Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Pajkos történetek 2.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 10. 23:51    Hozzászólás témája: Pajkos történetek 2. Hozzászólás az előzmény idézésével

Pont aktuális egy új kezdet, az előző utolsó hozzászólásában Alexa azt indítványozta, hogy kezdjünk új történetbe... Smile

Az előzmények: http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=477&hnp_sorrend=0&http://www.harmonet.hu/forumasc&start=0
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 11. 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága hangyám, újraélesztetted a "gyermekem"? Ez kedves! Smile
Remélem lesz olyan, aki majd "nevelgeti", rajtam kívül is... Rolling Eyes
Hát akkor kezdjük is el:

A férfi az ablakban könyökölt. Nem volt éppen a legjobb kedve, elege volt mindenkiből. Kezében egy pohár whisky-t lötyögtetett. Kibámult az éjszakába, céltalanul futtatva tekintetét a házakon, s a sötétkék égbolton. A szemközti lakóházban villany gyulladt. A férfi tekintetét önkéntelenül is vonzotta a fény. Nem volt egy voyeur-típus, de most úgysem akadt már szórakozása. A másik lakásban a fiatal nő levette a kabátját, felakasztotta a fogasra, majd lerúgta a cipőjét, átment a konyhába, s ott is feloltotta a villanyt. Töltött magának egy pohár gyümölcslevet, aztán leoltotta a villanyt mindkét helységben, kinyitotta a teraszajtót, s kilépett. Kikönyökölt a korlátra, s belefeledkezett az éjszakába. A férfi - maga sem értette, miért - feszülten várta, hogy a nő észrevegye. Pár pillanat múlva bekövetkezett. A nő egy pillanatra meghökkenni látszott, felegyenesedett, majd némi gondolkodás után átintegetett a férfinak, aki egy kicsit habozott, majd elmosolyodva visszaintett.
gsza
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 11. 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De jó! Pont a legjobbkor éledt újra a topic! Very Happy

- Fárasztó nap volt... - gondolta a nő magában a gyümölcslevet kortyolgatva. De mégsem vágyott még aludni. Testében még tombolt a zene és a tánc. Szűknek érezte a lakását. Friss levegőre vágyott. Kilépett a teraszra, kikönyökölt a korlátra és hagyta, hogy a zene újra átjárja a testét. Egyszercsak furcsa érzés bizsergett a tarkójába. Felemelte a tekintetét és pillantása a szomszéd erkélyre esett. A szomszédban lakó férfi állt ott és őt nézte.
- Lám, ő sem tud aludni... - gondolta magában. Ösztönösen odaintett neki. Látta hogy a férfi zavarba jön, majd végül mégiscsak visszaint. Sőt, elmosolyodik.
- Helló! - köszönt át a férfinak - Magának sem jön álom szemére?

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 11. 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az éjszaka csendjében furcsán visszhangzott a kiáltás, Kata meghökkent saját hangjától, és nagyon zavarba jött. Egy féloldalas mosollyal behátrált a szobába, szíve még hevesen dobogott, amikor leült a kanapéra.
- A francba! - szaladt ki a száján, amikor lenézve látta a nagy narancslépacát a szoknyáján terjedni.
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 11. 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hirtelen megcsörrent a telefonja. Az ijedtségtől azzal a lendülettel végigöntötte a blúzát is. Csendesen szitkozódva vette fel a vinnyogó készüléket.
- Igen?
- Szia, Fanni vagyok!
- Fanni! Ezer éve nem hallottalak, mi van veled?
- Képzeld! Úgy tűnik, megtaláltam álmaim hapsiját! – lelkendezett a lány, majd ömleni kezdett belőle a szó…
gsza
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 11. 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

- Fanni, izé, figyelj, várj egy percet! - többször neki kellett futni, mire sikerült megakasztania Fanni szóáradatát az álompasiról, a csodálatos mélykék szemekről, a ragyogó fekete hajról, az izmos testről, az udvarias lovagról.
- Mivan?
- Nekem most le kell tennem a telefont, mert sürgősen ki kell mosnom a ruhámból a narancslevet! Visszahívlak, ígérem, gyorsan, szia!
Kinyomta a mobilt és már rohant is a fürdőbe. Utközben kihámozta magát a szoknyából és a blúzból. Mindkettő a legfinomabb selyemből készült, egy vagyonért vette magának a születésnapjára, és most semmiképp nem akarta, hogy a folt beszáradjon és megmaradjon!
Bevágta a holmikat a csap alá, és elkezdte óvatosan kidörzsölni a narancslevet. Az esze Fanni új pasija körül járt. Milyen szerencsés ez a Fanni! Úgy tűnik megtalálta a pasit, akire vágyott. Bezzeg ő...
Csöngettek volna? Lezárta a csapot és hallgatózott. Semmi. Csönd. Újra nekiveselkedett a foltoknak... és megint! Mintha csöngetnének... És tényleg, most már tisztán hallja az ajtócsengő hangját.
- Egy pillanat! - kiáltott ki. Oda se nézve magára kapta az első keze ügyébe kerülő ruhadarabot, egy kinyúlt pólót, és az ajtóhoz szaladt. Legnagyobb meglepetésére az erkélyről ismert férfi állt az ajtóban, kezében egy doboz narancslével, arcán félszeg mosollyal.
- Helló! - mosolygott rár a férfi, majd tekintete lejjebb vándorolt és megállapodott a csipke harisnyatartón. - Láttam hogy pocsékba ment a narancsleve, gondoltam meghívom egy másikra...
Kata követte a férfi tekintetét, és elszörnyedve látta, hogy kedvenc, Micimackós hálópolója teljesen fedetlenül hagyja a lábát.
- A francba! - nyögte és gondolkodás nélkül bevágta az ajtót a férfi orra előtt...

A hozzászólás legutóbb gsza által 2007. 01. 12. 09:48-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 11. 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Majd eszébe jutott Fanni és az álompasija. Mit veszíthetek? Villant át agyán, és egy hirtelen gondolattal megrántotta a vállát, kinyitotta az ajtót, és egy kacsintás kíséretében villámgyorsan kivette a tanácstalanul álldogáló pasi kezéből a doboz narancslevet.
"Köszi!" - dobta oda még nevetve, mielőtt az ajtót becsapta.
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 11. 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Robi tanácstalanul állt az ajtóban. Most mégis mit csináljon? Mégsem törheti rá a lányra az ajtót! De csak úgy elmenni sem akart. Vett hát egy nagy levegőt, s újra bekopogtatott…
gsza
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 11. 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata kezében a narancslével a szekrény felé szaladt. Remélte, hogy a szomszéd férfi nem fordul sarkon, mire magára vesz valami szalonképes ruhát. Magára kapott egy nyári ruhát és már szaladt is vissza az előszobaajtóhoz. Megragadta a kilincset és egy nagy lendülettel kitárta az ajtót. Ebben a pillanatban kopogott be Robi újra, immár a lány homlokán.
Kata ijedtében eldobta a narancsleves dobozt, ami a padlón szétplaccsanva mindkettejük lábát beterítette hűs lével.
Fél pillanat sem kellett, és mindketten a hasukat fogták a nevetéstől.
- Ha gondolod, gyere be, és kimosom a te nadrágodból is a narancslevet... - kacagott Kata.
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 18. 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Robi egy pillanatig tétovázott, majd bólintott. Tetszett neki a lány kacagása, spontaneitása.
- Isten hozott nálam! Kérem a nadrágod! - perdült körbe a lány az előszobában.
- Máris a nadrágomra pályázol? - vigyorgott rá Robi pirulva. Kata felnevetett.
- Hát, nem éppen romantikus előjáték, de ha már a narancslének ennyire elnyerte a tetszését a nadrágod... - tárta szét a karját.
Robi tétovázott, majd bátran letolta a nadrágját....
gsza
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 18. 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hálistennek nem az az alsó van rajtam! - futott át Robi agyán a gondolat, miközben átnyújtotta a lánynak a nadrágját.
Kata tekintete felmérte az elé táruló látványt. Hosszú, egyenes, kisportolt lábakat látott a zoknis lábfej fölött, és még följebb egy bizalomgerjesztő dudorodás kandikált ki a poló szegélye alól. Ahogy a bámészkodó lány zavara mélyült, úgy kezdte Robi egyre jobban élvezni a helyzetet.
- Nade kérem! - sikkantott, és polóját a térdéig húzta, mint egy szégyenlős kislány.
Kata arca bíborvörösre vált a rajtakapottságtól. A nadrágot magához szorítva bemenekült a fürdőszobába és bevágta maga mögött az ajtót. Hiába, Robi kacagását még így is kiválóan hallotta...
Vissza az elejére
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 18. 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez gáz-gondolta kata, majd gyorsan kilötykölte a féfi nadrágjának szárát.be dobta a száritóba benyomta a gombot.kicsit összeszedte magát s magabiztosságot mutatva mosolyogva lépett ki a nappaliba.
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 18. 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Robi a pultnak támaszkodva álldogált, arcán még mindíg az a vigyor ült. Kata elhatározta, hogy letörli onnan. A helyzet rögtön adott volt, mert a férfi tekintete rögtön megállapodott a pántos nyáriruhán, vagyis melltájékon, mivel a lány a mosásnál kissé lelötykölte magát, így hegyes mellbimbói szinte átszúrták a vékony anyagot. Kata látta, ahogyan a férfi alig láthatóan nyel egyet. Gonoszan elmosolyodott...
gsza
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 18. 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

- A nadrágod szárad - állt meg a férfival szemben. Robi szemei továbbra is a melleire tapadtak.
- Hogy én mennyire nem szeretek csapban ruhát mosni, folyton megfájdul tőle a hátam! - sóhajtott, miközben egy kiadósat nyújtozkodott. Hátát ívbe feszítve hátrahajolt, fejét is hátraejtette, karjait széttárta. Hála ennek a mozdulatsornak, mellei szinte a férfi arca elé kerültek, a hetyke mellbimbókra ráfeszült a ruha könnyű anyaga.
Robi arcáról eltűnt a vigyor. Szemét a felkínált látványosságokon legeltette és egyáltalán nem érdekelte, hogy a lány észreveszi-e. Karjait Kata dereka köré fonta, és magához húzta, hogy a lány érezze feléledő vágyát.
Kata rájött, hogy túllőt a célon, nem zavarbahozta, hanem felizgata a férfit....
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 18. 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tenyerét a férfi mellkasának támasztotta, s kissé ijedten megszólalt:
- Ne haragudj, de ez... Én nem...
Robi feje lassan tisztult. Látta a lány ijedt tekintetét, hallotta remegő hangját, de ugyanakkor érezte meleg testét a karjaiban...
Hiretelen megszólalt a mobilja.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Következő
1 / 36 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.