Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Esküvős - (képek, nosztalgiák, meg készülődések, meg álmok)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 27. 16:50    Hozzászólás témája: Esküvős - (képek, nosztalgiák, meg készülődések, meg álmok) Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval ide jöhet minden, ami esküvős.

Képek, nosztalgiák, álmodozások, sztorik, viccek, csak és kizárólag az esküvő témájában!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 27. 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mizu? Nektek se álmotok, se emléketek, se viccetek nincs esküvőről? Hogy nosztalgásról meg már ne is beszéljek??

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 28. 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nászéjszaka

Nászéjszakán a férj anyaszült meztelenül odaáll a felesége elé:
- Ez az amit nyújtani tudok!
Mire a feleség:
- Rendben Géza, akkor kezd el nyújtani!

Egy idős ember elvesz egy fiatal lányt. A nászéjszakán az öreg feltartja a jobb tenyerét (mint amikor ötöt mutat az ember). Mire a lány:
- Ötször?
- Nem. Válassz!

- Hogy járt a postás a nászéjszakáján?
- Kézbesült!

A nászéjszakán így szól a feleség a férjéhez:
- Drágám, be kell vallanom neked valamit. Nekem előtted már volt dolgom férfival.
Mire a férj:
- Nagy dolog! Nekem is!

Nászéjszaka utáni reggelen az ifjú férj büszkén áll a nagy tükör elôtt... Megszólal:
- Ha öt centivel hosszabb lenne, én lennék a király!
Felesége visszaszól:
- Ha öt centivel rövidebb lenne, te lennél a királynô!

Ki mit mond a nászéjszakáján?
1. orvos: kérem a következőt!
2. varrónő: jól fog állni!
3. kalauznő: beljebb, a közepe még üres!
4. cipész: kicsit szűk, de ki fog tágulni!
5. esernyős: jól fog esni!
6. fogorvos: csak kicsit fog fájni!
7. órás: ezt már babrálták!
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 28. 07:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nászéjszaka után a kiváncsi anyuka:
- Mesélj, kislányom, milyen vol ?
- Jó.
- De hát bővebben, kislányom!
- Bővebben? Nem jó.

Fárasztó nászéjszaka után az ifjú férj letámolyog a hotel éttermébe.
- Kérek egy rántottát hat tojásból, szalonnával, kolbásszal, plusz egy tucat kaviáros tojást és italnak egy liter ginszenggyökérdzsúzt! Ja és a feleségemnek pedig egy fej káposztát és salátát!
- Igenis, uram, a feleségének tényleg csak zöldséget vigyek?
- Igen. Tudja, csak arra vagyok kiváncsi, hogy enni is úgy eszik-e, mint egy nyúl.

Egy 80 éves papa elvesz egy 20 éves lányt.
A nászéjszakán a férfi megkérdezi:
- Az anyád nem mondott semmit?
- Nem.
- Akkor jól nézünk ki! Te még nem tudod, hogy mit kell csinálni, én meg már elfelejtettem.

Az esküvő után az ifjú pár bevonul a lakásába, miközben az asszonyka már utazási terveket szövöget:
- Tudod, drágám, én olyan helyre szeretnék menni, ahol eddig még sosem jártam.
- Igen ? Akkor irány a konyha.
Bűnöslélek
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 17. 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Nászéjszaka után a kiváncsi anyuka:
- Mesélj, kislányom, milyen vol ?
- Jó.
- De hát bővebben, kislányom!
- Bővebben? Nem jó.

evil4 laughing3 asztalt csapkodva röhögős...
De azt senki ne várja, hogy érdemben hozzászóljak... Hiszen...

Nekem még nem volt, másé meg nem érdekel.
De a templom meg a hangulat egész jó szokott lenni.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 18. 09:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Fárasztó nászéjszaka után az ifjú férj letámolyog a hotel éttermébe.
- Kérek egy rántottát hat tojásból, szalonnával, kolbásszal, plusz egy tucat kaviáros tojást és italnak egy liter ginszenggyökérdzsúzt! Ja és a feleségemnek pedig egy fej káposztát és salátát!
- Igenis, uram, a feleségének tényleg csak zöldséget vigyek?
- Igen. Tudja, csak arra vagyok kiváncsi, hogy enni is úgy eszik-e, mint egy nyúl.
Twisted Evil
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 18. 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

esküvő?...örület- téboly-fehérruha-csoda-szerelem-álom-felébredés...de azért szép volt Smile
sebeoksarolta
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 06. 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az idei év színei:
Csokoládébarna és pink

www.facebook.com/eksuvoitanacsadas
www.jegsziv.hu
Vissza az elejére
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 06. 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Mizu? Nektek se álmotok, se emléketek, se viccetek nincs esküvőről? Hogy nosztalgásról meg már ne is beszéljek??

Sweets-ék esküvőjén, amikor az újdonsült asszonyka bekötött szemmel kereste férjecskéjét a keze alapján, kishíján engem azonosított mint hites ura Very Happy Laughing Laughing
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 06. 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csütörtökön megyek koszorúslány ruhapróbára Very Happy
utána biztos lesz egy két vicces sztori Razz Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 06. 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:

te is olyan harcias vagy mint a kismacsod? Razz Laughing Wink

alias Ms M.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 06. 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:
aotan írta:

te is olyan harcias vagy mint a kismacsod? Razz Laughing Wink

csak ritkán vagyok ilyen harcica Very Happy
viszont ott leszünk négyen és ahogy ismerem magunkat...... lesz min nevetni Razz
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 17. 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nahátkéremszépen túl vagyunk a ruhapróbán Very Happy
Végül csak hárman voltunk, a menyasszony, meg két koszorúslány, a harmadik sajnos beteg volt, és nem tudott jönni.
Erről a bandáról tudni kell, hogy elég változatosak vagyunk ha színekről van szó Very Happy A beteg lány imádja a rózsaszínt a menyasszonnyal együtt... a másik lány meg én viszont kifejezetten nem, én még felveszek úgy 2-3 évente egy ilyen ruhadarabot, de ő ennél is rosszabb Razz
Én szeretem a zöldet pl a menyasszony ki nem állhatja és így tovább...
Amikor kiderült, hogy koszorúslányok leszünk, a menyasszony azt mondta mivel ennyire nem egyezik színben az ízlésvilágunk hármunkra bízza a ruha színének kiválasztását, nem várja el tőlünk a rózsaszínt sem. Mi ketten nagyon megkönnyebbültünk, bár a ruha színe a próbáig nem volt eldöntve, mert nem tudtunk dűlőre jutni Very Happy
Úgy indítottunk a szalonban, hogy nincs konkrét szín és fazon sem, eleve olyan ruhát akarunk ami három teljesen más alkatú lányon is jól álljon, mondtuk, hogy a rózsaszín mint olyan kilőve, olyat ne is mutassanak, aztán erősködtek...mi meg annyit engedtünk, hogy a lila már belefér az elképzeléseinkbe, azzal nincs baj, mondták, hogy van olyan ruhájuk ami lila is meg kicsit rózsaszín is, de nem olyan baba rózsaszín, hanem jóval sötétebb...egye kutya bevállaltam, hogy felpróbálom, nem is volt rossz, a másik lány is próbált egy ilyet, de csak azért, hogy bebizonyítsa neki a rózsaszín még csak nem is áll jól Very Happy
Pánt nélküli, több benne a lila, mint a rózsaszín, és ami rózsaszín abban is sok kő csillog, így nem is látszik annyira ilyen és hasonló érvekkel győzködtük egymást, a menyasszonyon meg láttuk mennyire tetszik neki ez a ruha, végül belementünk, rózsaszín ruhánk lesz.

Kifelé jövet a szalonból azért megjegyeztük, hogy micsoda áldozatot hoztunk a barátnőnkért, ezért ha nekünk lesz esküvőnk akkor ezt az áldozatot mi is elvárjuk tőle Very Happy hát igen...nekem a zöld a kedvenc színem, ő meg úgy reagál rá, mint én a pinkre, szóval az is érdekes lesz, ha lesz Very Happy
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 04. 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
nahátkéremszépen túl vagyunk a ruhapróbán Very Happy
Végül csak hárman voltunk, a menyasszony, meg két koszorúslány, a harmadik sajnos beteg volt, és nem tudott jönni.
Erről a bandáról tudni kell, hogy elég változatosak vagyunk ha színekről van szó Very Happy A beteg lány imádja a rózsaszínt a menyasszonnyal együtt... a másik lány meg én viszont kifejezetten nem, én még felveszek úgy 2-3 évente egy ilyen ruhadarabot, de ő ennél is rosszabb Razz
Én szeretem a zöldet pl a menyasszony ki nem állhatja és így tovább...
Amikor kiderült, hogy koszorúslányok leszünk, a menyasszony azt mondta mivel ennyire nem egyezik színben az ízlésvilágunk hármunkra bízza a ruha színének kiválasztását, nem várja el tőlünk a rózsaszínt sem. Mi ketten nagyon megkönnyebbültünk, bár a ruha színe a próbáig nem volt eldöntve, mert nem tudtunk dűlőre jutni Very Happy
Úgy indítottunk a szalonban, hogy nincs konkrét szín és fazon sem, eleve olyan ruhát akarunk ami három teljesen más alkatú lányon is jól álljon, mondtuk, hogy a rózsaszín mint olyan kilőve, olyat ne is mutassanak, aztán erősködtek...mi meg annyit engedtünk, hogy a lila már belefér az elképzeléseinkbe, azzal nincs baj, mondták, hogy van olyan ruhájuk ami lila is meg kicsit rózsaszín is, de nem olyan baba rózsaszín, hanem jóval sötétebb...egye kutya bevállaltam, hogy felpróbálom, nem is volt rossz, a másik lány is próbált egy ilyet, de csak azért, hogy bebizonyítsa neki a rózsaszín még csak nem is áll jól Very Happy
Pánt nélküli, több benne a lila, mint a rózsaszín, és ami rózsaszín abban is sok kő csillog, így nem is látszik annyira ilyen és hasonló érvekkel győzködtük egymást, a menyasszonyon meg láttuk mennyire tetszik neki ez a ruha, végül belementünk, rózsaszín ruhánk lesz.

Kifelé jövet a szalonból azért megjegyeztük, hogy micsoda áldozatot hoztunk a barátnőnkért, ezért ha nekünk lesz esküvőnk akkor ezt az áldozatot mi is elvárjuk tőle Very Happy hát igen...nekem a zöld a kedvenc színem, ő meg úgy reagál rá, mint én a pinkre, szóval az is érdekes lesz, ha lesz Very Happy

élmény lehetett Laughing
és biztosan szépek lesztek a zesküvőn Very Happy thumbleft

alias Ms M.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 04. 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát be nem állt a szánk és folyton kacarásztunk
igen szépek leszünk, ha érdekel mutizok képet ha ránk lesz igazítva a ruci Smile Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.