Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fogyókúra? Beöntés? Méregtelenítés? 2.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 09. 15:15    Hozzászólás témája: Fogyókúra? Beöntés? Méregtelenítés? 2. Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet tovább folytatni az eszmecserét.
Az előzmények:
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=187&sid=5f75f186340ef979e047aa089f9a2f1d
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 09. 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudod Dani, nagyon megértelek. Nekem sem jön be a szóljon minden a pénzről dolog... nagyon nem. Meg sokminden más sem. A szabályokat viszont be kell tartani, vagy lehet menni máshová. Nem kell feltétlenül részt venni ebben a világban, ebben a fórumban, ebben az életben... de ha már itt vagy/unk, akkor vannak a játéknak olyan előírásai, amit érdemes betartani, pont azért, hogy szükség esetén a lehető leghatékonyabban tudjuk őket félretenni. A szabályok ismerete és betartása a legjjobb út, ahol megtanulhatod, hogy élhetsz velük, és nélkülük. Mindig csak okosan. A víz megtalálja a maga útját, szelíd erejének semmi nem állhat ellen. Tudod, mint beöntéskor...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rata B. Daniel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 09. 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Hölgy!

Kérded, hogy miként segít a szervezetnek a beöntés. Hogyan lehet hatékony a méregtelenítésben, és miként fogyaszt.

Igyekszem megválaszolni részletesebben a kérdésedet. Ime:

Igen, ez így van, hatékony! És mindenek előtt bocsánatot kérek tegeződésért, de a téma föltételez annyi intimitást, hogy ezen bizalmas megszólítással éljek.

A beöntést, ugyan sokan tabunak, undorítónak tartják, mégis az egyik leghatékonyabb méregtelenítések egyike. Hasonlítsuk pl. össze a szaunával. Ott testünk bőrfelszíne van érintve. Ez kettő négyzetméter. A vastagbél az összes bugyraival szerény számításokkal is ennek tizenötszöröse. És szinte ugyanazon hámsejtek vannak ott is, csak(!) sokkalta jobban beerzve, mint a bőrfelszínen. Ugyen nem is kell bizonygatnom, hogy nagyobb felszínen sűrűbb erezet fölött sokkal intenzívebb az anyagcsere, és ezzel együtt a mérgek leadása is.

A modern ember életvitele nagyban megegyezik a Napkirály, XIV.Lajos életvitelével. Elég, ha csak a koncentált táplálékra és a mozgásszegény környezetre utalok. Nem véletlen, hogy Őkelme is megkapta az udvari orvosaitól a mindennapi beöntést, és hallj csodát, kilencvenhat évesen temették el!!!

Más: A máltai nők a migrénes fejfájásukat beöntéssel mulasztják, ugyanis az agyban ha sok a kiválasztatlan méreganyag, akkor fejfájást okoz. Ezt úgy csinálják, hogy 1 kanál szűz olíva olajat kb. 1 liter vízhez adnak, és azt öntik be a popijukba. Persze ott e dolog nem több egy fogmosásnál. Az angolszászoknál egyébként is megvan ennek a kultúrája. Se szeri, se száma a kolon irrigációs szalonoknak. Csak Nálunk tabu a téma. Nem véletlen, hogy a kozmetikusok vették észre a negyvenes évek Amerikájában, hogy azon hölgyek akik rendszeresen tisztították a vastagbelüket, azoknak hamvasabb volt a bőrük, és kevébé voltak pattanásosak, sőt a hajuk is dúsabb volt. Ugyanis a táplálék zsírjai kiülepednek bélhámon és leszigetelik azt, a rövidebb szénláncú polyszacharidok pedig erjedésnek indulva aktív sejt mérgekké, aldehydekké, ketonokká, szerves savakká oxodálódnak, így e mérgek a bőrön keresztül is kényszerülnek hatványozott intenzitással távozni. Nem beszélve az un. protokoll-komfortról. Az állandó bélfeszülésről... Nem illik egy fontos üzleti tárgyalás közben a szellentéssel bírkózni. a beöntés ezeket az gázképződéssel erjedésbe indult részleteket is eltávolítja.

Én sosem írtam, hogy a gyors fogyáshoz vezető út a beöntés, de azt írtam, írom, hogy egyes fogyó***ák módszere az éppen nem vesekímélő vízhajtás. Aminek kétes a hatása, egyrészt pillanatok alatt visszaveszi a szervezet a sejtekbe a vizet, a fogyó***a nem is ért semmit, a másik ennél súlyosabb, hogy a töményített méreganyagok, savak pillanatok alatt tönkretehetik a vesét, a májat. Ellenben a beöntés ebben az esetben is még konszolidálni igyekszik a megváltozott folyadékháztartást. No de azért megjegyzem, hogy maga a sorozatos beöntés folyamatosan távolítja el a lekövesedett székletmaradványokat, a gumi-szerű széklet elemeket amelyek beülve sokszor több évig ott panganak a vastagbél bugyraiban. A múltkor egy hölgynél így sikerült elérnek azonnali 2,3kg-nyi azonnali fogyást, hogy sikerült megszabadítanom őt a több éve lekövült maradványaitól. A beöntés gyorsítja az alhasi vérbőséget, fokozva az anyagcserét, ez viszont több mint jótékonyan kihat a testtömeg csökkenésre.

A beöntés költséghatékony. Csak vesd össze gy nagyobb patikában található tartályos beöntőkészlet árát (1350,- forint!), egy fogyitabletta, vagy méregtelenítő csoda-thea árával. Nem beszélve arról, hogy ezek, mint újsüttetű búcsúczédulkák, azt sugallják, hogy fizess, és utána ehetsz két kanállal zsírt cukrokat, de ezeket mivel megvetted birtoklod, semmit nem kell csinálnod, és fogysz, méregtelenedsz, üdvözülsz. Pokolba a böjttel, a diétával, a reggeli tornával, hisz megváltottad. Lerántottad magadról Önmagad gondját. Sok pénzt adtál, hogy ne kelljen vigyáznod magadra.

Mindenesetre köszönöm, hogy támogatólag megkerestél. Mert ne tudd meg mennyi támadást kell elhárítnom. 19 esztendeje kutatom a témát, és neveztek ez alatt bunkónak, koprofágnak, ****turkásznak, homoszexuálisnak, abberráltnak, szadomazohistának, hogy csak az enyhébbeket említsem...

Köszönöm támogató kérdésedet, és szívesen várom a többit is:
Rata B. DAniel (rata@vipmail.hu)

Hangya! Előszöris köszönöm a figyelmességedet...
Bocsánat a redundanciáért, de a topikindító azért csak legyen itt! Sőt HA itt is a legelső lenne, bizony megköszönném....
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 09. 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos, nem tudom a sorrendet megváltoztatni. Crying or Very sad
Rata B. Daniel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 10. 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenesetre köszönöm...
Hangya hányan dolgoztok e lapnál? Amit kimértem Vixnéni, valami főmágus, aki a titulusom adta... De gondolom ennél többen. Hogyan épul ez föl? Persze, lehet magánmélben is válaszolni...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 10. 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rata B. Daniel írta:
Mindenesetre köszönöm...
Hangya hányan dolgoztok e lapnál? Amit kimértem Vixnéni, valami főmágus, aki a titulusom adta... De gondolom ennél többen. Hogyan épul ez föl? Persze, lehet magánmélben is válaszolni...
Húdenehezetkérdeztél. A szervezet egészen pontosan eddig nem érdekelt, így nem figyeltem rá. Amennyire elő bírom bányászni töredékekből a HarmoNet lap Néne gyereke, de édes mostohája ő a fórumnak, aminek Sárkány lenne az apukája. Laughing Ők biztos pontosabb információval tudnak szolgálni, ha megkérdezed. Smile
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 10. 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Rata B. Daniel írta:
Mindenesetre köszönöm...
Húdenehezetkérdeztél. A szervezet egészen pontosan eddig nem érdekelt, így nem figyeltem rá. Amennyire elő bírom bányászni töredékekből a HarmoNet lap Néne gyereke, de édes mostohája ő a fórumnak, aminek Sárkány lenne az apukája. Laughing Ők biztos pontosabb információval tudnak szolgálni, ha megkérdezed. Smile

Nem olyan nehéz ez a kérdés: idekattintva megtalálható a válasz....
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 13. 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyerünk, itt a tavasz! Méregtelenítés beöntéssel "megsegítve"!

A hozzászólás legutóbb hiaklo által 2007. 03. 13. 16:11-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 13. 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hiszem arra én is kíváncsi Wink Laughing Laughing hogy ki és mi módon adja meg nekünk azokat a ... Mágus, Főmágus... Orákulum... megnevezéseket...(eddig azt hittem a zozzászólásaink száma az alap) és ki adta neki a Beöntő Próféta elnevezést...

Hiszen azt hiszem nem nyomja bele kéretlenül sehova a beöntést favorizáló hozzászólásait...
Akit a beöntés mint fogyókura, méregtelenítés nem érdekell... ne nyissa meg ezt a topicot és kész!

Teljesen irreálisnak és bántónak érzem azt a módot ahogyan egyesek hozzáállnak és állandó zaklató és elhessegető hozzászólásokat nyomnak ide be...
Sokkal zavaróbbak és erőszakosabbak mint Rata B Dániel...

Mikor nőnek már fel a témához????

Igen is fel kell nőni hozzá, hogy elfogadjuk mint alternatívát...

Választható alternatíva és ennyi! Nem kötelező és csak az szóljon hozzá és kérdezzen aki ezt építő szándékkal és tisztelettel teszi!

Jó-jó lehet néha egy kis élcelődés... Wink mint minden komoly dologgal kapcsolatban is, de ez csak erősíti a beöntés módszerének közhasznúvá tételét...

lilácska
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 13. 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazad van! Akinek nem tetszik, ne nyissa meg. Semmi sem kötelező (a beöntés sem). Ez a fórumnak az egyik nagy előnye.
Vissza az elejére
Magna
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 13. 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rata B. Daniel beírásaiból számomra egyértelművé vált, hogy őt nem az önzetlen és határtalan emberbarátság vezérli, hanem valami egészen más... Twisted Evil
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 13. 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mutass már egy embert, akinek minden cselekedetét a vegytiszta emberbarátság vezérli! Very Happy Én is jókat röhögök néha Daninkon, de azért egyetértek Hiaklóval, ez a prófétai cím a sárga földig minősíti azt, aki adományozta.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lilácska
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 13. 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magna írta:
Rata B. Daniel beírásaiból számomra egyértelművé vált, hogy őt nem az önzetlen és határtalan emberbarátság vezérli, hanem valami egészen más... Twisted Evil

Nem érzem, hogy a fórumon keresztül árthatna nekem.(akármi is a szándéka)
Vissza az elejére
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 13. 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magna írta:

Kedves Magna az a te dolgod, hogy hogyan ítélkezel másokról!
Hol láttad itt, hogy Rata B azt írta volna valamelyik kérdezőnek, hogy "keress meg itt és itt... ennyi és ennyiért majd válaszolok? Wink Confused
Rata B. Daniel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 13. 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem akarok keverni kavarni, de hallani sem akarom, hogy valaki az önző módon meghírdetett beöntéstoborzóra utal. De ha az önzés vezérel ezeken az oldalakon, akkoris… Miért ne lehetne, mondjuk akár a szexuális aberrációmból kifolyólag valamiféle nyereséget produkálni? Miért ne lehetnék éppen én ebből a vonatkozásból ismerője e tárgykörnek? És miért ne oszthatnám meg úton-útfélen ezirányú tapasztalataimat? Már megbocsássanak az ünnepélyesen dagályos szóhasználatért, de össztársadalmi érdekből adódóan a beöntlés, mint alternatív méregtelenítési eljárás, igenis nyereséges lehet.
Elmondtam már, hogy a mai ember kialakulása során, - ami közel egymillió évre tehető, - sosem volt kényelmesség lett úrrá az emberen. Valaha amíg a nap fönnjárt az ember a saját tápláléka érdekében járt-kelt. Egész nap! Egész nap! Ismeretlen volt a képernyő és az az előtti punyadás. (Talán az emberiség fejlődését akár erre is fölfűzhetjük, mint zsinórmértékre. Mennyi időt tölt egy ember a tápláléka megszerzésével időegység alatt. Persze azzal is mérhetjük, hogy mennyi energiabefektetés által lehet mennyi embert a másvilágra küldeni. De ez egy más téma... De vegyük észre könyörgöm, mindkettő életellenes!)
Folytatván: Aztán vagy jutott valami a gyomorba, vagy nem. Nem írom, le, hogy ezzel szemben ma egy gátlástalanul fejlett fogyasztói társadalomban mi van. Most megbocsássanak, de olyat írok, ami dörzsöli a közízlés határait, de mivel egyik sztárszínészünk szájából hangzott el, nem átallom én sem idevetni. „Amikor Kistarcsán a gyűjtőben voltam én voltam a küblihordó… …Az újonnan érkezettek széklete mindig sokkal bűzösebb volt, mínt a régieké…” Kérem, mire utal e megállapítás? Nem arra, hogy börtönben egészségesebb élni, hanem arra, hogy mindazon bélben lefolyt bomlások termékei, köztük a bélgáz is, sokkal intenzívebben jelenkeztek annál az embernél, akitől nem volt megvonva a táplálék.
Kapcsolódom a vallásoknál ilyenkor meghírdetett böjthöz. Ez annakidején a disznótoros, zsírban bő táplálkozás hirtelen megszakítása volt. Igen, - jól sejtik -, egyfajta méregtelenítés a beviteli oldalon. Hovatovább, még méregdrága tablettát sem kellett szedni. Magától ment. Ha úgy tetszik az evolúció által kódoltak alapján. A fennkölt konklúzió pedig így hangzik a számból: Ha böjti időszakban bemész a hypermarketba, megveszed a gyulait (kolbászmárka, ha nem tetszik, kérem törölni!), és megveszed a méregtelenítő kapszulát is. Lényeg, hogy vedd, fogyaszd…!

Most még az is eszembe jutott! Ha valaki mosolyog a ’szexuális aberrációmon”, üzenem… böjti időszakban is, ha megkérnek, ellátom a feladatom.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Következő
1 / 18 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.