Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A nap kártyája 3.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 17. 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
Figyelem

Folyamatosan beszélgetsz az angyalaiddal, s a tőlük kapott ismeretek valóban igazak. Bízz bennük!

Ezzel a kártyával az angyalok elismerésüket fejezik ki figyelmed iránt.
Gondolataidon, érzéseiden, álmaidon látomásaidon, belső hangodon és felismeréseiden keresztül visszatérő üzeneteket kapsz.
Figyelsz-e ezekre az üzenetekre?
Megbízol-e bennük?
Követed-e őket?
Ha arra érzel késztetést, hogy felhívj valakit, elmenj valahová, vagy hogy elolvass egy könyvet - feltétlenül kövesd ezeket az útmutatásokat.
Az angyalok arra kérnek, hogy add át nekik az isteni útmutatással kapcsolatos kételyeidet.
Tudd, hogy tényleg a mennyel beszélgetsz, és élvezd a társalgást.

Shocked Shocked Shocked
Én is ezt "húztam"...
Shocked Shocked Shocked
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 17. 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
hiaklo írta:
Figyelem

Folyamatosan beszélgetsz az angyalaiddal, s a tőlük kapott ismeretek valóban igazak. Bízz bennük!

Ezzel a kártyával az angyalok elismerésüket fejezik ki figyelmed iránt.
Gondolataidon, érzéseiden, álmaidon látomásaidon, belső hangodon és felismeréseiden keresztül visszatérő üzeneteket kapsz.
Figyelsz-e ezekre az üzenetekre?
Megbízol-e bennük?
Követed-e őket?
Ha arra érzel késztetést, hogy felhívj valakit, elmenj valahová, vagy hogy elolvass egy könyvet - feltétlenül kövesd ezeket az útmutatásokat.
Az angyalok arra kérnek, hogy add át nekik az isteni útmutatással kapcsolatos kételyeidet.
Tudd, hogy tényleg a mennyel beszélgetsz, és élvezd a társalgást.

Shocked Shocked Shocked
Én is ezt "húztam"...
Shocked Shocked Shocked

hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 18. 07:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt a harmón valakinek húztam kátyát...
A meditációt, az angyalok segytségülhívását húztam, szorult helyzetben...
erre én is három mély lélegzetet vettem és húztam magamnak...Feltettem egy kérdést-kérést! Ez lett a tökéletes felelet a kérdésemre...
Idézet:
Győzelem!

Sandalphon arkangyal

"Imáid meghallgatásra találtak, és megválaszoltattak. Bizakodj!"

„Megérdemled e győzedelmes időszakot. Megingathatatlan összpontosításodnak és elkötelezettségednek kedvező gyümölcse lett. Most a békesség és az öröm a tiéd. Csak ez a pillanat lebegjen a szemed előtt, ízlelgess minden érzést, és add át magad neki. Tudd, hogy jó kezekben van a jövőd, és nyugodtan élvezd a jelen pillanatot. Örülj annak, aki vagy, és tudd, hogy a sikereddel mindenki jól jár.”

Metatron mellett Sandalphon a másik olyan arkangyal, aki emberként élt a földön, és olyan rendkívüli életet élt, hogy fölemelkedett az arkangyalok körébe. Így hát Sandalphon abban tud segíteni, hogy mi is kiemelkedő életet élhessünk. Azzal a kéréssel fordulhatunk hozzá, hogy segítsen egységben élni, és teljesen fölébreszteni a prófétálás, a gyógyítás és a megnyilvánulás lelki adományait. Sandalphon támogatásával képesek leszünk úgy kimondani a saját igazságunkat, hogy senkinek sem ártunk vele. Azonkívül segít értékelnünk valamennyi csodát és győzelmet, még a legkisebbeket is.

Olyan boldogságot és örömet érzek, hogy ez már inkább a boldogság topicba illene.... Embarassed Laughing Laughing
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 18. 07:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztánhallás

Zadkiel arkangyal

"Figyelj mások vagy a benső hangod szerető útmutatására."

„Nagyon tisztán hallod a mennyei útmutatást. Ismétlődő üzenetek formájában arra buzdít, hogy a magad vagy mások érdekében tegyél valamit a helyzet javulása végett. Külön figyelmet szentelj mindennek, amit a fejedben és a fizikai füleddel hallasz. A szeretetteljes isteni irányítás újra és újra jelentkezik, és mindig a lényeget ragadja meg. Kérd a segítségemet, ha szeretnéd világosan érteni, amit hallasz.”

Zadkiel aurája sötét indigókék. Amikor lápisz lazulit viselünk, közelről érezhetjük a jelenlétét. Ha szeretnénk tisztán hallani az Ég hangját, tartsuk a szemöldökünk fölé ezt a követ, így életre kelthetjük a fülcsakráinkat.

Ajajajajj... Laughing Laughing Laughing
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 18. 08:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

22 - Huszonkettő - A kétségek és a harmóniára való vágyódás száma. Az anyag elsődlegességét jelképezi. A benne lévő feszültségek koncentráltan robbannak, vagy nagy pusztítást, vagy a helyzet hirtelen tisztázódását jelzi. Az is lehetséges, hogy külső szemlélőként mások pont ellenkezőleg ítélik meg a helyzetedet, mint te magad.
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 19. 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Magabiztosság hatja át

2 - Kettő - A kétség, a dualitás, a kettősség száma. Jelképezi a Hold uralta női oldalt, a megtermékenyülést, egy új párkapcsolat létrejöttének lehetőségét, vagy a meglévőben létrejövő sorsfordulatot. A kettő mozgásban van, poláris, ellentétes. A világon mindennek megvan az ellentétpárja, ami nélkül nem lehet teljes. Figyelmeztet az elfogadásra is.
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 19. 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Évgyűrűk - Az idő – időtlen, örökkévaló – szimbóluma. Jelzi a bölcsességet, az évek múlása során szerzett lelki erőt, tudást és biztonságot. Mutatja, hogy elfogadod a változásokat, mégis rendíthetetlenül állsz a helyeden, mint a cédrus, vagy a tölgy. Tudásod stabil, és egyre szilárdabbá válik, ahogy az idő halad.
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 19. 08:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Tisztánhallás

Zadkiel arkangyal

"Figyelj mások vagy a benső hangod szerető útmutatására."

„Nagyon tisztán hallod a mennyei útmutatást. Ismétlődő üzenetek formájában arra buzdít, hogy a magad vagy mások érdekében tegyél valamit a helyzet javulása végett. Külön figyelmet szentelj mindennek, amit a fejedben és a fizikai füleddel hallasz. A szeretetteljes isteni irányítás újra és újra jelentkezik, és mindig a lényeget ragadja meg. Kérd a segítségemet, ha szeretnéd világosan érteni, amit hallasz.”

Zadkiel aurája sötét indigókék. Amikor lápisz lazulit viselünk, közelről érezhetjük a jelenlétét. Ha szeretnénk tisztán hallani az Ég hangját, tartsuk a szemöldökünk fölé ezt a követ, így életre kelthetjük a fülcsakráinkat.

Ajajajajj... Laughing Laughing Laughing

Tettem... és azt, hiszem, jól tettem....
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 19. 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szenvedély

Hániel arkangyal

"Újra föllelkesültél a szerelemben és a hivatásodban. Bízz a lángban, és ússz az árral."

„Ha biztonsági játékosként élsz, előbb-utóbb beszürkül és elfásul az életed. Több örömért és határozott irányításért fohászkodtál. Én úgy mutatom neked az utat, hogy meggyújtom szenvedélyed lángját. Biztonságban vagy, nyugodtan kockáztathatsz, és követheted dédelgetett álmaidat. Kérj meg, és én veled tartok a szenvedélyed kijelölte úton, hogy vezesselek, és tápláljam a lángod. Amikor izzó lelkesedésed mentén erős bizonyosság kerít hatalmába, figyelj oda, mert így tudatom veled a következő lépést.”

Hániel nevének egyik jelentése: 'Isten dicsősége'. Abban segít, hogy mindent a maga teljességében éljünk meg. Felszínre hozza rejtett adottságainkat, és segít csiszolni rajtuk. Amikor immár mesterfokra fejlesztettük a képességeinket, és eredeti szenvedélyeink szolgálatába állítjuk, igazi isteni csoda történik!

Hmmm...
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 20. 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Szenvedély

Hániel arkangyal

"Újra föllelkesültél a szerelemben és a hivatásodban. Bízz a lángban, és ússz az árral."

„Ha biztonsági játékosként élsz, előbb-utóbb beszürkül és elfásul az életed. Több örömért és határozott irányításért fohászkodtál. Én úgy mutatom neked az utat, hogy meggyújtom szenvedélyed lángját. Biztonságban vagy, nyugodtan kockáztathatsz, és követheted dédelgetett álmaidat. Kérj meg, és én veled tartok a szenvedélyed kijelölte úton, hogy vezesselek, és tápláljam a lángod. Amikor izzó lelkesedésed mentén erős bizonyosság kerít hatalmába, figyelj oda, mert így tudatom veled a következő lépést.”

Hániel nevének egyik jelentése: 'Isten dicsősége'. Abban segít, hogy mindent a maga teljességében éljünk meg. Felszínre hozza rejtett adottságainkat, és segít csiszolni rajtuk. Amikor immár mesterfokra fejlesztettük a képességeinket, és eredeti szenvedélyeink szolgálatába állítjuk, igazi isteni csoda történik!

Hmmm...

Hoppá! Ma is ezt "húztam"... Shocked Shocked
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 20. 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Víz - Félig üres? Félig teli? Vízzel, vagy levegővel? A víz az erő és a tisztaság jele. A cseppek elegye, ősi egység, maga Isten. A víz éltető szükséglet, testünk és Földünk legnagyobb hányada víz. Ez a jelkép a megtisztulást, az újrakezdés lehetőségét mutatja. A szomjazónak vízre van szüksége. A lélek pedig boldogságot szomjazik, és addig megy, míg meg nem találja.
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 24. 07:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Kielégülés hatja át

Márvány - A szilárdság, keménység jelképe. Nyugodt, tiszta hűvös felülete azt jelzi, hogy hajthatatlan, szilárd, ugyanakkor teherbíró vagy. Figyelj, mert a márvány könnyen törik! Ha nem jól osztod el a terheket, könnyen összeroppanhatsz alattuk. A márvány erezete a problémák egyediségét és megismételhetetlenségét is mutatják. Egyedül a te dolgod, hogy megoldd! A márvány nemes, drága, ahogy ez a feladat is nemes.
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 24. 07:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ragyogó ötlet!

Uriel arkangyal

"Igen, az Ég vezette a gondolatodat... Láss hát munkához, hogy a kép valóra váljon."

„Fohászkodtál, s íme a válasz: egy ötlet. Még ha vesződséggel jár is, tudd, hogy Isten nem rak rád olyan terhet, amelyet nem bírsz el.
Kérj bármit, amire szükséged van ötleted megvalósításához, és fogadd el nyitottan, amit kapsz.
Tudd, hogy végig melletted állok, és hozzám bármikor fordulhatsz. Külön öröm számomra olyan gondolatokat és kreatív felismeréseket küldeni, amelyekkel az életcélodat támogathatom.”

Uriel energiája a gyertyalánghoz hasonló, halványsárga színű. Forduljunk hozzá, ha ötletekre vagy tanácsra van szükségünk. Energiájával a borostyánkövet szokták összefüggésbe hozni.
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 24. 07:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Harmonikus kapcsolatok

Raguel arkangyal

"Mi, angyalok valamennyi érintett szívét megnyitjuk. A nézeteltérések most elsimulnak."

„A benső békéért fohászkodó imáid meghallgattattak, és dicséretet érdemelsz azért, mert ebben a helyzetben békét szeretnél teremteni. Lelki szemeddel képzeld el, hogy mindenki (te is) készséges és hajlandó az együttműködésre, nem baj, ha egyesek általában nem ilyenek Exclamation . Bízz benső útmutatásodban, és tudd, hogy a változások néha kellemetlenek, de gyakran szükségesek. Hívj, és én segítek gyógyulásra szoruló kapcsolatodban. Tudd, hogy végtére is minden kapcsolatnak vannak jó oldalai, fejlődést elősegítő leckéket hordoznak, és a legmélyükön ott lapul a szeretet, még ha éppen nem is látszik. Amennyire csak lehetséges, tartsd szem előtt ezt az igazságot.”

Raguel neve azt jelenti: 'Isten barátja', és elsődleges szerepe összhangot és rendet teremteni az emberi kapcsolatokban. Megvan a hatalma, hogy elsimítsa a vitákat, és gyakran úgy is emlegetik, mint az Igazságosság és Pártatlanság Arkangyala. Ha egy veszekedés kellős közepén találjuk magunkat, kérjük fel Raguelt közvetítőnek. Kreatív megoldással fog megjelenni, amelynek révén mindenki győztes lehet.

khmkhm... napok óta ez foglalkoztat...
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 07. 24. 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Harmónia

A konfliktus megoldódott. Tudd, hogy megérdemled a békét és a boldogságot. Fogadd hát hálával.

Isten gyermekeként békeszerető vagy. A kártya azt jelzi, hogy hamarosan harmóniában fogsz élni. Ne nézz többé görbén a dolgokra, hanem hagyd, hogy őrangyalaid szemével láss. Így a felszín mögött mindenkiben megtalálhatod a szeretet és a fény ragyogását.
Ha angyalszemmel látod már a világot, te magad is földangyallá válsz, és csodás gyógyulások mennek végbe körülötted. Ne viszálykodj többé, hanem mutasd fel másoknak is ezt a tiszta és új igazságot.

Shocked Shocked Shocked Kerülget a harmónia....
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Következő
33 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.