Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fogyókúra? Beöntés? Méregtelenítés? 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rata B. Daniel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 03. 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Violet!
Szándékomban nem állott Önt megbántani. Csupán igyekeztem tudásom szerint az Ön kérdéseire válaszolni, illetve védelmembe vettem a beöntést, mint eljárást.
Gyógyulást kívánva, mindenesetre itt is köszönöm érdeklődését.
R.B.D.
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 11. 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem már volt részem jó néhány beöntésben,de,hogy magamnak csináljam azt azért még se.
Kifejezetten kellemetlen érzés (lehet a nők másképp élik meg),felsérthetem a vég belet fertőzést okozhatok.S szerintem a vastagbél falára letapadt szennyeződést nem oldja fel.
Bél tisztításra a legjobb módszer az indiai útifű maghéj.
Naponta egy evőkanállal 2 deciliter vízbe és 3 hét alatt kitisztul a beled.
Ha megnézed az összes béltisztítónak ez a fő összetevője.
A gyártók ehhez kevernek különféle vitaminokat és árulják sokszoros áron.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rata B. Daniel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 12. 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hadd kezdjem azzal, hogy nekem is volt részem jó néhány beöntésben, és magamnak is öntöttem be. S kifejezetten kellemes érzés volt, és semmiféle frusztrációt, fertőzést, kellemetlenséget nem okozott. A biztonsági intelmek betartása mellett legföljebb annyira veszélyes, mint a fogmosás. A vastagbél falára föltapadt szennyeződéseket leoldja. Elég csak a kibocsájtott laxificandumot vizsgálni, akár nagyító nélkül. A vastagbél tisztítására kiváló módszer, természetesen az Ön által ajánlott természetes anyag is az lehet. Egyet kell értsek, hogy a gyártók a béltisztító szereket sokszoros áron árulják. És megjegyzem, talán a legolcsóbb az eljárások közül való a beöntés. A hatékonysága, költséghatékonysága, a véleményem, hogy megkérdőjelezhetetlen…
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 12. 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rata B. Daniel írta:
Hadd kezdjem azzal, hogy nekem is volt részem jó néhány beöntésben, és magamnak is öntöttem be. S kifejezetten kellemes érzés volt, és semmiféle frusztrációt, fertőzést, kellemetlenséget nem okozott. A biztonsági intelmek betartása mellett legföljebb annyira veszélyes, mint a fogmosás. A vastagbél falára föltapadt szennyeződéseket leoldja. Elég csak a kibocsájtott laxificandumot vizsgálni, akár nagyító nélkül. A vastagbél tisztítására kiváló módszer, természetesen az Ön által ajánlott természetes anyag is az lehet. Egyet kell értsek, hogy a gyártók a béltisztító szereket sokszoros áron árulják. És megjegyzem, talán a legolcsóbb az eljárások közül való a beöntés. A hatékonysága, költséghatékonysága, a véleményem, hogy megkérdőjelezhetetlen…

Elhiszem és nem is vitatom,hogy van akinek kellemes érzés,ezért is alkalmazzák főként anális szex előtt.
De a vastag bél kb.1,2 méter és annak csak a végét öblíti ki,vagyis a végbél részt és esetleg a sigmabélből valamennyit.
Ha valakinek diverticulum betegsége van ami nép betegség,csak sokan nem tudják http://vastagbel-vegbel-aranyer.hu/vastagbel-betegsegei/diverticulum-gyulladaskifejezetten veszélyes,mert az elvékonyodott bélfal perforálódhat.Vagyis béltisztításra ez a módszer nem alkalmas.
Az útifűmaghéj mellé ajánlott még a búza korpa fogyasztása is,mert ami évek alatt rakódott a bél falára azt egy beöntéssel nem lehet eltüntetni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rata B. Daniel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 12. 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, Több vonatkozásból is alakulhat ki erotikus manifesztáció:
- az anális erogén zóna, elsősorban a végbélrózsa és a Morgagni szakasz idegekkel beszőtt részlet ingerlése, pl. a lövetcső felhelyezése során.
- a telítődés megtapasztalása, beleértve a Ferenczy Sándor általi s leírt programált feszültségképzés-ernyesztés játékát.
- a belső nemi szervek, így a fornix, a méh hátsó falának ingerlését mind a töltekezés, mind az ürítéskor. Lásd még Alfred Kinsley kutatásaiból megismert anorectalis G-foltot. (Nem a Grafenberg által leírt G-pont!)
- a kiürítettség érzése, a belső tisztaság érzésének megélése.
Tehát önmagában is meg lehet élni a beöntéssel összefüggő erogenitást. Tehát nem csak az anális erotika protokolljaként biztosít élvezetet.
Kétség kívül veszélyes annak, akiknek Hirschprung-féle kórkép, bélfal kiöblösödés és elvékonyodás jellemzi a vastagbél szakaszait. De ezen felül számtalan kontraindikációja van a beöntésnek. ezeket már e hasábokon is leírtam, így nem ismétlem.
Valóban egy beöntés sorozat, hidrokolon terápia, anorectalis hidromasszázs kell ahhoz, hogy a lerakódások eltávozzanak. De abban, nem osztom a véleményét, hogy a vastagbél tisztítására nem alkalmas. Vajh, akkor miért gyakorolják szerte a Világon ősidők óta ezen eljárást? Miért gyakorlat mindez idáig a természeti népeknél? Miért volt erre külön szoba a római fürdőkben? Miért alkalmazta Paracelsus? Miért volt pl. fejfájás elleni, általános méregtelenítési gyakorlat a múlt század közepéig? Miért vannak az Angolszászoknál működő colon szalonok? Miért alkották meg az USA-beli Phoenixben a Colon-hydroterapia-t? Egyáltalán Önnek miért volt ezen gyakorlat az életében, noha leírása szerint egyáltalán egyrészt nem hasznos, és az Ön tapasztalása ellenkezik pl. egeszseges-beontes honlap olvasóival. Kérem, én nem vitatom az utifűmaghéj, a korpa, és egyéb más növényi-állati alkotók hatását. De a beöntést és ezek gépesített válfajait véleményem szerint kár lenne a vastagbél tisztításból kihagyni, és nemcsak az esetlegesen kialakuló beöntés-orgazmus indokán.
S még egy sürgető adalék. Japánban, ahol igenis kimondott kultusza maradt a beöntésnek, bizony ismeretlen a végbélrák...
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 31. 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S még egy sürgető adalék. Japánban, ahol igenis kimondott kultusza maradt a beöntésnek, bizony ismeretlen a végbélrák...[/quote]

Kedves Dániel! Ha valakit még ez a mondatod sem győz meg, azzal... ne foglalkozz Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rata B. Daniel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 31. 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves!

Nézd, én nem szeretnék akarata ellenére senkit sem boldogítani. Valaha e topik is mozgalmasabb időket élt meg, s most... ládd, szinte alig van mozgás. De nem akarok itt efölött keseregni, de mintha magának a beöntés témájának az ellendrukkerei, állandó opponensei mintha hallgatnának. Valaha pedig milyen kirohanások, gúnyolódások voltak. Megette volna a beöntést is a fogyasztói társadalom apátiája? Hát, nem tudom...

Figyelgetem a megyeszékhely központi patikáját, hogy havi bontásban mennyi tartályos beöntő készletet adnak el. Hát az idén egy 63ezres városban, összesen kettőt. S ebből az egyiket én vettem ajándékul...

Rendszeresen szemlézem a vonatkozó egészséges beöntés honlapot. (http://enemasex.freeweb.hu/egeszseg/bevezeto.html) Az idén igencsak kevesebb megmozdulás volt a fórumában, mint tavaly...

Köszönettel: R.B.D.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 31. 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rata B. Daniel írta:
Kedves!

Nézd, én nem szeretnék akarata ellenére senkit sem boldogítani. Valaha e topik is mozgalmasabb időket élt meg, s most... ládd, szinte alig van mozgás. De nem akarok itt efölött keseregni, de mintha magának a beöntés témájának az ellendrukkerei, állandó opponensei mintha hallgatnának. Valaha pedig milyen kirohanások, gúnyolódások voltak. Megette volna a beöntést is a fogyasztói társadalom apátiája? Hát, nem tudom...

Kedves Dániel! Ez bizony többtényezős apátia.
Azokban a boldog emlékű időkben, amikor itt harcos ellenzés működött, még ez a fórum is működött. Már túl volt a fénykorán, de még működött. Nézd meg ott alant a napi látogatók számát, és egyből megérted a mozgáshiány okát.
Az oppozíció mérséklődésének másik rétege, hogy az ember óhatatlanul tiszteletet kezd érezni akkora kitartás és makacsság láttán, mint amit te tanúsítasz ebben a témában.

Idézet:
Figyelgetem a megyeszékhely központi patikáját, hogy havi bontásban mennyi tartályos beöntő készletet adnak el. Hát az idén egy 63ezres városban, összesen kettőt. S ebből az egyiket én vettem ajándékul...

Ugye a tiszteletteljes viszonyunk megengedi, hogy elmeséljem: ezen szétröhögtem magam? Tudod, vizuális típus vagyok. Láttam Mari nénit és Jóskát az ajándékcsomag bontogatása közben... Láttam az orcájuk vonásait, amint rájöttek, hogy könyv, háztartási aprító, bonbon, kávé, tea és hasonló hagyományos ajándéktárgyak helyett egy beöntőkészlet bukkan elő a csomagból...
Picit lenyugodván azzal állítottam párhuzamba ezt az ajándékot, amikor a kölyök kutyám egy megkopasztott galambtetemet tett a konyha küszöbe elé. Az adta meg az ajándék valódi értékét, hogy az ajándékozónak olyan nagyon közel állt a szívéhez.

Idézet:
Rendszeresen szemlézem a vonatkozó egészséges beöntés honlapot. (http://enemasex.freeweb.hu/egeszseg/bevezeto.html) Az idén igencsak kevesebb megmozdulás volt a fórumában, mint tavaly...

Köszönettel: R.B.D.

No igen. Ahhoz, hogy az embernek érdemes legyen beönteni, előbb ennie kell(ene).
hello2
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 31. 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S ebből az egyiket én vettem ajándékul...

Ahogy magam elé képzelem az ajándékcsomag bontogatását..... Razz
Vissza az elejére
Rata B. Daniel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 31. 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak, - Kedveseim! -, tisztázandó, hogy néhányszor elragadtatom magam, és igenis egy-egy első beöntés alkalmával egy teljes apparátot ajándékozok.
Valaha így kezdődött a dolog, azaz immáron kettő évtizede, egyetemista korom óta kutatok fejlesztek e nem szokvány tárgykörben. Ugyanis volt egy hölgy aki ellenállhatatlan defekált, ha orgazmusa volt. Nos, minekutána ajánlottam a randi protokolljaként a beöntés módszerét, a hölgy be kellett szerezzen egy beöntőszettet. Hát, több mint tartózkodott a vásárlástól. Így hát beszereztem neki. Először használni sem merte, - bár elfogadta érveim -, aztán elsőként megkapta tőlem élete első beöntését...
Megemlékezve erre, hogy így indultak beöntéskutatásaim, máig is néha megajándékozok egy-egy első beöntését fölvevő hölgyet egy tartályos készülékkel...
A bon-bon, a banán, a gesztenye, bizony székrekedés okoz. S a karfiol a legkedvesebb virágom - meg lehet enni!
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 31. 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rata B. Daniel írta:
Csak, - Kedveseim! -, tisztázandó, hogy néhányszor elragadtatom magam, és igenis egy-egy első beöntés alkalmával egy teljes apparátot ajándékozok.
Valaha így kezdődött a dolog, azaz immáron kettő évtizede, egyetemista korom óta kutatok fejlesztek e nem szokvány tárgykörben. Ugyanis volt egy hölgy aki ellenállhatatlan defekált, ha orgazmusa volt. Nos, minekutána ajánlottam a randi protokolljaként a beöntés módszerét, a hölgy be kellett szerezzen egy beöntőszettet. Hát, több mint tartózkodott a vásárlástól. Így hát beszereztem neki. Először használni sem merte, - bár elfogadta érveim -, aztán elsőként megkapta tőlem élete első beöntését...
Megemlékezve erre, hogy így indultak beöntéskutatásaim, máig is néha megajándékozok egy-egy első beöntését fölvevő hölgyet egy tartályos készülékkel...
A bon-bon, a banán, a gesztenye, bizony székrekedés okoz. S a karfiol a legkedvesebb virágom - meg lehet enni!

Igen. Valami ilyesmire gondoltam, amikor arról beszéltem, hogy a makacsságod, a kitartásod tiszteletet gerjeszt. Azért jót nevettem az ajándékon.
Még pótlólag felmerült bennem, hogy a családi név- és születésnapok ajándéklistáját alkalmasint ki lehetne bővíteni... Ezen is elmorfondíroztam egy sort, hogy ki hogyan reagálna. Very Happy (éppen olyan elfoglaltságom volt, amihez csak a kezeim kellettek).
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 31. 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

,elfogadta érveim -, aztán elsőként megkapta tőlem élete első beöntését...
,

Dániel, s mi van az első beöntéses urakkal? Wink
Vissza az elejére
Rata B. Daniel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 01. 07:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, lehet többen diszkriminatívnak ítélik a következőket, ám minthogy a "műbe vett" területen nagyban különbözik a Hölgyek és urak anatómiai fölépítése, a Hölgyek a kutatásimból nem maradhattak ki, ám az urak igen.
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 01. 09:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rata B. Daniel írta:
Nos, lehet többen diszkriminatívnak ítélik a következőket, ám minthogy a "műbe vett" területen nagyban különbözik a Hölgyek és urak anatómiai fölépítése, a Hölgyek a kutatásimból nem maradhattak ki, ám az urak igen.

Ezek után azt már meg se igazán merem kérdezni, miből áll az a bizonyos kutatás.... Question Rolling Eyes
Vissza az elejére
Rata B. Daniel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 01. 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kár. Nem titok ez. Maga a Clysmologia egy intermedier diszciplina, amely mindazt kutatja, ami a beöntéssel összefügg. Így a eü. megfontolások mellett vannak filozófiai, etikai, történelmi, műszaki, funkcionális anatómiai, pszichológiai, gazdaságossági, vállalkozás gazdaságtani stb. vonatkozások is.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Következő
17 / 18 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.