Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tél
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szürke a számból vetted ki a szót..ugyanis az elsőnek azt a címet szántam, hogy: "Vágyakozás..."
(azért nem hosszabban, mert így jobban bele lehet gondolni...mi után is vágyakozik...szabadság...vagy szerelem...vagy csak a víz vonzza...)
Az utolsónak pedig: "Nyugalom"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:

tetszik aotan címe...

az a baj bennem elindul egy láncreakció és ezernyi cím jön...
az elsőre pl
a remény
a várakozás /zsgyi minyá i já vernusz.. tolka ocseny zsgyi-várj reám és megjövök, hogyha vársz nagyon/

a másodikra

az elemek szerelmi csatározása.... /nézd megcsillan rajtuk a nap/

a nap mosolya

hogyha az ég a földdel egybeszakad Smile ...stb...
inkább ti írjatok Smile
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Szürke a számból vetted ki a szót..ugyanis az elsőnek azt a címet szántam, hogy: "Vágyakozás..."
(azért nem hosszabban, mert így jobban bele lehet gondolni...mi után is vágyakozik...szabadság...vagy szerelem...vagy csak a víz vonzza...)
Az utolsónak pedig: "Nyugalom"

igen.. vagy a tavasz ..stb.. után.. vagy a csapat után...
..stb... pont így gondoltam én is... Smile írjatok még Smile olyan jó Smile
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
képeire

Biztonságos magány*

Hideg napfény

Jégvédelem

A csend háza

* Rögtön meg is magyarázom. Ha kimegy a nyílt vízre, úgy járhat mint Forsterh lábánál befagyott hattyúja Sad. Ezért szárazföldön van. Ahol ugyan a rókáktól nincs teljes biztonságban, de - talán - azzal hogy elbújt a jégtáblák mögé, kevésbé észrevehető. Kilát viszont mögüle, ezért a biztonság. Így viszont egydül van, ami azért mégse jó valahol... De valamit valamiért Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
Süni* írta:
képeire

Biztonságos magány*

Hideg napfény

Jégvédelem

A csend háza

* Rögtön meg is magyarázom. Ha kimegy a nyílt vízre, úgy járhat mint Forsterh lábánál befagyott hattyúja Sad. Ezért szárazföldön van. Ahol ugyan a rókáktól nincs teljes biztonságban, de - talán - azzal hogy elbújt a jégtáblák mögé, kevésbé észrevehető. Kilát viszont mögüle, ezért a biztonság. Így viszont egydül van, ami azért mégse jó valahol... De valamit valamiért Wink

Igen, nekem is eszembejutott "Forsterh hattyúja"... s hogy másnapra esetleg a róka...de így még el tud repülni...az a hattyú magányosan halt meg...

A "hideg napfény"...és szürke szerint "a nap mosolya"...engem is a csillogó napfény fogott meg a képen..Kristálytiszta ragyogás
Valóban, akár "ezernyi cím" is eszünkbe jut...
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

forsterh írta:

Forsterh, ha megengeded...
Tudom, ezek a Te képeid. S Te tudod legjobban mi a címük, milyen címet adnál nekik. De talán nem bánod, ha ezeket is... Smile

Éberség (Ki vagy Te?)

Kölcsönös kíváncsiság (Miért figyelsz engem?)
Vissza az elejére
forsterh
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szervusztok!

Nos ez is egy jó játék, hogy a kép által közvetített pillanatnyi hangulat alapján a lényeget meghatározó címeket adjunk a fotóknak.....
Az első képnél amit Süni* adott "Éberség" (Ki vagy Te) nagyon találó és pontosan jellemzi a helyzetet. Ekkor az őzsuta még nem ismerte fel, hogy ember vagyok és a menekülésénél még sokkal nagyobb volt benne a kiváncsiság.....
A második képen azonban más a helyzet...mert itt az őzsuta már felismerte, hogy ember vagyok és betolakodom az ő birodalmába és ezért aztán harsány, a kutyaugatásához hasonló riasztó hanggal fejezte ki nemtetszését.... hiába mondtam neki, hogy már régóta nem vadászom és csak le akarom fotózni, teleugatta az erdőt......ezért ennek a második képnek én azt a címet adnám, hogy "Felháborodás"
Vissza az elejére
forsterh
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhívnám a figyelmeteket, hogy a következő képem sokkoló tartalmával nem mindenki számára lehet élmény.....
Ezért aki nem szereti a vonat által elütött állat látványát az kérem ne nyissa meg a fotót nagyobbra!!! Köszönöm....

Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 19. 06:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

forsterh írta:
Szervusztok!

Nos ez is egy jó játék, hogy a kép által közvetített pillanatnyi hangulat alapján a lényeget meghatározó címeket adjunk a fotóknak.....
Az első képnél amit Süni* adott "Éberség" (Ki vagy Te) nagyon találó és pontosan jellemzi a helyzetet. Ekkor az őzsuta még nem ismerte fel, hogy ember vagyok és a menekülésénél még sokkal nagyobb volt benne a kiváncsiság.....
A második képen azonban más a helyzet...mert itt az őzsuta már felismerte, hogy ember vagyok és betolakodom az ő birodalmába és ezért aztán harsány, a kutyaugatásához hasonló riasztó hanggal fejezte ki nemtetszését.... hiába mondtam neki, hogy már régóta nem vadászom és csak le akarom fotózni, teleugatta az erdőt......ezért ennek a második képnek én azt a címet adnám, hogy "Felháborodás"

"hiába mondtam neki"...
Hiába, hiába...persze, mert emberül mondtad! Smile
Az neki kevés, hogy már nem vadászol...meg kellene tanulnod őzül beszélned, hogy ne riaszd el.

"ember vagyok és betolakodom az ő birodalmába"
Örülök, hogy ezt mondod...az ember sokszor hajlamos elfelejteni, hogy nem minden őérte van...s ha az állatok félnek tőlünk, talán joggal teszik...
Vissza az elejére
forsterh
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 19. 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
forsterh
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 20. 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
forsterh
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 21. 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szervusztok!

Akkor most következik a jutalom képsor a nyomolvasásban eredményeket elérők számára..... egy nagy esemény .....

megérkezett az erdőre is a Tavasz a mai napon pedig már hivatalosan a csillagászati is....
Mindenkinek kellemes, méhzsongástól és madárdaltól hangos, szerelmes Tavaszt kívánok!
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 21. 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

forsterh írta:
Szervusztok!

Akkor most következik a jutalom képsor a nyomolvasásban eredményeket elérők számára..... egy nagy esemény .....

mekkora agancsoook Shocked Shocked
hűűű.... és milyen szépek
(van itthon pár de egyik sem ekkora...)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 24. 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

forsterh írta:
Szervusztok!

Köszönjük a képsort az agancsokról...
Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 11. 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Következő
20 / 21 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.