Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

balhés topik.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 16. 23:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:
....Bimbi keresi a konfliktus helyzeteket..... Smile ..és manipulál.........dehát ez egy nyílt fórum, megteheti...és meg is teszi.....
Ja! És szándékosan rámászik emberekre, és addig csavarja, amíg az illető eléri a tűréshatárát.
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 16. 23:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amig en meg nem unom.

Szeretnem ha nem egymas zrikalasa lenne a cel.

Elso figyelmeztetes. Aki akarja, nyugodtan vegye magara, tobb nem lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 16. 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Alex írta:
....Bimbi keresi a konfliktus helyzeteket..... Smile ..és manipulál.........dehát ez egy nyílt fórum, megteheti...és meg is teszi.....
Ja! És szándékosan rámászik emberekre, és addig csavarja, amíg az illető eléri a tűréshatárát.

Ja! Amíg van tehén, van tehénszar is, ami ugyebár ....trágya....és természetesnek néz ki...mert vhol az is...tehát ... Wink ...néha van hogy vki úgy érzi.... Laughing ...büdös is , szar is, de védeni kell.......de mire rájön, hogy már saját maga is csupa szar ...addigra lehet, hogy késő.....
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 17. 06:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Panyuka írta:
Balance! Én is őszinte vagyok, nyiltan vállalom magamat és a véleményemet. És? Talán ez miatt engem nem lehet kritizálni? Dehogynem! Te pontosan tudod, hogy a fenti erényekkel én is rendelkezem, nagy ügy! Ezt tudod felhozni B. védelmében?
Persze mindig elolvasom, átgondolom a véleményedet, esetenként egyenesen mérvadónak tartom. De ha te olvastad volna az eredeti topikban azt a gyalázatos, szívtelen, mocskolódó, gusztustalan hozzászólásokat, melyeket fenti spiné magának megengedett, akkor most tudnád, hogy miért keltem ki magamból. És akkor a hernyót sem találnád túl súlyosnak (holott ez csak egy hasonlat volt, lehetett volna mondjuk bunkósbot is...)

én már anno megírtam számára a magam véleményét....mi történt? voltak akik azt mondták:-mit képzelek én egy tini lány lelkivilágába így belegázolni?
No, ennyire lehet megérezni, hogy valaki egy fórum mit írogat összebissza és sokan ezek után itélnek-itélkeznek.

Arra nagyon jó az internetes világ, hogy az édekcsoportokat összehozza...stb.
Panyuka
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 17. 08:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Swindler írta:
Amig en meg nem unom.

Valóban? Nos, ha már a balhés topikban sem lehet balhézni, akkor nincs értelme egyáltalán egyensúlyba hozni a dolgokat. Tudod, Swindler, azért nem lehet mindenen harmós mosollyal túllépni az egyetemes szeretet nevében....Én úgy látom, hogy vannak esetek, személyek, amelyeket, akiket igenis szóvá kell tenni. Úgy vélem, hogy van néhány erkölcsi és illembeli alapszabály, amit mindenkinek kutyakötelessége betartani. Ha te ebből csak azt látod, hogy a másikat zrikáljuk, akkor nem értesz semmit. Akkor mehet a nyáladzás, a "ma nem tudtam WC-re menni" tipusú nyavalygás.
Továbbá azt sem értem, hogy vannak, akik belemászhatnak mások érzéseibe, szerencsétlen helyzetét kigúnyolhatják, miközben, ha ezeket többen szóváteszik, akkor zrikálnak. A magam részéről csak a legsúlyosabb esetekben szoktam kritizálni másokat. De most erről van szó. S akkor is ez a véleményem, ha kipenderítesz a fórumról.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 17. 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Panyuka írta:
Swindler írta:
Amig en meg nem unom.

Valóban? Nos, ha már a balhés topikban sem lehet balhézni, akkor nincs értelme egyáltalán egyensúlyba hozni a dolgokat. Tudod, Swindler, azért nem lehet mindenen harmós mosollyal túllépni az egyetemes szeretet nevében....Én úgy látom, hogy vannak esetek, személyek, amelyeket, akiket igenis szóvá kell tenni. Úgy vélem, hogy van néhány erkölcsi és illembeli alapszabály, amit mindenkinek kutyakötelessége betartani. Ha te ebből csak azt látod, hogy a másikat zrikáljuk, akkor nem értesz semmit. Akkor mehet a nyáladzás, a "ma nem tudtam WC-re menni" tipusú nyavalygás.
Továbbá azt sem értem, hogy vannak, akik belemászhatnak mások érzéseibe, szerencsétlen helyzetét kigúnyolhatják, miközben, ha ezeket többen szóváteszik, akkor zrikálnak. A magam részéről csak a legsúlyosabb esetekben szoktam kritizálni másokat. De most erről van szó. S akkor is ez a véleményem, ha kipenderítesz a fórumról.

Azt hiszem, félreértetted, Panyuka...
Panyuka
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 17. 08:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Panyuka írta:
Swindler írta:
Amig en meg nem unom.

Lehet. Akkor kérlek, Sieglinde, magyarázd meg.

Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 17. 08:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Panyuka írta:
Sieglinde írta:
Panyuka írta:
Swindler írta:
Amig en meg nem unom.

Lehet. Akkor kérlek, Sieglinde, magyarázd meg.

Miért penderítene ki Téged a Sárkány, mikor a "mások zríkálása" nem Rád jellemző?
Vigasz2
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 17. 15:44    Hozzászólás témája: Emlőrák Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves FÓRUMOZÓK , akik ismertek !

Ne lepődjetek meg , én vagyok a VIGASZ , de mivel most egy másik számítógépről írok , és más sz INTERNET címem , mert csak így tudtam regisztrálni , ÍGY TEHÁT VIGASZ 2 LETTEM ! Laughing
Az Avataromat direkt nem változtattam meg , hogy megismerjetek . Embarassed Laughing

Szóval szoktalak TITEKET olvasni , de nagyon ritkán van energiám írni is .
Nem igazán lepődtem meg ezen a topicon , és a felháborodásokon sem .
De hát ennyire gyarlóak vagyunk MI emberek .
Mivel engem is emlőrákkal kezelnek , így sokszor szembesülök az emberek értetlenségével , sokszor írhatnám gonoszságával , hitetlenségükkel .
Én jelenleg ismételten egy nagyon - nagyon kemény kezeléssorozaton esek át , amelyet még egyetlen kemoterápiánál sem tapasztaltam .
Újra tar kopasz lettem , nyolc napig folyamatosan hányok , stb. .........
Most tizenkettedikén kaptam a harmadik kezelésem , és némely KÖRNYEZETEMBEN ÉLŐ EMBEREK , bizony MÁR AZT SEM VESZIK ÉSZRE , hogy jelen vagyok . Egyszerűen képtelenek felfogni , hogy ez az állapot , a kezeléssorozatok , a táppénz miatti pénzkiesés , hogy nem tudom a FIAMAT rendesen ellátni MIÉRT IS VAN ??? Shocked
Sokáig hadakoztam én magam is , és háborúztam ! DE MÁR NEM TESZEM !! MERT NINCS MIÉRT , NINCS ÉRTELME !
Védem a rákbetegeket , segítem őket mindenben amiben csak tudom .
DE , EGY VALAMITŐL MÉG ÉN SEM TUDOM ŐKET MEGVÉDENI !

Az pedig a STIGMA amelyet rájuk nyomnak . Fáj és összeszorul a torkom , amikor szenvedni látom ŐKET ! Mert én már tudom , megtanultam , értem és érzem . Pedig semmi másra nem volna szükségük , csak a NAGY BETŰS SZERETETRE !!!!! MERT EZ AD NEKIK ÉLETET ! Plusz a VIDÁMSÁG , NEVETÉS , egy - egy ÉRINTÉS !!

Nagyon KÉREM ISTENT , az ANGYALOKAT , hogy legyenek BÖZSI mellett, hogy Ő OTT LEHESSEN A KISGEYERMEKEI MELLETT .
És NEKI , most ÖNMAGÁÉRT kell küzdenie , ÖNMAGÁRA kell figyelni , hogy ameddig ISTEN MEGADJA NEKI , NEKEM , és az összes ezen állapotban lévő embernek az ÉLETET , addig ADNI TUDJON , ADNI TUDJUNK A SZERETTEINKNEK!!

Hiába is mondjuk el a véleményünket bárkiröl is , ő olyan marad amilyenné a személyisége vált .
Mindaddig , amíg az ÉLET meg nem mutatja számára a másik felét is !!!
Hiszen az ÉLET a LEGNAGYOBB TANÍTÓ !

Millió SZERETET PUSZI MINDENKINEK : Vigasz - Mónika

Vigasz2
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 17. 16:37    Hozzászólás témája: A LÉLEK Hozzászólás az előzmény idézésével

Oly sok mindent megtanított az ÉLET !
Mert mikor én támadtam fájdalmamban , senki NEM ÉRTETT .
Ne harcolj azokkal szemben , kiket a sors szele még nem érintett .
Hiszen még nem látja , nem tudja , hogy Ő maga is mennyire sértett .
Nézem önmagam , és csak most látom mennyire más lettem .
Egy másik ember ! A félelmeim már nem is annyira elviselhetetlenek ,
a lelki megpróbáltatások szebbé , jobbá tettek .
Nézem önmagam , és nem értem az embereket .
Miközben Ők sem értenek engem .
Néznek , és már nem azt látják mint régen . Talán jobbat ? Talán rosszabbat ? Ki ez ? Ki Ő ? Kérdezik , de feleletet már nem lelnek .
Más lettem , s ez olyan jó . Szabaddá váltam ! Még akkor is , ha néha tehetetlen , meggyötört testem akadálya is ennek .
Szeretek ! Mélyen SZERETEK . Néha ítélkezem , de mindezt csak elkeseredettségem pillanatában teszem . Azért , hogy utána újra tágra nyílt szemekkel nézzenek . KI EZ ? .............

gma
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 17. 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy dolog miatt kell ez a fajta topik: hogy legyen visszacsatolás. Ha ez nincs meg, mindenki rejtett ellenségeskedő lesz a végén, ami sehová (semmi jóra) nem vezet. Szerintem.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 14. 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szami, ehhez mit szólol? Smile
Csak vaktában nyúlkálok.
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 14. 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, hogy mi a véleményem?

Sieglinde írta:
Bimbi írta:
Bimbi írta:
Uhum-uhum hangya...
Megtenned hogy torlod ezt a topicot ugy ahogy van,ha szepen megkerlek? Evil or Very Mad

MOST AZONNAL!

Ne tessen toporzékolni! Tetszett volna előre gondolkodni...

thumbright

jadis írta:

Egy fórumon azt olvasol el, amit akarsz. Te döntöd el, mintahogy azt is, hogy mi tetszik és mi nem. Ha már véleményt alkotsz, akkor ezt tedd akkor, amikor olvasod az illető írásait. Hamár véleményt mondassz, akkor ne hírdesd, hogy nem olvasod az írásit. Ez valahogy disszonáns.
Ha adhatok egy tanácsot: ami nem tetszik, azt ne olvasd, sőt ha a fórum sem tetszik, nem kötelező idejönni, írni pedig még annyira sem. [/url]

Szerintem bimbi volt a Harmo gyöngyszeme. Egy igazán értékes, kedves, jóravaló ember, aki mindig mindenben és mindenkiben csak a jót látta, pozitív hozzászólásaival erősítette a bajban, gondban lévő többi fórumozó lelkét. Hatalmas empátiával rendelkező személy, aki saját pozitív életszemléletét próbálta kivetíteni másokra, hogy átadja, mindazt a sok felhalmozott pozitív energiát, mely már majd szétfeszítette bensőjét. Twisted Evil

Igazából ő egy energiavámpír, aki belőletek élt...ő azzal töltődött, hogy tőletek elszívta az energiát...felesleges vitákkal, kötözködésekkel. És az ilyenek "élnek"...mert úgysem tudja mindenki megállni, hogy ne szóljon hozzá. Pedig az lenne az egyetlen fegyver az ilyenek ellen. Nem foglalkozni vele, levegőnek nézni, hogy ne tudjon táplálkozni.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 15. 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbikénk volt a fórumunk egyik trollja.

Később több, elhúzódó beszélgetésből azt tudtuk meg tőle, hogy luxus prostituált Svájcban és valami borzasztó nagy baja van. A baj természetéről nem lehetett tudnunk semmit. A beírásokban kemény ellentmondások voltak a tényeket illetően, de az, hogy nagy bajban van, sajnos igen hihető volt. Egyszercsak eltűnt, és szokásával ellentétben nem jelentkezett újra.

Balance-tól tudjuk, hogy ő privizett vele, tudott is valamit a Bimbi gondjairól. De Balance úriember, ő nem mondja el még nekem sem, ami titkot rábíztak. és ez így van jól.

Nem is Bimbi miatt hoztam fel a topikot. Nekem az a kedves benne, hogy hogyan veszekedtünk, amikor veszekedtünk. Smile
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 15. 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Bimbikénk volt a fórumunk egyik trollja.

Később több, elhúzódó beszélgetésből azt tudtuk meg tőle, hogy luxus prostituált Svájcban és valami borzasztó nagy baja van. A baj természetéről nem lehetett tudnunk semmit. A beírásokban kemény ellentmondások voltak a tényeket illetően, de az, hogy nagy bajban van, sajnos igen hihető volt. Egyszercsak eltűnt, és szokásával ellentétben nem jelentkezett újra.

Balance-tól tudjuk, hogy ő privizett vele, tudott is valamit a Bimbi gondjairól. De Balance úriember, ő nem mondja el még nekem sem, ami titkot rábíztak. és ez így van jól.

Nem is Bimbi miatt hoztam fel a topikot. Nekem az a kedves benne, hogy hogyan veszekedtünk, amikor veszekedtünk. Smile

Átrakod a spenót kontra titkárnőt is? Laughing
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
7 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.