Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A nap kártyája 3.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 12. 00:42    Hozzászólás témája: A nap kártyája 3. Hozzászólás az előzmény idézésével

A nagysikerű téma harmadik folytatása. A második folytatás itt van:
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=96
andean
lökött hobbit

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 12. 07:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Egyenesség hatja át

Moha - Az élet nehézségeiről üzen ez a kártya. A mohos, nedves oldal látszólag nehézséget jelent ugyan, de kiindulási pontot is ad. Ha az élet erdejében megtaláltad a mohos oldalt, már ismered is az irányokat, tudod merre van észak, és meg tudod határozni a haladásod irányát.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 13. 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

10 - Tíz - A mindent magába foglaló, felölelő, beolvasztó összefüggések száma. Jelzi egy ciklus végét, a befejezést, a megérkezést. Az Isteni Harmónia, és a tejút száma is ez. Azt jelzi, hogy új útra lépsz, mely út kitágítja korábbi kereteidet, szétfeszíti a határokat. A vonzás és taszítás, a siker és a bukás egyaránt benne rejtőzik.
andean
lökött hobbit

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 15. 07:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Egyéniség hatja át

Pitypang - A szél szállította apró magvak - akár a bibliai magvető példázatban - bárhová is vetődnek, mindenhol meg tudnak élni. Rokon a levegő elemével, szabad, akár a szél. Akarattalanul száguld, de mégis hat rá a vonzás, a gravitáció. Az itt és most létezését, az időtlenséget és a létezés elfogadását idézi számodra ez a kártya.
Vissza az elejére
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 15. 07:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11 - Tizenegy - Az újrakezdés száma. Szellemi felfogóképességünk kikristályosodik, levonjuk a tanulságokat és megvilágosodunk, ha ez a szám uralja napunkat. A mester száma, tehát ráakadhatunk szellemi vezetőnkre, vagy angyali útmutatás érkezhet. A két egyes az EGO fontosságát, a kiemelkedő intelligenciát is mutatja.
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 00:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt mára kaptam:

A mai napodat Boldogság hatja át

Felhő - Osho szavait idézzük, hisz Ő fogalmazza meg legjobban a bárányfelhõk létét. "A bárányfelhő sodródik, amerre a szél viszi. Nem ellenkezik, nem harcol, nem birtokol, és mégis - mindenek fölött van. A bárányfelhő úszik a végtelen térben, szabadon. Nincs jövője, nincs akarata. Ez történik, itt és most. Minden pillanat örökkévaló. " A HarmoNet szimbólumvilágának egyik vezető motívuma is ez

nahát. úúúúgy szeretném hinni, h tényleg Smile
andean
lökött hobbit

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 07:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Rendezettség hatja át

Az ajtó - ahogy a biblia is írja, - a bejárat és kijárat jelképe. "Kopogtassatok és bebocsátást nyertek". Jelképezi az önismeretet. Attól függően, hogy milyen irányban haladsz át rajta, jelzi a nyitottságodat, vagy a zártságodat. Az ajtó kilincse a barátokat mutatja, akik "egymás kezébe adják", vagy le sem nyomják azt. A száj és a gyomor megbetegedéseire is figyelmeztethet.
Vissza az elejére
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 08:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Barna - Minden szín-kártya főként a jellemet, jellemed változását mutatja. A barna a becsületesség, a biztonság iránti vágyakozás, de az elégedetlenkedés, az anyagiasság színe is. A barna színkártya jelentése szilárdság, megbízhatóság, őszinteség és becsületesség. Figyelmeztet arra, hogy megfelelően fogalmazzuk meg mondandónkat, nehogy félreértsenek. A szín védelmet ad a tolakodó emberek ellen. Látogass el a Harmónia Színjósdába!
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Szilárdság hatja át

Sötétkék - Minden szín-kártya főként a jellemet, jellemed változását mutatja. Intelligens, felelősségteljes, jó szervező, bölcs ember színe a sötétkék. Magas szellemiségű, földöntúli energiákkal, és hatalmas életerővel rendelkező lélekre utal. Figyelmeztet arra, hogy ne légy passzív és határozatlan, inkább kiegyensúlyozott, aki elégedett a kínálkozó lehetőségekkel. Ez a szín segít elviselni a kudarcokat. Hallgass a megérzéseidre!

Ó, igen!

Na, viccen kívül, ez a szín most tényleg nagyon jellemző, és sokat segíthet. Szilárdan kéne hinnam abban, hogy igenis a lehetőségeim megvannak, és meg is tudom valósítani amit szeretnék. A problémák pedig hosszú távon előre fognak vinni, mert ha kell, rátaszigálnak a helyes útra, és még tanulhatok is a konfliktusokból. A passzivitás lekűzdésére jól jönne egykis plusz energia.
Vissza az elejére
andean
lökött hobbit

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 18. 07:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Higgadtság hatja át még soha életemben nem voltam higgadt...

Híd - A kapcsolatteremtés szimbóluma. Áttétel a múlt és jövő, e világ és túlvilág között. Jelzi, hogy valahonnan valahová tart egy kapcsolat. Segít a nehézségben. A hídon való áthaladás megoldásokat hoz. Kapcsolatot mutat két ember között, mely nem feltétlenül szerelmi, lehet akár spirituális, vagy baráti kapcsolódás is.
Vissza az elejére
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 18. 07:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Elragadtatás hatja át

Oroszlán - Az erő jelképe. A szavannák királya azt üzeni, hogy uralkodni tudsz a problémás helyzeteken. Lesd el felséges nyugalmát! Az oroszlán csillagképre is utalhat a kártya, ezért érdemes a HarmoNet horoszkóp oldalán is körülnézned!
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 18. 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Egyértelműség hatja át

Kaktusz - A Föld egyik legellenállóbb növénye. A tüskék a való világtól való eltávolodást jelképezik. A kaktusz gátolja a külvilág felé való nyitottságot, a kommunikációt, de hatalmas belső tartalékokkal rendelkezik, így segíti a befelé fordulást. A kaktuszt védik a tüskéi. Tüskék nélkül védtelen, sebezhető. Figyelmeztet félelmeidre, gátlásaidra.
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 18. 10:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Ajándékozás hatja át

Macska - Az öntörvényűség és az egó szimbóluma. Az érzelmi világ egocentrikussá válik. Nem érzed annak a szükségét, hogy valahova tartozz. Elég vagy saját magadnak és ez így van jól. A macska kártyának a párkapcsolatban házasságtörés, csalás, becsapás is lehet a jelentése. A macskának a hagyomány szerint kilenc élete van, így az újjászületés, az örök túlélés jelképe is.

antiszociális vagyok, és ez ajándék a többi ember számára Twisted Evil
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 19. 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Két napja kőfal.
Vissza az elejére
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 19. 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Elragadtatás hatja át

Oroszlán - Az erő jelképe. A szavannák királya azt üzeni, hogy uralkodni tudsz a problémás helyzeteken. Lesd el felséges nyugalmát! Az oroszlán csillagképre is utalhat a kártya, ezért érdemes a HarmoNet horoszkóp oldalán is körülnézned!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Következő
1 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.