Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

lélektárs
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sahar
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 31. 18:32    Hozzászólás témája: lélektárs Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok én uj vagyok itt. üdvözlök mindenkit. lenne egy kérésem kérdésem amire választ segitséget szeretnék kérni. van egy kolléganőm akinek elmondása szerint van egy lélek társa. mivel kapcsolatuk erősen megromlott szeretné felbontani a lélektársi kapcsolatát egyoldaluan. hogyan tudja ezt sajátmaga megtenni, segitségeteket előre is köszönöm. nagyon sürgős lenne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Korali
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 31. 18:35    Hozzászólás témája: Re: lélektárs Hozzászólás az előzmény idézésével

sahar írta:
sziasztok én uj vagyok itt. üdvözlök mindenkit. lenne egy kérésem kérdésem amire választ segitséget szeretnék kérni. van egy kolléganőm akinek elmondása szerint van egy lélek társa. mivel kapcsolatuk erősen megromlott szeretné felbontani a lélektársi kapcsolatát egyoldaluan. hogyan tudja ezt sajátmaga megtenni, segitségeteket előre is köszönöm. nagyon sürgős lenne.

Lehet én értem félre, de ha lélektárs, akkor maga a fogalom kizárja a kapcsolat megromlását, mert az eleve nem erről szól(na).
ez az én ismereteim szerint.
de biztos akadnak itt nagyobb tudású társak Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zoya0728
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 01. 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem vagyok nagy tudásu de igazad van. Én még nem találtam meg a lelkitársam. Aki megtalálta az nem akar elszakadni tőle ebbe biztos vagyok. : Razz
Vissza az elejére
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 01. 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lélektárs=lelki összeillőség.Ez egy energetikai illeszkedés.

Az a lélektársunk,aki osztozik legtitkosabb törekvéseinkben,akivel azonos irányba haladunk.A lélektársunk mellett az életünk életre kel.Nem feltétlenül kell ismernünk egymást.

A lélektárs által olyan feladatok hárulnak ránk,amelyek a lelki fejlődésünket segítik,ami sokszor bizony fájdalommal jár.
Előző életeink megoldatlan feladatait itt kell végrehajtanunk.
A lélektárs -ha valóban az-, soha nem hagy el.Szerethet,de gyötörhet is.

Ennyit tudok erről a témáról.Remélem,segítettem.

sunny fx
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 01. 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Laughing Laughing
Fénypont
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 05. 19:49    Hozzászólás témája: :-) Hozzászólás az előzmény idézésével

Létezik... Smile
Vissza az elejére
andean
lökött hobbit

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 05. 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

remélem
Vissza az elejére
görbeszem-hajlottorr
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 19. 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Hát én megtaláltam. De ahogy a TCS is éneköli, az életed úgy kapod, ahogy kérted. És ez így van. Elfelejtettem pontosan körülírni, hogyan is kérem, de lehet, ha megtettem volna akkor is csak ezt kapom. Hat bolygónk áll együtt, egy pocsék kis patkány természet, életkor szerint is gyerek, több száz kilóméterre él, és természetesen a szülők tűzzel vassal tiltanak egymástól bennünket. Én nagyon felnőtt vagyok, és a félhülye barátnője szerelmi kötést tett rá. Engem kellett kiradírozni.
Hát remélem nem néztek hülyének, de ezzel a gyerekkel csak rossz dolgok történtek. Még én is az vagyok. És bármennyire hihetetlen, általa bevonzottam a sötét erőket a saját életembe is.
Próbáltam én megtalálni a "jó és világos erőket", hogy "előremozdítsam" a sorsát. DE csak lejjebb gyúrtam. Össze vagyok zavarodva, és mivel a szülei szeretetéért cserébe engem volt kénytelen megtagadni már nem is tudok róla semmit.
Sokszor az az érzésem, hogy a túlzott aggodalmamal én vonzom rá a bajt. De hogyan fékezhetném a gondolataimat. Igazán én sem akarok rágondolni, de nem megy. A gyomrom összeszorult és csak árnyékként létezem.
Na ti mit tennétek?

Üdv: 'Hajlottorr
Vissza az elejére
Bűnöslélek
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 19. 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hm-hm, nem tudok igazá hozzászólni a témához, de ahogy olvasgattam a hsz-eket...
az élet megmagyarázhatatlan, kiszámíthatatlan és változékony, ugyanúgy mint mi magunk. de ki mondja meg, hogy mi igaz? amiről meg vagyunk győződve, talán téves következtetés.
de ha ki merjük jelenteni, hogy EZ van, akkor már azt se tudom miről beszélek.
Ui: levágtam a kamatot.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
görbeszem-hajlottorr
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 19. 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen.
Én is harcolok. Eddig már legyőztem hét tengert, egy vízesést, és az összes hegyet. Most ott vannak leigázva. És az miből látszik, hogy ki a győztes, és jobb lesz-e a győztes élete a győzelem által? Hát nem tudom.
Egyáltalán azt sem tudom, minek kell hacrolni, ha a "jutalom" egy nehezbb fokozat. Sokszor inkább csak úgy nézném az életet, mint egy filmet. Hadd játsszák mások.
Vissza az elejére
aneka
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 22. 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

görbeszem-hajlottorr írta:
Igen.
Én is harcolok. Eddig már legyőztem hét tengert, egy vízesést, és az összes hegyet. Most ott vannak leigázva. És az miből látszik, hogy ki a győztes, és jobb lesz-e a győztes élete a győzelem által? Hát nem tudom.
Egyáltalán azt sem tudom, minek kell hacrolni, ha a "jutalom" egy nehezbb fokozat. Sokszor inkább csak úgy nézném az életet, mint egy filmet. Hadd játsszák mások.

a saját filmedért te vagy a felelős. te vagy a rendező, hogy mit és hogyan szeretnél látni; a forgatókönyv író a történetért; a castingos, hogy a filmednek kik legyenek a szereplői es persze a foszerep is a tied... csak az történik, amit te akarsz...es olyan film lesz, amilyenné teszed. kivánom, olyan legyen, amilyennek szeretned...
Vissza az elejére
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 22. 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az a helyzet, hogy én is megtaláltam a lélektársamat...
Én 15 éves vagyok és ő 28. (tehát elég nagy a korkülönbség)
De ettől fügetlenül teljesen olyan mint én vagyok...
Mindig megérezzük, hogyha valami baj van a másikkal...

Egyszer azt álmodtam, hogy valaki azt mondja nekem, hogy testvérek vagyunk... (Ezelőtt is úgy éreztem, hogy lélektársak vagyunk, de ezután még erősebb lett ez az érzés...)

Egy másik alkalommal azt álmodtam, hogy nagyon sírt, másnap találkoztunk és elmondta, hogy a testvérének nagyon nagy balesete volt és, hogy majdnem meghalt... Sad
Én úgy érzem, hogy mindenálomnak van valami igazságalapja...(főleg ezek után)

Mostmár nem merek lefeküdni, mert félek, hogy valami olyat fogok álmodni, amitnem kéne...
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 22. 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiss Fanni írta:
Az a helyzet, hogy én is megtaláltam a lélektársamat...
Én 15 éves vagyok és ő 28. (tehát elég nagy a korkülönbség)
De ettől fügetlenül teljesen olyan mint én vagyok...
Mindig megérezzük, hogyha valami baj van a másikkal...

Egyszer azt álmodtam, hogy valaki azt mondja nekem, hogy testvérek vagyunk... (Ezelőtt is úgy éreztem, hogy lélektársak vagyunk, de ezután még erősebb lett ez az érzés...)

Egy másik alkalommal azt álmodtam, hogy nagyon sírt, másnap találkoztunk és elmondta, hogy a testvérének nagyon nagy balesete volt és, hogy majdnem meghalt... Sad
Én úgy érzem, hogy mindenálomnak van valami igazságalapja...(főleg ezek után)

Mostmár nem merek lefeküdni, mert félek, hogy valami olyat fogok álmodni, amitnem kéne...

Szia Fanni!
én a helyedben nem félnék az álmoktól nem bántanak és nem
azért vannak,mert félni kell tőlük.egyszerűen figyelmeztetnek
arra hogy mire kell odafigyelnünk.
Az álom olyan mint egy misztikus időutazás és mint olyan nem lehet mindig kellemes.Ez is benne van a pakliban.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
görbeszem-hajlottorr
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 22. 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát Aneka, ez teljesen így van. Csak olyan dolgokat vonzunk be, amilyneket kérünk, de legtöbbször elfelejtjük pontosan "körülírni" mi is az.
Ezért aztán épp "úgy kapjuk, ahogy kértük". És ahogy a mondás is tartja, két rossz van az életben, ha nem kapjuk meg, amit kérünk, és az amikor megkapjuk.
Ezért kell pontosan kívánni. És a legfontosabb, hogy tudjuk, hogy miért is kérjük azt, amit. Úgy kell kérnünk, hogy teljesen megfeleljen az igényeinknek, és a boldogulásunkat szolgálja. Most már csak azt kell tudnunk, mitől is lennénk tényleg boldogok...
Vissza az elejére
aneka
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 23. 08:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

görbeszem-hajlottorr írta:
Hát Aneka, ez teljesen így van. Csak olyan dolgokat vonzunk be, amilyneket kérünk, de legtöbbször elfelejtjük pontosan "körülírni" mi is az.
Ezért aztán épp "úgy kapjuk, ahogy kértük". És ahogy a mondás is tartja, két rossz van az életben, ha nem kapjuk meg, amit kérünk, és az amikor megkapjuk.
Ezért kell pontosan kívánni. És a legfontosabb, hogy tudjuk, hogy miért is kérjük azt, amit. Úgy kell kérnünk, hogy teljesen megfeleljen az igényeinknek, és a boldogulásunkat szolgálja. Most már csak azt kell tudnunk, mitől is lennénk tényleg boldogok...

...talán túl sokat várunk el a boldogságtól...sokszor valakitől, vagy valamitől reméljük és megfeledkezünk arról, hogy a "van"-ban keressük, tiszta,nyitott szivvel-szemmel...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.