Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Amit minden férfinek tudnia kell intim izmairól (cikk)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 26. 04:56    Hozzászólás témája: Re: Egy éve Hozzászólás az előzmény idézésével

uher írta:
Egy éve kb, körülnéztem a neten a témában. 45 elmúltam kiváncsi voltam, hogy mire számithatok, illetve mire számítsak.
Nagyon szép tudományos leírásokat olvastam, hogy mitől nem "állahat" fel, mitől sül el idő elött stb.
Hogy mit tehetek saját magamtól, saját magamnak, mire vigyázzak, mire nem, arról nagyon keveset. A legtöbb cikk a végén elvitt egy linkre, ahol minden problémámra "orvosságot" találok, ha megrendelem, a könyvet, a tablettát, a vitamint, a gyógyteát, a dvd-t, a tanfolyamot...

http://www.tantralap.hu/index.php?m=tanfolyamok&p=tanfolyamok/tanfolyamok

és még valamit érdemes elolvasnod szerintem , hogy megtudd, amit szeretnél:
...Hogy mit tehetek saját magamtól, saját magamnak, mire vigyázzak, mire nem, arról nagyon keveset...ezt Te irtad

http://www.tantralap.hu/index.php?m=tantra&p=tantra/tantra
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 26. 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tuti linkek! Pihike, ügyeske vagy!

Uher, jógázni pl. sosem késő!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.