Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Csütörtöki fórumos ONLINE BULINAP - Gyere, itt folyik a buli
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 07:45    Hozzászólás témája: Csütörtöki fórumos ONLINE BULINAP - Gyere, itt folyik a buli Hozzászólás az előzmény idézésével

Ebbe a fórumba várok minden csütörtökön minden régi és új harmóst, akik csak úgy is szívesen beszélgetnek.

Azt találtam ki, hogy a csütörtök legyen az a nap amikor mindenképpen jössz, és valószínűleg mindenki online van, és bárkivel lehet azonnal üzeneteket váltani, meg beszélni, csevegni, világmegváltani!

Szóval mától minden csütörtökön bulinap!

Az iwiw-en is szólok minden harmós ismerősnek, hogy csütörtökönként itt online klub van Very Happy
Természetesen más napokon is lehet beszélgetni ugyanitt, de a csütörtökök lehet a fórumnap!

A hozzászólás legutóbb Mállottviksz néne által 2007. 03. 22. 08:16-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 07:46    Hozzászólás témája: Re: Csütörtöki fórumos BULINAP - Gyere! Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Ebbe a fórumba várok minden csütörtökön minden régi és új harmóst, akik csak úgy is szívesen beszélgetnek.

Azt találtam ki, hogy a csütörtök legyen az a nap amikor mindenképpen jössz, és valószínűleg mindenki online van, és bárkivel lehet azonnal üzeneteket váltani, meg beszélni, csevegni, világmegváltani!

Szóval mától minden csütörtökön bulinap!

Az iwiw-en is szólok minden harmós ismerősnek, hogy csütörtökönként itt online klub van Very Happy
Természetesen más napokon is lehet beszélgetni ugyanitt, de a csütörtökök lehet a fórumnap!

Jó ötlet! Wink Laughing Laughing
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 07:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Régiek, légyszi privizzetek, mélezzetek mindenkinek, aki még nincs itt és erről tudnia kell Very Happy

Mától minden csütörtökön szeretném, ha minden tag igyekezne legalább egyszer ideszédelegni, hogy ne hiányoljunk hosszú időn át senkit. (Pl nekem Szürke nagyon hiányzik..)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 08:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó én itt vagyok,leszek, remélem. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én mindenkinek kétféle bulis cemegét hoztam!

Az egyik egy kis virtuális túrótorta. (recept alább) Laughing Laughing

A másik pedig egy kis szellemi táplálék, vagyis egy engem érdeklő téma, amiről örömmel beszélgetnék, akár szakikkal is.
Nekem most ez napirendi kérdés, és örülnék, ha megosztanátok a véleményeteket, - természetesen másról is lehet párhuzamosan beszélni.
A gereket most kell beíratnom óvodába, és akkora az ál-választék, illetve az állami óvodában annyira "régi és poroszos" minden, hogy széttárt karral állok, és nem tudom mi volna jó ... Waldorf nekünk nem válik be, a Montessori (ezt nagyon szeretném) iszonyú drága és túl messze van. Te annó mit szerettél az óviban? Vagy mi alapján választottál?

(Túrótorta: Egy negyedkiló túró, egy jókora evőkanál vaj vagy margarinkét deci tej, egy kisebb doboz gyümölcskonzerv, vagy édes, leves gyümölcs. Három kanál cukor, bababpiskóta és zselatin. A tejet forrald fel, tedd bele a cukrot, egy vaniliás cukrot, a vajat, a szépen belemorzsolt túrót, és kavard fel habosra. Tedd hozzá a gyümölcsdarabkákat, majd öntsd hozzá a felmelegített zselatint. Öntsd az egészet rétegenként babapiskótákra, és ha megvagy vele, tedd a hűtőbe, míg megköt a zselatin. Gyönyörű, hófehér, könnyű torta az eredmény!)
TheHolyMan
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na tessék, becsábítanak engem ide kora reggel! Wink Very Happy
Sebaj, had örüljön a nép, hogy itt vagyok! Twisted Evil
Vicces, mert pont mától van úgy, hogy nem itthonról fogok dolgozgatni, kövkép kevésbé érek rá, de ez csak pár hétig lesz így, vagy addig se! Wink

Az óvóda témához azt tudom mondani a rám jellemző nagy bölcsességgel, hogy én az óvónőket nézném meg (esetleg az aurájukat, ha már ezósak vagyunk! Wink). Hisz akármilyen elv nagyon szép dolog, de az önmagában egy halott valami, az emberek keltik életre! Egy sima, hagyományos óvóda is megteszi, ha normális a "személyzet". Szerintem.

Annak idején engem egy szadista állathoz adtak be először, aki pl nem engedte meg már az első nap sem, hogy a lányokkal játszak, és a nővérem mellett maradjak, kötelező volt a fiúk közé mennem. Ez nagy törés volt az életemben, és nyomait még ma is viselem bizony, hátráltatja az egyedfejlődésem! Confused Wink Laughing
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Én mindenkinek kétféle bulis cemegét hoztam!

Az egyik egy kis virtuális túrótorta. (recept alább) Laughing Laughing

A másik pedig egy kis szellemi táplálék, vagyis egy engem érdeklő téma, amiről örömmel beszélgetnék, akár szakikkal is.
Nekem most ez napirendi kérdés, és örülnék, ha megosztanátok a véleményeteket, - természetesen másról is lehet párhuzamosan beszélni.
A gereket most kell beíratnom óvodába, és akkora az ál-választék, illetve az állami óvodában annyira "régi és poroszos" minden, hogy széttárt karral állok, és nem tudom mi volna jó ... Waldorf nekünk nem válik be, a Montessori (ezt nagyon szeretném) iszonyú drága és túl messze van. Te annó mit szerettél az óviban? Vagy mi alapján választottál?

Ismered a kisebbik lányom történetét. Ebből okulva én nem óvodát választottam, hanem óvónőt. Hidd el, hogy vannak az önkormányzati óvodákban is nagyon kedves, hatásos és ami a legfontosabb, gyerekszerető óvónők...
Én pl. az óvónéniket szerettem az óvodában...és ahogy elnézem, mindkét lányom az óvónénik miatt jár szívesen, nem a nevelési program vagy irányultság miatt.
Az a lényeg, hogy a gyerek jól érezze magát és szívesen menjen...vidd magaddal és hagyd választani. Ő ösztönösen érezni fogja, hogy neki mi a jó...
Gioia
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 08:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jóreggelt! Én itt vagyok! Wink
Vissza az elejére
tasman_devil
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 08:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BULIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM MSN Messenger
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem nagyon nagy szerencsém volt. Közel is volt az ovi és fantasztikus ovónéniket kaptunk. Igaz a praktikumra helyeztem a hangsúlyt de be vált.
Szerintem a gyerekkel menj mindenhova.Úgy gondolom látszani fog rajta,
hogy melyik tettszik neki. Sokat számít a te munkahelyed iránya és,hogy mennyivel kel korábban kelni.Sok szerencsét néne.
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 08:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TheHolyMan írta:
Vicces, mert pont mától van úgy, hogy nem itthonról fogok dolgozgatni, kövkép kevésbé érek rá, de ez csak pár hétig lesz így, vagy addig se! Wink

Az óvóda témához azt tudom mondani a rám jellemző nagy bölcsességgel, hogy én az óvónőket nézném meg (esetleg az aurájukat, ha már ezósak vagyunk! Wink). Hisz akármilyen elv nagyon szép dolog, de az önmagában egy halott valami, az emberek keltik életre! Egy sima, hagyományos óvóda is megteszi, ha normális a "személyzet". Szerintem.

Annak idején engem egy szadista állathoz adtak be először, aki pl nem engedte meg már az első nap sem, hogy a lányokkal játszak, és a nővérem mellett maradjak, kötelező volt a fiúk közé mennem. Ez nagy törés volt az életemben, és nyomait még ma is viselem bizony, hátráltatja az egyedfejlődésem! Confused Wink Laughing

Azt még nem lehet tudni, hogy ki lesz a körzeti óvodában az óvnéni, a vezetőnő viszont angyal-fülbevalókkal volt felékítve, Laughing Laughing és bár fáradt volt amikor beszéltünk, viszont nagyon aranyosnak tűnt. Volt egy-két olyan "igazi óvónéni" aurájú öreg, ősz kedves hölgy, és néhány akit inkább spanyol inkvizítornőnek küldenék ... de az, hogy ki lesz ténylegesen a csoport élén, azt nem tudjuk előre. Sad Magyarul akkor vagy belehúzunk, mint a Tarotba, vagy kijön a Torony Laughing Laughing Laughing

Holly: milyen munkakörbe tettek át, hogy nem leszel annyit fenn? Jobb lesz, vagy rosszabb?
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 08:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó ötlet ez a bulizás Exclamation A csütörtök úgyis mindig laza nap a suliban(kemény 3 órám lesz ma)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Sloan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 08:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TheHolyMan írta:

És nyilvánvalóan mit a viccben amelyiknek a legnagyobb a melle, azt választanád végül! Twisted Evil Wink Laughing
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 08:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
Jó ötlet ez a bulizás Exclamation A csütörtök úgyis mindig laza nap a suliban(kemény 3 órám lesz ma)

Mi az a három, amivel nyúzni mernek egy szép csütörtöki napon??? Laughing Laughing
aneka
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 22. 08:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon szép napot mindenkinek!

Sajnos a hataridos munkam miatt, ma nem nagyon tudok csevegni:((( de igyekszem idonkent benezni...
Addig is mindenkinek jo bulizast:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Következő
1 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.