hibáztatja bizonyos dolgokért, az igazság azonban az, hogy mindig az történik velünk, amire épp szükségünk van a fejlődéshez - így tulajdonképpen mi "hívjuk le" magunknak az adott eseményeket. Próbáljon békés, optimista maradni a nehéz helyzetekben is.

A hónap mottója: "Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza." /Andrew Matthews/
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
6 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.