Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Pajkos történetek 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 28. 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, köszi - mosolygott a lány - kérsz valamit inni: ásványvízzel, narancslével, őszlével, kávéval vagy teával tudok szolgálni....
Nem kérek semmit, majd később - mosolygott vissza Balázs...
Később?? - kacagott fel Timi - hát nem gokartozni indultunk?? Jah, jut eszeme, kapd már le azt a foltos pulcsit, bár ha szégyenlős vagy el is fordulhatok...
Ne nevess Teee - mondta Balázs - inkább gyere és segíts levenni, ha mered...
Arra még lesz időnk a gokartozás után is - kacsintott rá a férfire sokat ígérően Timi - majd odanyújtotta a kezeit a pulcsiért...
Ha én ezt leveszem, akkor csak reggel veszem vissza - így Balázs...
Oh, hát én azt nem bánom, jöhetsz félpucéran is... - mondta a sok nevetésbe teljesen belepirult Timi...
mágikus

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 28. 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Abban a pillanatban egy kócos férfifej kukkantott be a nappaliba.
- Mi ez a hancúr?!
Balázsban megállt az ütő. Rámeredt a férfira. Timivel együtt szoborrá merevedtek, félig kibújva a pulóverből.
- Hugi! Igazán tekintettel lehetnél fáradt, sokórát-utazott bátyádra, aki aludni szeretne... - nevetett fel a férfi, majd kezet nyújtott Balázsnak. - Péter vagyok, szia!
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 29. 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj tesóm, ne haradudj, nem így terveztük, de Brandy kiszaladt és összenyálazta Balázst, aki a kollégám és mi.... - hadarta zavartan Timi.
Jól van, jól van - nevetett Péter - hallottam ám mindent. Nah, megyek vissza aludni, csak kinéztem, hogy milyen pasit fogott a hugicám - és megpróbálta összekócolni timi frizuráját aki a kitérő mozdulatól megszédülten Balázs karjában landolt...
Aha, legalább ez is kiderült - kacagott fel Balázs...
Hogy mi?? - bontakozott ki a férfi karjából Timi...
Hát, azhogy van olyan férfi a földön, aki zavarba tud hozni téged - mondta Balázs és a pulcsiját a lány felé hajította....
mágikus

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 29. 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi a fürdőszobába vágtatott, vérvörös fejjel.
- Persze, ki más hozhatna zavarba egy jó pasi előtt, mint a saját bátyám! És ezek után ki hoz méginkább zavarba?! Hát perszehogy a jó pasi! - motyogott magában, miközben Balázs pulcsiját mosta.
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 15. 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

- Ez ma már nem fog megszáradni - mondta Balázs az ajtófélfának támaszkodva.
- Hát, ha akarjuk, akkor megszárad - vetette oda Timi - aki még mindig morcos volt, hogy a tesója beégette Balázs előtt.
-De vajon akarjuk -e hogy megszáradjon?? - kérdezte a férfi mosolyogva és játékosan megbökte a mutatóujjával a lány oldalát.
- Akarjuk-e?? - kérdezett vissza Timi - talán Te nem akarod? Vizes pulcsiban jönnél inkább?? - és a szemeit Balázs tekintetébe mélyesztette...
mágikus

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 22. 23:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Balázs zavarba jött. Tetszett neki a lány kipirult arca, s csillogó tekintete, mellyel keményen állta a férfi tekintetét. Balázs lesütötte a szemét...
- A szárítóban percek alatt megvan - dobta be a gépbe Timi a pulcsit. Ahogy felállt, a vizes padlón megcsúszott, és ijedt sikollyal a férfi karjaiba botlott...
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 29. 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aha! - kacagott fel Balázs - 10 percen belül már másodszor kötöttél ki a karjaimban, talán jobb is lenne itt maradnod, mert legközelebb már nem biztos, hogy a közelben leszek - mondta és közen a keze egyre lejebb siklott a lány derekán...
Jah, persze, tipikus férfi gondolkodás - feleselt Timi a férfival - nyilván direkt esek el mindig a közeledben... - és kezével ő is jól belemarkolt Balázs fenekébe, annak jeléül, hogy észrevette, merre jár a férfi keze...
Mondd Timi - kérdezte Balázs - neked nagyon nehezedre esne, ha csak egyszer is nem a tiéd lenne az utolsó szó? - de mielőtt a lány előrukkolhatott volna a következő csípős megjegyzéssel, gyorsan magához húzta és megcsókolta, erősen és hevesen....
mágikus

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 14. 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi lemerevedett. Ezt nem várta...
Balázs megérezte a lány bizonytalanságát... Elengedte...
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 30. 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
Timi lemerevedett. Ezt nem várta...
Balázs megérezte a lány bizonytalanságát... Elengedte...

Jöttem (megint) story-t menteni Wink

...Timi nem tudott szóhoz jutni,csak nézte Balázst...
-Nézd Timi,én nem akartalak lerohanni-kezdte volna a mentegetőzését,de Timi közbevágott,mintha mi sem történt volna:
-Menjük gokartozni,a végén még bezár mielőtt odaérünk.
Odafelé menet nem szóltak egymáshoz,pedig lett volna mondanivalójuk...
Többek közt Balázs bocsánatot akart kérni de nem tudta,hogy miként szólíthatá meg a lányt,és Timi is el akarta mondani,hogy nem bánja azt a csókot,sőt,csak szokás szerint hülye volt....
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 05. 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A gokartozás remekül sikerült. Sokat nevettek, versenyeztek, kergetőztek.
- Ez egy remek nap volt! - dobta le magát egy padra Timi.
- Szerintem is. - mosolyodott el Balázs. - Nem vagy éhes?
- Mit szólnál egy hottog-hoz? - nézett rá a lány.
- Jöhet!
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 05. 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hotdogozás közben a közeli parkban sétáltak.Egy ideig nem szóltak egymáshoz.Aztán Balázs egyszercsak megszólalt:
-Megengeded?-és közel hajolt Timi arcához,hogy egy morzsát lesöpörjön a szája széléről,és ha már ott volt félve csókot lehelt a lány ajkára...
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 05. 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi megremegett, de nem húzódott el. Finoman visszacsókolt.
Most Balázson volt a meglepődés sora. Pár pillanatig csak nézték egymást. Csak a tekintetük beszélt.
Majd ajkuk újraösszeforrt, szenvedélyesen...

Imádlak aotan! love5
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 05. 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
Timi megremegett, de nem húzódott el. Finoman visszacsókolt.
Most Balázson volt a meglepődés sora. Pár pillanatig csak nézték egymást. Csak a tekintetük beszélt.
Majd ajkuk újraösszeforrt, szenvedélyesen...

Imádlak aotan! love5

Embarassed Smile

...Szenvedélyükben a járókelők megmosolyogták őket,aztán jött egy matróna és elkezdett prédikálni nekik az erkölcsről,viselkedésről és hasonlókról.Ők próbálták illedelmesen végighallagatni,de folyton kibukott belőlük a nevetés,majd amikor a hölgy egy pillanatra nem figyelt megszöktek előle.
Aztán a kocsiban ülve kitört belőlük a nevetés.
-Komolyan mondom nem hiszem el,hogy az a nő ilyeneket mondott nekünk-nevetett Balázs.
-"Nyílvánosan ilyen erkölcstelenséget,megáll az ész..."-utánozva a banyát Timi.
-Végülis itt nem látnak minket.....olyan sokan...-mosolyodott el Balázs miközben újra felfedezte Timi ajkait....
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 06. 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hirtelen valaki bekopogott az ablakon. Riadtan rebbentek szét. Egy rendőr áll a kocsi mellett. Balázs letekerte az ablakot.
- Jó estét biztos úr!
- Jó estét! Sajnálom, hogy meg kell zavarjam önöket, de ha már ennyire nem bírnak magukkal, menjenek inkább haza. Mindannyian jobban járnánk... - kacsintott, s tréfásan megdorgálta őket az ujjával.
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 06. 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi lakására mentek.A nappaliban egy cetli várta Timit:"Hugi elmentem egy haveromhoz és mivel kertes házban lakik elvittem Brandyt is,hogy kijátszhassa magát.Remélem Balázs is ott van veled.... legyetek jók, vagy amik akartok!"
ui.: ott is alszom,hogy ne zavarjak

-Mostmár csak az a kérdés,hogy jók legyünk-e?-kacsintott Balázs miközben ölbe vette Timit és a háló felé indult vele...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Következő
34 / 36 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.