Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Családfa
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 27. 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem nagyon izgat,hogy milyen gyökerekkel rendelkezem.Leginkább azért,mert senkiről nem tudunk,aki zenével foglalkozott volna,nekem pedig az életem meghatározója mind a mai napig.Bizonyára ez nem véletlen,mert az effajta tehetség vagy velünk születik,vagy nem lesz soha.Felcsigázott az ötlet,látva Hangya ősi bizonyítékát a földhöz értéséhez.
Most elképzeltem,hogy én és Mozart.

sunny fx
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 27. 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No jó,csak vicceltem. Laughing Laughing Laughing

sunny fx
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 27. 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

főnixmadár írta:
Engem nagyon izgat,hogy milyen gyökerekkel rendelkezem.Leginkább azért,mert senkiről nem tudunk,aki zenével foglalkozott volna,nekem pedig az életem meghatározója mind a mai napig.Bizonyára ez nem véletlen,mert az effajta tehetség vagy velünk születik,vagy nem lesz soha.Felcsigázott az ötlet,látva Hangya ősi bizonyítékát a földhöz értéséhez.

sunny fx

Végülis az öreg Mozart elég sok helyen megfordult, miközben koncertkörutakon jártak a gyerekkel... Nincs ebben semmi nevetnivaló! Laughing
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 03. 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De drága vagy.

sunny fx
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 12. 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi írta:
Es imadom,amikor a zsidok furan meregetnek,ereznek valamit,bar ok maguk sem tudjak,hogy mit... Laughing
A kulsom egyaltalan nem hasonlit semmilyen tekintetben rajuk... Rolling Eyes
...talán ... Smile ..szagról ...ismernekfel....b@zmeg Bimbi

..erről eszembe jut..a seregben volt egy kantinos srác.....(civilben zöldséges volt).....állandóan a tökét vakarta..azegyik kezével egész nap a tökét fogta, mintha le akart volna esni Wink .....már bocs...de akkor is mikor a tiszteknek töltötte a kávét...( nem fogtam vele kezet 2 évig és utána sem Laughing Cool )..annyira röhelyes volt a csákó....de tudta is magáról...
mert mindig mondta,,,,nyiltan , hangosan, hogy Ő nem zsidó...egyáltalán nem, csak az anyukája , meg az apukája volt az, de Ő egyáltalán nem....

...na ennyi Bimbike...Te mit vakarsz naphosszat.. Question
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 15. 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:
Bimbi írta:
Es imadom,amikor a zsidok furan meregetnek,ereznek valamit,bar ok maguk sem tudjak,hogy mit... Laughing
A kulsom egyaltalan nem hasonlit semmilyen tekintetben rajuk... Rolling Eyes
...talán ... Smile ..szagról ...ismernekfel....b@zmeg Bimbi

..erről eszembe jut..a seregben volt egy kantinos srác.....(civilben zöldséges volt).....állandóan a tökét vakarta..azegyik kezével egész nap a tökét fogta, mintha le akart volna esni Wink .....már bocs...de akkor is mikor a tiszteknek töltötte a kávét...( nem fogtam vele kezet 2 évig és utána sem Laughing Cool )..annyira röhelyes volt a csákó....de tudta is magáról...
mert mindig mondta,,,,nyiltan , hangosan, hogy Ő nem zsidó...egyáltalán nem, csak az anyukája , meg az apukája volt az, de Ő egyáltalán nem....

...na ennyi Bimbike...Te mit vakarsz naphosszat.. Question

Semmit,mert sajnos nem tudok soha egyedül lenni...úgy meg elég gáz... Rolling Eyes
A zsidókkal kapcsolatban vannak érdekes sztorijaim...
Na jó,most már bevallom,nagyon vonzódom hozzájuk... Rolling Eyes
Anyám meg a mai napig félrebeszél,meg eltereli kapásból a témát,ha a zsidó gyökerekről kezdem faggatni...
Pedig a vendégeim 70%-a is zsidó kint...
Imádom őket... Rolling Eyes
Vitatkozni velük...kérdezgetni őket...lenyűgözni őket... Rolling Eyes
Balance
Farkas

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 16. 09:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi, kész vagyok Tőled!!! Laughing Laughing Laughing
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 18. 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

főnixmadár írta:

sunny fx

Ez érdekes! Hozzákezdesz? Van a családban olyan, aki emlékszik ősökre, el tudsz indulni a keresésben?
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 19. 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Bimbi írta:
Apam zsido,imadott nagypapam szinten az volt...
Ezek is csak most derultek ki nem reg...
Derult egbol villamcsapas...mondanom se kell... Laughing
Mar csak azert is,mert az osszes fomufti,az osszes Ordog,akik mindent es mindenkit iranyitanak,zsido...

Tudom, hogy olcsó... Embarassed

http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=451&hnp_sorrend=0&http://www.harmonet.hu/forumasc&start=90

Bimbi írta:
Feltételezem zsidók vagytok...
Azok ilyen agyafúrtak,intelligensek...gonoszak...és nem riadnak vissza attól,hogy a saját érdekükben átvágják a hiszékeny emberek fejét...

Bimbi írta:
Nincs semmi bajom a zsidókkal hangya...
Na jó,ez nem igaz...
Tisztelem őket az eszük miatt...de ugyanakkor meg is vetem őket a kétszínűségükért...és a kapzsiságuk miatt...

Bimbi írta:
Szia Lady Zed!

Szerinted miért van az,hogy mostanában kizárólag zsidó férfiakba botlom bele,akik folyamatosan maguk alá akarnak gyűrni,de valamiért soha nem sikerül nekik...
Arviltoll nem tudott rá válaszolni,talán te igen...

Bimbi írta:
A zsidók általában bűnrondák...a nők mindenképpen...
Ezért is örülök hogy nem vagyok zsidó...

Bimbi írta:
Igen...
És zsidó orruk is volt... Meg zsidó kisugárzásuk...

Kiragadott részletek a belinkelt topikból.

Olcso bizony... Rolling Eyes
Mindenesetre amit a zsido nokrol irtam,csak reszben fedi a valosagot...
Letezik egy-ket szepseges zsido no...mint pl Paris Hilton... Wink
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 19. 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szépség relatív...Rolling Eyes Az alapanyag adott, a plasztikai sebész egyenlőre ezt hozta ki belőle...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.