Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Önmegszólító topic 2 (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 08. 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

légy továbbra is kedves, és fogd be a szád!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 09. 07:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:

?... Question ... Shocked
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 09. 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
aotan írta:

?... Question ... Shocked
az elmúlt napokban összecsaptak a fejem felett a hullámok, türelmetlen voltam, haragos, és agresszív...és mielőtt ezzel teleírtam volna a fórumot (esetleg ezzel másokat is megsértve) észhez tértem és csak ennyi maradt belőle
új dolgot tanulok, kerülni a felesleges konfliktust...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
serena
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 09. 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az Isten szerelmére, ébredj már fel te szerencsétlen! Nem szeret, nem hiányzol neki, nincs szüksége rád! Azok az értékek, amikkel te bírsz, az ő számára nem értékek! Figyelj inkább azokra, akik ezekért az tulajdonságaidért szeretnek, tisztelnek téged! Mert, azok az értékes emberek! Sőt! Azok emberek. Világos te szerencsétlen buta liba?!
Kata*
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 14. 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vegyél egy mély levegőt. Aztán még egyet, és még egyet. Telj el a körülötted lévő szépségekkel, és próbáld kifújni magadból a keserű szomorúságot. Tudom, hogy rettenetesen nehéz, de kérlek... próbáld...
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 14. 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata* írta:
Vegyél egy mély levegőt. Aztán még egyet, és még egyet. Telj el a körülötted lévő szépségekkel, és próbáld kifújni magadból a keserű szomorúságot. Tudom, hogy rettenetesen nehéz, de kérlek... próbáld...

Mi a baj?

gyönyörű az avatarod Smile
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Kata*
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 15. 07:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
Kata* írta:

Mi a baj?

gyönyörű az avatarod Smile

Köszikösziköszi Smile

Ez egy kicsit hosszú, és valószínűleg sokkal-sokkal megszokottabb és általánosabb, mint gondolnád Laughing Csak néha maga alá gyűr. De majd inkább prv, ha már tudok írni, és egyáltalán meg tudom nézni az eddigieket... Smile
Vissza az elejére
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 26. 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért vagy már megint boldog méhecske, miközben valami mégis fáj?

Valld be, titkon attól féltél, hogy egyetértenek veled? Miért lett volna ez számodra akkora baj?
Neked azon rég túl kell lenned, hogy az örömöd és a boldogságod másoktól függ. Nem függ másoktól. Neked csak arra kell törekednek, hogy a lelkiismereted legyen tiszta, hogy amit lehetett te megtettél. A többi már nem a te dolgod.
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 27. 07:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

méhecske2 írta:
Miért vagy már megint boldog méhecske, miközben valami mégis fáj?

Valld be, titkon attól féltél, hogy egyetértenek veled? Miért lett volna ez számodra akkora baj?
Neked azon rég túl kell lenned, hogy az örömöd és a boldogságod másoktól függ. Nem függ másoktól. Neked csak arra kell törekednek, hogy a lelkiismereted legyen tiszta, hogy amit lehetett te megtettél. A többi már nem a te dolgod.

ez most csak egy gondolati gömb és nem megszólítás méhecskének....
vajon mi fájhat szegény kis fullánkosnak?
és ez egy örök nagy kérdés az ember öröme és boldogsága másoktól függ-e.... hmmm...
szerintem az ember egyedül is képes eljutni a boldogság állapotába... de viccesen azt mondanám nincs értelme egyedül, ha társaságban is megteheti... de ez csak egy otromba vicc...
persze az ember társas lény és hogy ne legyen kénytelen egyedül élvezni a boldogságot, körül veszi őt millió élet ... növények,állatok emberek, maguk a természeti erők a napsugár pl, de egy szép kő... egy halottnak hitt kagylóhéj... mi őrzi az egykori élet emlékét és szépségét és az új öröm lehetőségét, hogy valami szépet, valami maradandót alkoss belőle... és ott vannak a versek...a zenék... mik jelen nem lévő alkotóival is osztozhatsz az érzéseikben,örömükben fájdalmukban... az ember társas lény... eredendően... a magány csak egy transitállomás... persze nem mindegy hogy éli meg az ember... de nem lehet életcél... hmmm...
nem megszólítottam méhecskét csak sajnálom, hogy valami fáj neki.... gyógyangyalkákat neki....
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 28. 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most mi a túrót nyavalyogsz? Régen talán kérdezték a katonától, tetszik-e az időjárás?

Ha nem azt kapod, amire éppen - szerinted - szükséged lenne, használd azt, ami van. Talán nem véletlen.

Kéne legyen annyi bizalmad, hogy vedd magadra, ami nem biztos, hogy neked szól. És annyinak is, hogy legalább - amíg az ellenkezője ki nem derül - elfogadd, hogy ő tudhatja jobban. Honnan tudod, hogy nem ez válik hasznodra?

Nem gondolod, hogy talán nem a tükör vagy, hanem a tükörkép?

És akit látsz, az is ember. És akit láttatsz is.

És ha jól emlékszem, azt ígérted, hogy ma nem leszel lusta.
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 29. 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No, akkor gondold át még párszor.
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 30. 01:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Találd meg régi önmagad.
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 30. 07:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak ma tempósan és rendesen végzem a dolgaimat.
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 30. 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

... meggondoltam az önmegszólításom. Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 01. 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

El kéne döntened, ki utál kit, és, hogy ez valóban így van-e. Szerintem nem egészen.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50  Következő
48 / 50 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.