Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Amit minden férfinek tudnia kell intim izmairól (cikk)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 26. 18:11    Hozzászólás témája: Amit minden férfinek tudnia kell intim izmairól (cikk) Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon fontos, hogy a férfiak is óvják koronaékszereik ruganyosságát, akciókészségét, és ezáltal maguk egészségét. Minden férfi joggal retteg az intim vizsgálatoktól és műtétektől, melyek jó része helyesen végzett intimtornával elkerülhető, megelőzhető, és mint egy kellemes mellékhatás: a szexuális teljesítőképesség is növekszik ettől.
Kattints a folytatásért Arrow Arrow
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Magna
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 26. 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jajj, M. néne! Én olyan buta vagyok, hogy ezekről a dolgokról most hallok először.

Nagyon jól tetted, hogy bedobtad ezt a témát! Például én eddig azt gondoltam, hogy minden "férfi-bajra" a megoldás: egy jó nő és kész!
Ezek szerint nem így van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 26. 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magna írta:
Jajj, M. néne! Én olyan buta vagyok, hogy ezekről a dolgokról most hallok először.

Nagyon jól tetted, hogy bedobtad ezt a témát! Például én eddig azt gondoltam, hogy minden "férfi-bajra" a megoldás: egy jó nő és kész!
Ezek szerint nem így van.

BKatus dobta be a témát, én csak a katalizátor vagyok. Iszonyú sok az érintett ember. Ha csak annyit mondok, hogy kb két óra alatt meghaladta a 10-et a hozzá érkezett kérdések száma, (mind férfi!) akkor máris érzékeltettem a probléma mértékét. A HarmoNet egy női magazin alapvetően női célközönséggel, és mégis ennyi férfi idetalál és - istennek hála - megy és mer kérdezni. Ennek annyira örülök, mert azt mutatja, hogy végre az urak is mernek magukkal foglalkozni. Tényleg ez annyira jó!

Amúgy megnéztem, a Hírstarton a toplista élén van ez az írás, már vagy két órája, és ez azt jelenti, hogy tényleg ennyire sokakat érdekel a dolog. Nagyon fontos, hogy tudják az emberek, hogy a műtét helyett, meg a műanyag pumpák és társaik helyett van más megoldás is, mégpedig egyszerű, mert egy tornáról van szó.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dessewffy
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

érdekelne a kriston módszer!! de nem tudom a netről etölteni sehol!! hol tudnám akár csak elolvasni h miről szól??? köszi
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikor én jártam I.T.-ra, a "tantónénink" (egy kedves, szőke fiatal nő) mesélte, hogy ő tart pasiknak is... Smile
Ha valakinek kell a száma, szívesen megadom... Wink
tasman_devil
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
Mikor én jártam I.T.-ra, a "tantónénink" (egy kedves, szőke fiatal nő) mesélte, hogy ő tart pasiknak is... Smile
hmmm habár eddig nem éreztem szükségét, azért érdekelne a dolog... Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM MSN Messenger
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
De... de... de... én félek egyedül menni... kitudja, talán harap a néni... Sad
Esetleg ha valaki megfogná a kezemet s elvinne? Rolling Eyes
Vissza az elejére
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:

azon lepődtem meg hogy a Fábry műsorában is most felbukkant ez a téma
(ruhában "bemutatták" a hereemelő gyakorlatot Laughing )

alapvetően a lényeg hogy a gátizmokat (pc izom) és a többi fenék ill. medence környéki izmot is edzésben tartani érdemes a férfiaknak is, ha másért nem a későbbi vagy már kezdődő prosztata gondok kezelésére megelőzésére
Casanováknak meg állóképesség fejlesztésre is

egy Eg(g)etsberger nevű ember külön energiafejlesztő gyakorlatokat fejlesztett ki a pc izom mozgatására, amiről könyv is jelent meg, magyarul is

vagy az egyik kedvencem, Mantak Chia
neki vannak érdekes taoista gyakorlatai a témában (de csak erősebb idegzetűeknek, mert nyugati kultúrkörben szokatlan dolgokat is ajánl)
neki sok könyve volt már magyarul, azokon belül a szex témájúakban van szó erről
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:

talán nem harap, de az mondjuk érdekelne hogy a néni hogyan ellenőrzi hogy a férfi tanítványok valóban megfeszítik-e a gátizmot és hogy a légzés ütemére teszik-e
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
zzoli írta:

talán nem harap, de az mondjuk érdekelne hogy a néni hogyan ellenőrzi hogy a férfi tanítványok valóban megfeszítik-e a gátizmot és hogy a légzés ütemére teszik-e
Mivel én legjobban bemutatott példából tanulok,
inkább az érdekel hogyan mutatja be!
Vissza az elejére
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:

legjobban akkor érezné a tanítónéni hogy megfeszíted az izmot és jól végzed a gyakorlatot ha magát a külső nemi szervedet az ő.. khm... jában tartod,
ugyanis ezen izommozgás alatt a hímvessző vérrel telítettsége és dőlésszöge ütemesen változik a feszítés-lazítás váltakozásakor
és ő is hasonló módon tudná jól bemutatni assaját izommozgását
18-as karika

persze ezek az órák nem így hanem "mackóalsóban" zajlanak, csak hülyéskedtem Laughing
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
zzoli írta:

legjobban akkor érezné a tanítónéni hogy megfeszíted az izmot és jól végzed a gyakorlatot ha magát a külső nemi szervedet az ő.. khm... jában tartod,
ugyanis ezen izommozgás alatt a hímvessző vérrel telítettsége és dőlésszöge ütemesen változik a feszítés-lazítás váltakozásakor
és ő is hasonló módon tudná jól bemutatni assaját izommozgását
18-as karika

persze ezek az órák nem így hanem "mackóalsóban" zajlanak, csak hülyéskedtem Laughing
Ááá... értem én! Privát tanárnőt ajánlasz!
Vissza az elejére
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:

IS
az a I.T. óra is hasznos lehet

a "privát tanárnők" általam ismeretlen régiókban tartózkodnak
ha találsz egyet, add tovább az infót
talán Thaiföldön Shocked

de ki tudja talán azokon az órákon is lehet ismerkedni, ha jól értettem koedukált, és a nemek aránya is számunkra kedvező
G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
zzoli írta:

IS
az a I.T. óra is hasznos lehet

a "privát tanárnők" általam ismeretlen régiókban tartózkodnak
ha találsz egyet, add tovább az infót
talán Thaiföldön Shocked

de ki tudja talán azokon az órákon is lehet ismerkedni, ha jól értettem koedukált, és a nemek aránya is számunkra kedvező

Thaiföld fel van jelentve!
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
Thaiföld fel van jelentve!

meg kéne "támadni" az országot titkos atomkísérletek koholt vádjával Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.