Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Lélek nyelve a betegség 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Gioia
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

julya írta:
alexa írta:
julya írta:
alexa írta:
Remek, most már olyan érzésem is van, mintha folyamatosan egy ujj feszülne finoman a gégémnek... Kezdek komolyan megijedni... Sad

Tud valaki segíteni, milyen orvoshoz forduljak először?

Na ezt nem hiszem el.
Te is fiam Brutusz?!Ez a szexőrült férfifaló Hausra kattant csaj!?...na ne!
Tudod is érted is hogy te kreálod ezeket a dolgokat..nem értem miért nem érted hogy kezedben van a "gyógyitásod" kulcsa.Kár hogy nem tudok veled napi szinten dumálni... nagyon szeretem a stilusod és biztos jókat tudnánk "röhögni".Elfelejtenéd az összes hülye pániktünetet garantálom. Smile Laughing
Ja és hogy milyen orvoshoz fordúlj?....a jó öreghez és a pozitiv gondolatokhoz. Smile

Ez volt a nap bókja! Laughing Wink :* Köszi!

Én is örülnék, ha többet tudnánk beszélgetni és röhögni... Wink

Rendben, de ugye tudod, hogy egy pesszimista Skorpiótól nehezet kérsz? Twisted Evil Razz Wink

Bakker te skorpió vagy....ó te szegény...már mindent értek.Akkor neked pont egy ilyen pozitiv oroszlán barátnőre lenne szükséged akinek minden bolygója a napban van és bármilyen nehéz időszakot át tudnánk röhögni...én is tudok padlós lenni csak nekem az egóm nem engedi hogy sokáig lent legyek és mindig megtalálom a felfelé vezető utat....el sem hiszed mennyire szeretnék segiteni és adni neked ebből a nagy adag napból! Smile

Részemről pl. pesszimista Skorpióval még nem találkoztam, a párom is az és nála pozitivabb embert nem ismerek.
Ugyhogy sztem nincs ez összefüggésben a csillagjeggyel Wink
Lizbett
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 09. 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elnézést, de valami nem stimmel ezzel a mondattal:"pozitív Oroszlán,...
akinek minden bolygója a Napban van"
Gondolom azt akartad írni, hogy az Oroszlánt a Nap képviseli, mint ahogyan a Kost a Mars, a Nyilast a Jupiter,az Ikreket a Merkúr...stb
Bocs. a javításért.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 19. 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drágáim,

ötlet, hogy az égési sérülés deréktájon mire utalhat és mikor fog igazán fájni, ha tegnap sikerül az alaposan begyújtott kályha vasajtajához nagy lendülettel túl közel nyomódni leülés közben? KETTŐ sormintám is van egymás mellett! Razz

Nem akarok belemagyarázni semmit, csak vasalnom is kell még a héten, és gondoltam jobb mielőbb utánajárni.... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 19. 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
Drágáim,

ötlet, hogy az égési sérülés deréktájon mire utalhat és mikor fog igazán fájni, ha tegnap sikerül az alaposan begyújtott kályha vasajtajához nagy lendülettel túl közel nyomódni leülés közben? KETTŐ sormintám is van egymás mellett! Razz

Nem akarok belemagyarázni semmit, csak vasalnom is kell még a héten, és gondoltam jobb mielőbb utánajárni.... Twisted Evil

OFF:
"kislány, vigyázz, a tűzzel ne játssz...

megégeted, jaj magad..."

/dalszöveg, Expressz egy./

a vasaló szerintem nem fogja a derekadat veszélyeztetni
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 20. 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
dorotthy írta:
Drágáim,

OFF:

megégeted, jaj magad..."

Smile Édes vagy, Stabil. Nem játszottam, csak melegedni akartam, de azért megfontolom a dolgot, köszönet. A vasalótól a kezemet féltem, bár tőlem bármi kitelik. Rolling Eyes
Vissza az elejére
biojuli
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 20. 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
stabil írta:
dorotthy írta:
Drágáim,

OFF:

megégeted, jaj magad..."

Smile Édes vagy, Stabil. Nem játszottam, csak melegedni akartam, de azért megfontolom a dolgot, köszönet. A vasalótól a kezemet féltem, bár tőlem bármi kitelik. Rolling Eyes

Talán csak egy kicsit dekoncentrált vagy Smile
biojuli
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 20. 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ma reggelre nem tudtam felemelni a jobb karom, kezdődött egy iszonyú fejfájással vasárnap, majd tegnap nyak- és vállfájás, ma meg ez. Sad
Azt tudom, hogy nagy teher nyomja a vállamat. Még valami ötletetek van? Nem hagyom el magam, de elég gáz. Confused
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 20. 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

biojuli írta:
Sziasztok!
Ma reggelre nem tudtam felemelni a jobb karom, kezdődött egy iszonyú fejfájással vasárnap, majd tegnap nyak- és vállfájás, ma meg ez. Sad
Azt tudom, hogy nagy teher nyomja a vállamat. Még valami ötletetek van? Nem hagyom el magam, de elég gáz. Confused

Hangyuszkánk mindig ide irányított, de azt is mindig mondta, hogy először orvoshoz kell menni Exclamation
jobbulást Neked Smile
http://www.posa.hu/?pid=170000
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 20. 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
biojuli írta:
Sziasztok!

Hangyuszkánk mindig ide irányított, de azt is mindig mondta, hogy először orvoshoz kell menni Exclamation
jobbulást Neked Smile
http://www.posa.hu/?pid=170000

Lehet egy csúnya idegbecsípődés is... Sad
Javulást, gyógyangyalkákat Neked!
biojuli
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 21. 00:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Nektek!
Már alig fáj, és fel is tudom emelni, igaz, még nem tökéletes, de az oldal figyelemreméltó! (Pedig már jártam ott) Smile
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 21. 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

biojuli írta:

Lehet, hogy aludni kellene? Very Happy Hmm...
Vissza az elejére
biojuli
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 21. 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
biojuli írta:

Lehet, hogy aludni kellene? Very Happy Hmm...

Lehet, nekem is Laughing
greenblue
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 27. 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintetek mi a csudára utal az,hogy fél éven belül volt idegbecsípődésem és isiászom is Question Exclamation
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 28. 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

greenblue írta:
Szerintetek mi a csudára utal az,hogy fél éven belül volt idegbecsípődésem és isiászom is Question Exclamation

8 hónapos terhesen államvizsgáztam, de előtte még dolgoztam is.
Rengeteg mindent vállaltam és teljesítettem is.
Hiába figyelmeztettek: nem álltam le.
És éjszaka megfordulva az ágyban becsípődött egy idegszál a bal csípőmnél és szinte mozgásképtelenné váltam.
A magzat miatt ugyanis a gerincembe nem kaphattam injekciót: ez segített volna egyedül.

A szervezet által erőszakkal kiváltott KÉNYSZERPIHENŐ arra figyelmeztet, hogy valamilyen területen nem a helyes úton járunk.
Valamiben esetleg nem jól döntöttünk.
IDŐT NYERÜNK arra, hogy átgondoljuk újra a dolgainkat.
Én így látom.

Fizikai síkon a B-vitaminok fogyasztása (pl. élesztő!); az áthűlés, a stressz, a túlterhelés kerülése segíthet.
Én ilyenkor 'csőgörénykedni' is szoktam.
Átgondolom, hogy a lábbeli, az ülőalkalmatosság rendben van-e, amit használok és nem állítódott-e el az autóban az ülésem, mert az izmok állandó felesleges megfeszülése sem szerencsés.
Vissza az elejére
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 21. 08:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vajon mit jelenthet az orrvérzés? (Esetleg véres köpettel együtt...)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Következő
12 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.